Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Apple Watch se dočkaly legendárního Pongu, prvních pár dní bude zdarma

Chytré hodinky Apple Watch se dočkaly portu první herní klasiky. Jestli jste někdy vlastnili jeden z prvních mobilů nebo herních konzolí, určitě vám nebude Pong neznámá. Navíc je k dispozici zdarma a kdo ví, možná se díky herní klasice podaří o chytré hodinky vzbudit ještě větší zájem.

 

Pro ovládání je určena digitální korunka na pravé straně hodinek a prstem si tak nezakrýváte už tak malý displej hodinek. Ti, kteří hru vyzkoušeli, se přiznávají, že celý herní mechanismus je na Apple Watch překvapivě povedený a návykový. Dodávají, že jde také o skvělé technologické demo a dokonalý příklad, jak se dá boční elektronická korunka využít.

Jestli vlastníte alternativu s Android Wear, můžete vyzkoušet třeba PaperCraft, o kterém jsme psali v seriálu Co na hodinky. Pong pro Apple Watch najdete v App Storu a jak už jsem zmínil, je ke stažení zdarma. Podle dostupných informací ale nebude dlouho a vývojář brzy plánuje hru zpoplatnit.

Zdroj: The Next Web

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama