Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Cnews FM: Přijde poslední Lumia a pak už jen Surface Phone? Nebo už nic? [podcast]

Lumia 650 prý bude poslední Lumia. Po ní prý přijde bájný Surface Phone. Nebo telefon s Androidem? Mobilní strategie Microsoftu stále nedává smysl.

Podcast Cnews FM: O Lumiích, Surface Phonu a mobilní strategii Microsoftu

Audio si také můžete stáhnout jako MP3 (20,5 MB).

Cnews.fm #084 – Mobilní strategie Microsoftu by Cnews on Mixcloud

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

K možnosti vzkříšení Nokie na androidových telefonech: Checht. Pokud to zkusí, nic moc neprodají.

Naprostý souhlas. Po těch průserech se Symbianem a Windows už by Nokii nezachránil ani (z prozaickych důvodu daleko nejrozšířenější mobilní OS) Android a skutečně by se to asi moc dobře neprodávalo. NOKIA je prostě mrtvá ...

Pokud by byli schopni v návrhu podchytit opomíjené potřeby/vkus evropských zákazníků a nepřehnali to jak s cenou tak s šíří produktového portfólia, pak si myslím že by zajímavá % trhu SF v Evropě mohli získat. Otázkou je, zda to riziko/úsilí vůbec stojí za to. Proč by se nemohli stát Xiaomi Evropy.

Proč ne. Ta značka má pořád zvuk a historické povědomí. Stejně jako Sony může dělat něčím zajímavý HW, který se trefí do vkusu konzervativnějších zákazníků, kteřá nehledí jen na cenu/výkon. Například kompaktní voděodolný telefon, bezdrátové nabíjení, kvalitní foťák a podobné věci.

Reklama