Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Steam rozjel velké letní výprodeje her, slevy jsou i více jak 80 %!

Kdo rád vlastní originální hry, neměl by přehlédnout letošní letní výprodej na store.steampowered.com. Slevy, které Steam nabízí, se týkají desítek zajímavých her a úspory jsou skutečně výrazné. Namátkou se dá zmínit třeba -50 % na Call Of Duty: Modern Warfare 3 nebo Total War: Shogun 2 zlevněnou o 75 %. Her je v nabídce ale skutečně velké množství a každý den se objevují nové. A co je ještě lepší, můžete pomocí hlasování ovlivnit, kterou hru slevy zasáhnou.

 

Pokud chcete ušetřit ještě více, místo jednotlivých her vybírejte celé kolekce. Výhodněji tak získáte třeba hry s tématikou Star Wars, vybrané hry od společnosti Ubisoft a desítky dalších. Utratit se dá skutečně hodně, ale tyhle slevy za to rozhodně stojí.

 

Pro vášnivé hráče je zkrátka povinností, aby se na nabídku podívali. Nakupovat se slevou budou moci až do 22. července.

Zdroj: Steam

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Jo, jo moje peněženka krvácí :D ale některé hry jako anno 2070,  modern warfare či battlefield jsou stejně ještě moc drahé. Nakupuji jen do 10e protože u nás mnohdy se na tuto cenovku hry nikdy nedostanou nebo je to až 2 roky po vydání (na steamu např. jen půl roku).
Steam má samozřejmě nevýhodu, že hru nemůžu půjčit nebo nemám krabičku, ale polička už je tak dost narvaná...kdyby tenhle způsob měla i hudba a filmy pak by člověk nemusel vůbec nic pirátit! ;)

Presne tak, keď teraz stojí Blu-ray film 20€ tak po 75% zľave by sa to hneď inak kupovalo a ešte by som nemusel kupovať BD prehrávač :)

Aj na Origine je letný výpredaj. Kamarát sa nevedel rozhodnúť medzi COD MW3 za 30€ a Battlefield 3 za 25€, ale nakoniec vybral Battlefield.

Sakra, to zase bude peněz. Zatím jsem tam nechal 24,07 eur a to to ještě neskončilo, ach jo :)

Tyhle slevy jsou parádička. Plno her co stojí 30 a víc EUR pořídit za 10 je nádhera. Dlouho jsem se nemohl odhodlat pro Battlefield 3 páč přece jenom 1000kč je 1000kč, ale s 50% slevou za 500, není problém :-)

Reklama
Reklama