Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Cnews FM: O2 chce blokovat reklamy. Média chtějí blokovat O2 [podcast]

Největší tuzemský poskytovatel internetu zvažuje, že bude na síťové úrovni blokovat reklamy. Velcí vydavatelé by na oplátku zakázali jeho uživatelům přístup na web.

Podcast Cnews FM: O2 chce blokovat reklamy na webu

Audio si také můžete stáhnout jako MP3 (19,1 MB).

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Vše s mírou. Každopádně vytěžovat mobilní sít reklamami je naprostý nesmysl!

No když je poměr reklam ke kvalitě obsahu větší + reklamy neúměrně zatěžují nejen přenosové pásmo, ale i pc - smrtící jsou pak velké flashové reklamy a uživatelé si přeci jen nechtějí kvůli nim kupovat nová pc :) Další věcí je, zmiňovaná kvalita - promiňte mi, ale když většinová placená media (všechny formy) nemají korektora, česky neumí (nedávno jsem zaslechl redaktorku v televizi a její mluva byla na okamžitý vyhazov) a informace, jež podávají nejsou mnohdy ani pravdivé, jen přebrané např. ze zahraničí i s chybami, pak je jasné, že uživatelé paušalizují blokaci na všechno, protože je to pro ně jednodušší. Trend zhoršování kvality článků sleduji již několik let (viz. root.cz), avšak nedivím se, někteří autoři těchto článků si chrání své know-how a svůj flek v práci, protože jsem zaregistroval případy, kdy opravdu odborné články nadšenců byly ctrl+c a ctrl+v použity jako bakalářské práce :) Rozhodně však nesouhlasím, aby někdo zasahoval do provozu internetu a tím narušoval síťovou neutralitu, protože to může být precedens pro zavedení jiných "služeb".

Má to překvapivé řešení, kdyby O2 časem překvapivě nabídlo odblokování reklam na těch serverech, které by za to zaplatily. ;-)

Reklama