Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

DigiJuke NAS: z torrentu i YouTube zkonvertuje pro iPod i TV

Vsadil bych se, že tento síťový pevný disk nebudou mít hollywoodská studia příliš v lásce. Nenápadná krabička nejen že sdílí data pro všechny připojené počítače, ale také dokáže automaticky stahovat filmy prostřednictvím internetu a tyto následně upravovat přímo pro vaši televizi nebo multimediální přehrávač.

Vestavěný software totiž umožňuje pokročilé vyhledávání filmů: zadáte klíčové slovo a systém prohledá odpovídající obsah nejen na torrent serverech, ale i na veřejných úložištích typu YouTube. Pokud najde odpovídající video, automaticky jej stáhne na pevný disk.

Tím však jeho práce nekončí. Podle přání uživatele tato videa může automaticky zkovertovat na míru iPodu nebo PSP (formát MPEG4), herní konzoli Nintendo Wii (formát FLV) nebo pro televizní přehrávače (formát MPEG2). Tato videa umí také streamovat po lokální síti (třeba to iTunes, Apple TV nebo Xboxu 360). To vše bez potřeby připojeného počítače. Takže si zapište do wish-listů: Planex DigiJuke NAS včetně 2× 500 GB disků za 265 liber (přibližně 8 500 korun).

 Odkazy k tématu: Planex

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama
Reklama