Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Dropbox má 300 milionů uživatelů. Během půl roku vyrostl o polovinu

Nenapádným blogpostem Dropbox oznámil, že má už 300 milionů uživatelů. Loni v listopadu se chlubil 200 miliony a ještě rok předtím 100 miliony. Za růstem stojí jednak důležitá partnerství, Samsung například k vybraným smartphonům rozdává 50 GB prostoru zdarma. Jednak je to rozšiřující se záběr samotného Dropboxu.

Dropbox má 300 milionů uživatelů
Dropbox má 300 milionů uživatelů

Už to není pouhý cloudové úložiště, nad daty staví další služby. Loni například koupil poštovní klient Mailbox a vydalo vlastní aplikaci Carousel ke sdílení obrázků a videí. Kromě toho už má Dropbox také nové API, díky němuž mohou úložiště využít i aplikace a služby třetích stran. Novinkou je dále jednoduché propojení s firemními účty, takže uživatelé mohou na jednom zařízení přistupovat k osobním i pracovním souborům.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Chápu, že mnohým uživatelům se má připomínka bude zdát srandovní, ale nechápu, proč je u tak moc rozšířeného dropboxu lokalizace tak podceňována. Aplikace je perfektně fungující, ale znám lidi, kteří si radši pořídí cokoliv jiného (podobného) s češtinou. Předpokládám, že nejinak je tomu i jinde v cizině. Že by byl takový problém přeložit těch cca 100 slov do většiny jazyků ?

Reklama