Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Český vs americký Netflix? Máme sotva desetinu filmů a třetinu seriálů

Výborný vyhledávač Filmtoro, který monitoruje, které filmy a seriály jsou dostupné v českých videotékách, už začal analyzovat také včera spuštěný Netflix. Prohledávání stále probíhá, ale podle průběžných výsledků to vypadá, že český katalog Netflixu čítá 400+ filmů a 100+ seriálů. Americký podle Filmtora obsahuje 6272 filmů a 380 seriálů. Z těch původních chybí třeba slavný House of Cards, na který u nás Netflix bohužel nemá práva. Ale to ani na Slovensku nebo v Polsku.

Filmtoro analyzuje nejen nabídku Netflixu
Filmtoro analyzuje nejen nabídku Netflixu

Výrazný nepoměr v počtu filmů nás ale nemusí příliš trápit. Filmtoro tvrdí, že áčkové tituly jsou většinou stejné. „Náš robot počítá na americkém Netflixu více než 6000 filmů. Je však nutno přiznat, že drtivá většina z nich padá do kategorie béčkových a céčkových, a většina z nich se v naší distribuci (kino či video) nikdy neobjevila. V kvalitě kinotitulů je nabídka velmi podobná.

 

Zdroj: Filmtoro

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Netflix je neskutečný fail. Čekal jsem konečně možnost sledování filmů z nejrůznějších koutů světa ve FullHD kvalitě a místo toho jsme dostali staré vykopávky bez titulků, bez české lokalizace (mě to moc netrápí, ale...) a bez podpory přehrávání na Windows 10 Mobile... A FullHD mi teda ani jednou nepustil ani desktop. Za těch 250,- Kč. No neber to.

Popcorn Time pořád vede=/

Nemyslim si, ze by to byl neskutecny fail. Ostatne to vypada, ze vsechny Ackove filmy tam jsou a taky ve FHD. Serialy az na skvely House of Cards take. S podporou zabugovane platformy jakou je w10m bych nepocital, zvlast kdyz ji pouziva asi tak 5 lidi.

Reklama