Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Aplikace pro Android bude možné instalovat přímo z vyhledávače Googlu

Hlavním produktem Googlu byl vždy vyhledávač. V poslední době tuto roli sice pomalu přebírá nejrozšířenější mobilní operační systém Android, ten je ale také velmi závislý právě na vyhledávání a službě Google Now, jež je propojená právě s vyhledávačem Googlu.

Google umožní instalování aplikací přímo z mobilního vyhledávače | Zdroj: Android Police

Mobilní vyhledávač od Googlu právě dostal další novou funkci, jež využívá propojení s mobilní platformou. Novinka umožní vyhledávání a instalování aplikací přímo z Vyhledávání Google. Už delší dobu vyhledávač zobrazoval aplikace, které by mohly odpovídat hledaným kritériím. Kvůli instalaci vás ale odkázal do Obchodu Play.

Tohohle kroku budete nově ušetřeni a instalace bude umožněna přímo z Vyhledávání Google. Novinka však zatím funguje skutečně jen ve vyhledávači, v mobilním Chromu se nezobrazí. Pro aktivaci je potřeba nainstalovat aktualizaci vyhledávače, ta je ale pravděpodobně distribuována ve vlnách a ke všem by se měla dostat během následujících dní.

 

Zdroj: Android Police

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama