Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Facebook pro Android umožňuje do alb nahrávat fotky ve vysokém rozlišení

Pakliže své fotografie nahráváte na Facebook, ať už pro osobní potřebu, nebo protože se s nimi chcete podělit s přáteli, je jasné, že většinou budete mít zájem na tom, aby byly fotky dostupné v co možná nejlepší kvalitě. To, že Facebook na svých serverech fotky vždy poctivě zkomprimuje, je jedna věc. Druhá věc je ta, že z některých mobilních zařízení snímky nešly nahrávat jinak než s výrazně nižším rozlišením.

 

Vysoká kvalita šla zapnout při nahrávání z osobního počítače, teď je již však odesílání fotografií ve vyšším rozlišení podporováno také na mobilech s Androidem. Stačí v nastavení aktivovat příslušnou předvolbu (Upload HD Photos). Podle Android Police je předvolba dostupná v klientu verze 68.0.0.37.59. Je ale možné, že její aktivace souvisí s povolením na straně serverů, neboť redaktor předvolbu v daném klientu neviděl hned po aktualizaci. Facebook pro Android naleznete v Google Play .

Facebook for Android
Facebook pro Android (Ilustrační foto)

Zdroj: Android Police

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama