Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Parrot Asteroid: autorádio pro geeky (první pohled)

Že nemůže být Android všude? Ale může. Třeba i v autorádiu. Přečtěte si naše první dojmy jako první v Česku.

Nové autorádio s názvem Parrot Asteroid pochází z dílny známého výrobce handsfree a protože nemá zbytečnou štěrbinu na cédéčka, je celkem krátké. Velikost je standardní 1DIN. Polovině přední strany dominuje velký displej, druhou zaujímá velké ovládací kolečko a několik málo tlačítek.

Tento víkend jsem si jej nainstaloval do auta, což si vyžádalo trochu násilné odstranění původního obyčejného Panasonicu a protáhnutí pěti kabelů (USB, iPod, GPS‚Ķ) přístrojovou deskou na vhodná místa ve vozidle.

 Na zadní straně je řada USB konektorů Velikost je standardní 1DIN Spárování s telefonem 

Asteroid umí přehrávat MP3 soubory z SD karty, USB portu, iPodu, iPhonu, přes Bluetooth stereo profil A2DP i přes linkový vstup, ale zvládne i obyčejné FM rádio. Zastane funkci handsfree a patří k němu jednotka GPS. Po spárování s telefonem z něj lze jednoduše volat a díky operačnímu systému Android uvidíte na displeji i Google mapy s vaší aktuální pozici.

Více vám teď již neprozradím, sám se kochám možnostmi rádia, které konečně přestalo podporovat zbytečná cédéčka a nabízí zajímavé funkce a možnosti připojení. Počkejte si na recenzi.

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Fiestááá!

Hodilo by se teda zmínit, kolik že to stojí, i když je to jenom preview.

To je LOL. Sem zvědavý na recenzi :)))))

Já jsem spíš zvědavý, kdy se ve zprávách dočtu že redaktor EPC Radek Kejduš nepřežil čelní kolizi s parním válcem, protože hrál na autorádiu Angry Birds. :)

Reklama
Reklama