Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Další tablet s Windows 8, Lenovo ThinkPad Tablet 2 se oficiálně představuje

Tablety s operačním systémem Windows prozatím stály na okraji uživatelského zájmu. Tenhle trh má pod palcem především Apple s iPady a alespoň částečně také Android. Microsoft se ale pokouší situaci změnit se svým tabletem Surface. Stejný operační systém, tedy Windows 8 nabídne i čerstvě představený ThinkPad Tablet 2 od společnosti Lenovo.

Tisková zpráva mluví o výrazném zaměření na firemní klientelu, tabletu nebude chybět možnost ovládání prostřednictvím pera, nabídne podporu 3G i 4G a bezpečnost uložených dat zajišťuje čtečka otisků prstů. Tablet bude pohánět procesor Intel Atom, tloušťka se zastavila na hodnotě 9,8 mm při hmotnosti 600 g. Displej nabízí úhlopříčku 10,1“ a rozlišení 1366 × 768 bodů. Na přední straně se nachází 2Mpx kamera pro videohovory, druhá kamera nabízí rozlišení 8 Mpx. Na těle najdete také HDMI konektor a slot pro paměťové karty. Interní paměť bude mít 32/64 GB a 2GB operační paměti.

S tabletem půjde spárovat speciální klávesnice. Jediné, o čem Lenovo zatím mlčí, je přesná cena ThinkPad Tablet 2. Jasněji budeme mít v říjnu, kdy se tablet začne prodávat.

Zdroj: Lenovo

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama