Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Až po vás budou střílet brokovnicí, schovejte se za Fractal Design Define XL

V úvodu následujícíího videa bývalý redaktor Bright Side Of News a současný vice prezident marketingu Fractal Design pro Severní Ameriku Josh Smith vysvětluje, že si při střihu videa uvědomil, že nemusí být zřejmé, proč vzniklo. Testy, ve kterých recenzent ocení tloušťku bočnice, jsou sice fajn, ale když v textu vysypete jen pár číselných údajů, člověku to moc neřekne a je to nudné.

To on nechtěl, on chtěl, aby to bylo jako ze života… takže vzal brokovnici Remington 870, tři bočnice ze skříní Fractal Design XL (hned tři proto, aby vyloučil podezření, že jde o vybraný, mimořádně odolný kousek), jednu odhlučněnou bočnici od nejmenované konkurence a kameru a šel zaznamenat pár praktických ukázek.

Střílelo se na vzdálenost necelých osmi metrů. Dvě z bočnic dostaly po jedné ráně, konkurenční taktéž, a konečně třetí podstoupila dokonce mučení hned deseti ranami.

Torturu už sice bočnice neustála bez ztráty kytičky, ale průnik jediného bročku je pořád obrovský úspěch.

 

Takže pokud se budete chtít schovávat za „neprůstřelnou“ skříň, můžete sáhnout třeba po Fractal Define XL. Škoda jen, že zrovna brokovnicí s náboji s brokovou náplní po sobě lidi zase tak často nestřílí. Ale jednou, až zákonodárci pro naše dobro dopilují legislativu, se při policejních raziích pod patronací BSA či jiných prospěšných sdružení může podobná skříň třeba ještě hodit.

Fractal Design via Bright Side Of News

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

takže při jakékoli apokalypse stačí vyndat bočnici ze skříně a mít ji jako štít až vyjdete z bytu pro jídlo =D

Pěkné, zajímalo by mě, jak by na tom byl Cosmos II. :)

Tohto drobčeka mám doma. Poskladaný niečo vyše 24 kg ;-)

Já "jenom" menší R3, ale je to kvalitka, nemůžu si vynachválit :-) A ta kvalitka taky něco váží :-)

Váha taky není všechno. Koupil jsem si v roce 2004 Eurocase... prázdná váží 12,5 kg. Plechy má tlustý, minimálně těch 0,8 mm to bude :)

s moji fyzickou kdy me dalo docela zabrat tohohle drobka dostat pri stehovani do 2 patra, bych ho predsebe opravdu nechtel davat jako stit, to uz bych radsi koupul bud klasickou neprustrelnou vestu, nebo rovnou zasahovej stit
 
ale kvalitni kejsy to jsou (az na ten plastovej predek, mesni rana nebo i tlak a praskne to hned)

Reklama
Reklama