Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Americký T-Mobile stojí na prahu revoluce. Nabídne i čistě datové tarify

Mobilní operátoři se usilovně brání tomu, aby se stali obyčejnou trubkou, kterou potečou data, tento osud jim však již nějakou dobu hrozí a k tomuto cíli nadále směřujeme. Operátoři s tím mohou ztratit větší či menší část vlivu a především nám nebudou moct draze prodávat telekomunikační služby.

T-Mobile

Už nyní máme možnost kupovat tarify, na které můžete nahlížet tak, že obsahují jednak data, jednak jako bonus neomezené volání a SMS. Jenže právě tato optika nám připomíná, že nám operátoři nutí produkty, o které nemusíme mít nutně zájem. Přitom když budou data dostatečně levná, budeme moct všichni využívat řešení jako Skype a neřešit, do které sítě voláme. Navíc si užijeme kvalitnější přenos hlasu.

 

Za mořem se věci ve srovnání s námi opět dějí napřed. Kromě toho, že Spojené státy poznaly, jak chutná levný neomezený tarif, se pravděpodobně mnohem dříve než my seznámí s dalším evolučním krokem. Nebo rovnou revolučním? Americký T-Mobile totiž podle dostupných informací chystá nabídnout zákazníkům a zákaznicím čistě datové tarify. Informaci exkluzívně přinesl web TmoNews.

Tento operátor se v rámci konkurenčního boje začal o nové duše v minulých letech prát právě takovými způsoby, které by na řadu bez konkurenčního prostředí nepřišly. Vzpomeňme např. nabídku, kdy T‑Mobile přecházejícím lidem nabídl, že za ně u dosavadního operátora doplatí zbývající měsíce tarifu.

Pokud zprávy nelžou, americký T-Mobile odhalí datovou nabídku zítra, přičemž ceník by měl vypadat následovně:

FUP Cena
2 GB 20 dolarů
6 GB 35 dolarů
10 GB 50 dolarů
14 GB 65 dolarů
18 GB 80 dolarů
22 GB 95 dolarů

Tyto tarify tak nenabídnou ani minutu volání, budou k nim však nadále přibaleny neomezené SMS.

Zdroj: TmoNews via Neowin

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Jsme zmateny. Jak to je? V nadpisu pisete, ze Tmobile bude nabizet JEN datove tarify (tj. v nabidce nebudou tarify s hovory). Ve clanku pak pisete, ze predstavi nove datove tarify, kde nebudou hovory (ale ty porad budou v nabidce operatora). Jak to tedy je?

Nadpis jsem přeformuloval, aby bylo sdělení jasnější.

Já nevím jak to mají s infrastrukturou v Americe, ale stát se to u nás, tedy to že by libovolný operátor bůhví proč udělal ten nesmysl, že by poskytoval pouze datové tarify, tak by nestál na prahu revoluce, ale na prahu úřadu práce :-D

Reklama