Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Hangouts 7.0 - Na příchozí zprávu už odpovíte i přímo z notifikační lišty

Google právě vydal další aktualizaci svého kecálka Hangouts, jenž před lety nahradil v té době už přežitý Google Talk. První novinkou je odpovídání přímo z notifikační lišty. To už známe ze správce SMS zpráv Messenger a jestli jej pro zasílání „esemesek” používáte, není to pro vás nic nového. Druhou novou funkcí je možnost připnutí kontaktu na domovskou obrazovku pro rychlý přístup k častým konverzacím.

Google Hangouts 7.0 Google Hangouts 7.0 

Google s verzí 7.0 také slibuje lepší práci s pomalou sítí a už by se vám nemělo stát, že se zpráva neodešle. Aktuální verze Hangouts podle slibů vývojářů se bude snažit zprávu odeslat do té doby, než ji vy sami nesmažete. V předchozích verzích se jen zobrazilo, že zprávu není možné odeslat a když jste nové odeslání sami nevynutili, zpráva se neodeslala.

 

Aktuální verze je už k dispozici v Obchodě Play a Google ji pomalu posílá do všech podporovaných zařízení. Já jsem měl to štěstí, že jsem se tentokrát dostal do první vlny a nová verze Hangouts se mi nabídla hned ráno.

Zdroj: Google

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama