Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

AMD A6-3650 a MSI A75MA-G55 v zajetí testů

Jelikož jsme vzorek Llana pro otestování získali pozdě a dokončení testů bude ještě chvíli trvat, máme pro vás alespoň malou ochutnávku ve formě fotoprohlídky všeho testovaného. Celníci nám zadržovali pěkné dvoubalení základní desky s paticí FM1 a Radeonem HD 6570. Možná proto, že jim rentgen v krabici Radeonu ukazoval nějaký podezřelý kvádřík s nožičkama zabalený v molitanu a uložený v prostoru pro příslušenství karty (třetí obrázek).

R6570 je snad první grafikou, kterou vidím osazenou paměťovými čipy označenými logem AMD. Přiznám se, že jsem zatím žádný investigativu ohledně AMD jako výrobce pamětí nedělal.

Vzorek procesoru A6-3650 má vyryto číslo, zřejmě kvůli tomu, aby nedošlo k únikům informací. V době, kdy přišel, už je to jen zbytečné poškození rozvaděče tepla.

Zleva doprava (a pak dolů): Deneb, Llano, Clarkdale (LGA 1156), česká desetikoruna.

Základní deska MSI A75MA-G55 obrazem. Všimněte si referenčních výsledků a doporučení ohledně chlazení (pátá fotka pod odstavcem) nebo pěkné věcičky v podobě bracketu s USB 3.0 (sedmá).

Jelikož recenzí A6-3650 opravdu mnoho není, pokusím se samozřejmě o dokončení testů co nejdříve. Nezajímavá rozhodně není ani deska od MSI, osazený EFI "ClickBIOS" už vypadá nadějněji. Jako předkrm půjde nejdříve ven ještě tak trochu dlužné porovnání Atomu D525 proti AMD E-350, potom bude platforma Brazos moci být srovnána s výše mířenou platformou Lynx obsahující právě Llano.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Tak už obligátne čakanie na recenziu má jednu výhodu.
EHW má na rozdiel od iných redakcii slabší model AMD Liano A-3650 2.6GHz s Radeonom HD6530D IGP 443MHz s max. TDP 100W. Tak som zvedavý aká bude spotreba.

EDIT: aj na recenziu Atom vs. Bobcat sa teším

A mě zajímá jak na tom bude s přetaktováním :)

To tě zklamu. Dostat se níž než se zastaralými předchůdci (45nm C3 Athlon) to už ani nepotřebuje komentář. Jestli takhle dopadnou i s bulldozerem, tak je budou moci dávat zadarmo k základním deskám. Chtělo by to i verze Black Edition jinak nelze označit FM1 jinak než za OC propadák.

Tak vono první revize možná moc nepůjdou, co sem viděl na pct A8 na 3,7 což s tebou souhlasím. Zajímalo by mě jestli A6 půjde stejně jako A8 nebo spíš míň. Příští rok, jsem někde četl že budou nový cpu (upgrade) do FM1..

vzhledem k tomu že se jedná o konkurenci Core i3 které nejdou taktovat vůbec tak bych byl v klidu :D

Na E350 s duál ATOMem se těším, každopádně pak i na A6 Llano. OC je prý končící na 3.6-3.9 GHz, ale limitem údajně je omezení bclk vzhledem k SATA řadičům atd. CPu by nejspíš měl na víc...

Reklama
Reklama