Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Smartphone Sony Xperia J bude střední třídou jaksepatří

První snímky modelu Sony Xperia ST26i se objevily online již před několika měsíci, až dosud jsme ale nebyli o mnoho chytřejší. Tak třeba jméno modelu nebo jeho parametry byly zahaleny v mlze spekulací.

Novinka tedy nadále bude známa jako Sony Xperia J a ať vás dlouho nenapínáme, je čas na její parametry: single-core 1GHz procesor a displej s rozlišením 854 × 480 pixelů. Na rozdíl od svých bratranců jen s Android 2.3 Gingerbread slibuje Xperia J Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Co se týče exteriéru, tak se zdá, že Xperia J bude pro Sony milníkem i po této stránce. To tam je třeba známé zelené logo, jež bylo patrně odstraněno z důvodu jeho jisté asociace s ne zcela skvělou spoluprací Sony a Ericssonu.

Zdroj:Android Authority

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Proč píšete, že narozdíl od svých bratranců má Android ICS, současné Xperie už mají taky ICS, tak mi to přijde jako nevhodné rejpnutí špatně informovaného redaktora. Pak by mě zajímalo, jak ste přišly na to, že Sony měl se švédským Erricsonem špatnou spolupráci?

Reklama
Reklama