Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Kingdom Rush: Ochránci království s.r.o. (freehra 'Tower Defense')

Pro obranu širého království je potřeba také zabíjet. Kdo na to nemá žaludek, ať si sbalí svých pět vojáčků, dva mágy, cihly na stavbu pevnosti a táhne pryč.

Kingdom Rush je klasická hra typu Defense Tower s velmi dobrým zpracováním. Všude jsou nebezpečné cesty plné otravných goblinů a orků, a tak cestujete po zemi a stavíte pevnosti. Vaši nepřátelé jsou zlobři, banditi, obří pavouci a jiná chamraď, která chce proniknout zrovna kolem královské střílny.

Vaše mírumilovné pevnosti proto na cesty spojující celou zemi posílají chrabré bojovníky, poskytují ochranu zkušeným lučištníkům a vytvářejí zázemí dělostřelcům. Když se po chvíli přiřítí temní jezdci se zlými šamany, kteří dokážou ostatní potvory léčit, máte co dělat, abyste jim zabránili přes vaše cesty projít. Žádný z nich totiž nemá dálniční známku, a proto je musíte eliminovat. Jenže oni přicházejí po vlnách, orky následuje pavoučí matka, kladoucí po cestě kokony, a vaší jedinou šancí je včas upgradovat své pevnosti a přesunout pěchotu.

 

Kingdom Rush

Kingdom Rush

Kingdom Rush

Kingdom Rush

Zabijte i to nejmenší gobliňátko

Nepřítel, ať už je to kdokoliv, posílá na třicet druhů nepřátel, což řádně potrápí velitelské schopnosti vaší myši (nebo prstu u iPadové verze). Létající potvory podobné batmanům se dají sejmout pouze z kuše, zlobři si dají vaše vojáčky ke snídani a ohrozí je pouze mágové ze své věže. S jinými si zase poradí pouze ti nejlépe vytrénovaní rytíři.

Když je nejhůř a máte to správné kouzlo, sešlete z nebe pár meteoritů. Jenže na některé druhy nepřátel mají vaše schopnosti jen malý účinek, a než se jim máte šanci postavit s těmi správnými prostředky, již pronikají do vašeho království. Jakmile jich pronikne devatenáct, je království blízko zhroucení a vaše statečnost přichází vniveč. Jste téměř poraženi. V tom se najednou rozhodnete zariskovat a vpustit další vlnu nepřátel úplatou za pár zlaťáků, za které rychle dobudujete armádu. A vaše otrávené šípy se snesou na posledního řvoucího pavouka…

Kingdom Rush, cena: zdarma, autor hry: Ironhide Game Studio. http://www.kingdomrush.com

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama
Reklama