Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Broken Sword: Shadow of Templars vychází pro Android (must have)

V roce 1996 vyšla vynikající adventura Broken Sword, která měla krásnou 2D grafiku, vynikající děj i hratelnost. Dočkala se i pokračování: druhý díl se povedl, ten další již méně. Broken Sword přesto zůstává legendou.

George Stobbart je nejprve svědkem výbuchu v kavárně a poté spolu s půvobnou Francouzkou Nicol pátrá po tajemství templářů. Více prozrazovat nebudu, napoví vám video níže.

Za hrou stojí studio Revolution Software, tedy stejný tým, jako za původní PC verzí. Bohužel chybí české titulky, v nabídce jsou pouze anglické, německé, francouzské, španělské a italské, ovšem fanouškům by měly stačit ty anglické.

Na iPhonu je hra dostupná již delší dobu a nyní přichází ve verzi pro Android pod názvem Broken Sword: Shadow of the Templars Directors Cut. Za 95 korun můžete stahovat hned.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Broken Sword je sice geniální hra (resp. první dva díly, trojka už nebylo ono), ale reedici adventura trpí tím problémem, že jak to jednou dohraju, tak si už navždycky aspoň mlhavě pamatuju, jak to dopadne :(

(a navíc hrát to na Xperii Mini Pro by byl asi dost traumatický zážitek)

Reklama
Reklama