Reklama

Android 5.0 (Jelly Bean) by mohl být představen již za pár měsíců

Nedávno představená verze Android Ice Cream Sandwich sice neměla moc času na rozjezd a na dveře už klepe další verze. Hovoří se již o druhém kvartále tohoto roku.

Google se tak asi snaží předběhnout Microsoft, který plánuje ve třetím čtvrtletí tohoto roku vypustit Windows 8, který má snížit fragmentaci mezi zařézeními, a proto bude podporován i tabletech. A to je pro Google velká konkurence.

Jelly Bean
Jelly Bean má zákazníky přilákat především optimalizací pro tablety a integrací prvků OS Chrome. Ve výsledku bychom si tak v budoucnu buď koupili tablet primárně s Androidem 5.0, či měli možnost si na tablet s Windows 8 nainstalovat Android 5.0 a bez nutnosti vypnutí počítače mezi systémy přepínat.

Zdroj: DigiTimes

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Android je uplne na nic... zlate Windows Phone 7. Android je desnej nedodelek a zmetek a polotovar k dotvoreni.

Že by věrný následovník Nejsvětějšího Proroka, Radka Microsoft Hulána?

Přesně, od doby kdy SámVelkýHulán začal moje příspěvky (řádné, s fakty, neurážející,...) promazávat bez slůvka odpovědi na otázky typu proč vidím jeho následovníky vpodstatě všude :(.

Mimochodem: sám velice fandím windows (mám 3 mobily s Windows mobile 6.5!!!) ale windows phone... no promiňte ale nechci býti vulgární, tak radši pomlčím.

s widlema di dopr... pííííp...

No nevím, měl jsem v rukou Androidy od verze 1.6 až po 3.x verzi v pracovním Galaxy SII a všechno vždy fungovalo, jak má. Jestli ta chyba nebude spíš tzv. mezi klávesnicí a židlí.

já mám taky rád pohádky. teď dej tu o karkulce

Android není rozhodně dokonalý. Nicméně označovat jej ve srovnání zrovna s Windows Phone 7 (ale i 7.5) za nedodělek a polotovar je poněkud jednostraně zaujaté.

Je zde skupina superlevných a značně poruchových a neodladěných "taky smartfounů" z číny atp. s Androidem, na kterých je opravdu problémů požehnaně. Na těchto křápech by ale slušně a stabilně nechodil žádný ze systémů. Mnohdy je zázrak že vůbec fungují.
Na mobilech od solidnějších výrobců je systém stabilní a bez výraznějších problémů. Nedostatky se najdou, ale těch se řada najde i konkurence.

Když mám srovnat telefony mé (dva kusy) a mých přátel a kolegů vybavené Androidem, s přístroji se Symbianem (více kusů, Nokia) a Windows Phone 7 (3 ks, LG, Nokia, a třetí tuším HTC), tak konkurence ve stabilitě a spolehlivosti spíše prohrává, a funkčnost je minimálně srovnatelná.

Plusem u Androidu je pro mne jeho výrazně větší otevřenost ve srovnání s Windows i iOS. To ale pravda neocení všichni.

Je to fuk jestli to ci ono. Stejne Vas Velci bratri budou sledovat...

Reklama