Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Den dopravy zdarma: české e-shopy se 27. listopadu zřeknou poštovného

Předevčírem jsme psali o nové politice obchodu T.S.Bohemia, který zrušil poplatek za dopravu a veškeré zboží odesílá zdarma. V zahraničí jde o běžnou věc. Některé obchody ale volí i jinou cestu, zapojují se do programu Free Shipping Day. Jeden den v roce, letos 17. prosince, se zřeknou poštovného, aby motivovaly lidi k nákupu.

Den dopravy zdarma

Stejný program letos proběhne i v Česku pod názvem Den dopravy zdarma. Uspořádá jej nejvýznamnější český srovnávač zboží Heuréka.cz. Přihlásilo se do něj už 500 obchodů, například Kasa, Levné Elektro, eProton, Parfums, Tescoma, Megapixel nebo Patro. Další se stále zapojují, zúčastnit se mohou všechny, které mají na Heuréce titul Ověřeno zákazníky. Bezplatná doprava se týká nákupů nad 300 Kč.

 

Akce proběhne od 27. listopadu 12:00 do 28. listopadu 12.00. Pokud ještě vybíráte dárky nebo plánujete nákup, můžete za čtyři dny ušetřit nějakou tu stokorunu.

 

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

27 listopadu nebo 17. prosince?

17. prosince v zahraničí, 27. listopadu u nás

Musím objednávku učinit dnes nebo to musím udělat tak, aby zasílka byla zasílána přímo v tento den? Protože to díky určitým okolnostem nemusí vycházet právě na ten den "zdarma".

Klíčový je den objednávky. Že to dorazí později, když třeba zboží ani nemají skladem, na tom nezáleží.

Reklama