Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Česká pirátská strana zase provokuje. Zrcadlí web The Pirate Bay

Čeští Piráti spustili na adrese tpb.pirati.cz vlastní mirror známého trackeru a vyhledávače torrentů The Pirate Bay. Reagují tak na podobnou politiku pirátských stran v Británii a Nizozemsku, kde TPB zrcadlí také. V těchto zemí to však má důvod, vlády nařídily cenzuru hlavní stránky „pirátské zátoky“. To u nás zatím neplatí.

Česká pirátská strana The Pirate Bay mirror

S přechodem TPB na magnetické odkazy už není problém vytvořil vlastní kopii serveru i doma. Vždyť kompletní katalog evidovaných torrentů se vejde do 100 MB.

Česká pirátská strana už dříve podpořila některé kontroverzní weby a vytvořila jejich zrcadla, viz např. tipnafilm.cz nebo piratskefilmy.cz.

 

Zdroj: Piráti

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

To je ale rychlost. Pokud vím tak už to dělají cca 14 dní.

To je možné. Já si toho všiml až v souvislosti s jiným případem http://www.cnews.cz/clanky/rip-kinotipcz-nejvetsi-piratsky-server-s-filmy-serialy-skoncil. Holt nemáme kapacity, abychom procházeli milion českých webů a hledali, co kde mají jinak :)

Reklama