Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Android 5.0 (Jelly Bean) by mohl být představen již za pár měsíců

Nedávno představená verze Android Ice Cream Sandwich sice neměla moc času na rozjezd a na dveře už klepe další verze. Hovoří se již o druhém kvartále tohoto roku.

Google se tak asi snaží předběhnout Microsoft, který plánuje ve třetím čtvrtletí tohoto roku vypustit Windows 8, který má snížit fragmentaci mezi zařézeními, a proto bude podporován i tabletech. A to je pro Google velká konkurence.

Jelly Bean
Jelly Bean má zákazníky přilákat především optimalizací pro tablety a integrací prvků OS Chrome. Ve výsledku bychom si tak v budoucnu buď koupili tablet primárně s Androidem 5.0, či měli možnost si na tablet s Windows 8 nainstalovat Android 5.0 a bez nutnosti vypnutí počítače mezi systémy přepínat.

Zdroj: DigiTimes

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Android je uplne na nic... zlate Windows Phone 7. Android je desnej nedodelek a zmetek a polotovar k dotvoreni.

Že by věrný následovník Nejsvětějšího Proroka, Radka Microsoft Hulána?

Přesně, od doby kdy SámVelkýHulán začal moje příspěvky (řádné, s fakty, neurážející,...) promazávat bez slůvka odpovědi na otázky typu proč vidím jeho následovníky vpodstatě všude :(.

Mimochodem: sám velice fandím windows (mám 3 mobily s Windows mobile 6.5!!!) ale windows phone... no promiňte ale nechci býti vulgární, tak radši pomlčím.

s widlema di dopr... pííííp...

No nevím, měl jsem v rukou Androidy od verze 1.6 až po 3.x verzi v pracovním Galaxy SII a všechno vždy fungovalo, jak má. Jestli ta chyba nebude spíš tzv. mezi klávesnicí a židlí.

já mám taky rád pohádky. teď dej tu o karkulce

Android není rozhodně dokonalý. Nicméně označovat jej ve srovnání zrovna s Windows Phone 7 (ale i 7.5) za nedodělek a polotovar je poněkud jednostraně zaujaté.

Je zde skupina superlevných a značně poruchových a neodladěných "taky smartfounů" z číny atp. s Androidem, na kterých je opravdu problémů požehnaně. Na těchto křápech by ale slušně a stabilně nechodil žádný ze systémů. Mnohdy je zázrak že vůbec fungují.
Na mobilech od solidnějších výrobců je systém stabilní a bez výraznějších problémů. Nedostatky se najdou, ale těch se řada najde i konkurence.

Když mám srovnat telefony mé (dva kusy) a mých přátel a kolegů vybavené Androidem, s přístroji se Symbianem (více kusů, Nokia) a Windows Phone 7 (3 ks, LG, Nokia, a třetí tuším HTC), tak konkurence ve stabilitě a spolehlivosti spíše prohrává, a funkčnost je minimálně srovnatelná.

Plusem u Androidu je pro mne jeho výrazně větší otevřenost ve srovnání s Windows i iOS. To ale pravda neocení všichni.

Je to fuk jestli to ci ono. Stejne Vas Velci bratri budou sledovat...

Reklama