Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Dropbox má již půl miliardy uživatelů. Konečně také vyšla aplikace pro Windows 10 Mobile

Po osmi letech od spuštění se na Dropboxu zaregistrovalo již 500 milionů uživatelů. Lineárnímu růstu – zdá se – nic nebrání, protože po naplnění potenciálu na americkém trhu se firmě začalo dařit v Evropě, Indii a Brazílii. Dropboxu tvrdí, že 44 % nových uživatelů se zaregistrovalo díky doporučení od jiného uživatele. Podle interních statistik má Dropbox již osm milionů firemních zákazníků, z toho 150 000 z nich si platí prémiové účty.

Dropbox má 500 milionů zaregistrovaných uživatelů
Dropbox má 500 milionů zaregistrovaných uživatelů

Dropbox také konečně vydal univerzální aplikaci pro Windows 10 (stahujte odsud), která již podporuje i mobily. Na nich umí škálovat na různých úhlopříčkách, poradí si s režimem na výšku i šířku a po připojení k doku se zvětší na desktopovou verzi, protože je připravena i na režim Continuum. Kromě toho umí přehrávat hudbu na pozadí, je lépe propojená s Office a nově umí zobrazit rovněž vektorové obrázky ve formátech AI a EPS.

 

Zdroj: Dropbox

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Dropbox mám vážně rád, ale stejně si raději platím Google Disk. 1 TB nepotřebuju a méně Dropbox nenabízí. A i u toho 1 TB je hrozně drahý. Za tutéž cenu nabízí Microsoft 5x1TB a k tomu ještě 5x MS Office.
Měli by zavést nějaké jednorázové zpoplatněné navyšování. 100 euro za 100 GB nadoživotí bych klidně zaplatil.

Reklama