Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Hardware

Je to prý poslední konektor, po něm už bude vše bezdrátové. Oboustranné USB-C je každopádně velmi pohodlný port. Chcete USB-C? Podívejte se, z čeho se dnes dá vybírat.
Autokamera je stále rozšířenějším doplňkem pro jízdu a jednu takovou nyní nabízí i Philips. Nahrává v rozlišení Full HD při 30 snímcích a prý i hlídá únavu řidiče.
Odlehčená verze vlajkové lodi Huaweie je současně dvojčetem Honoru 7 Lite. Už minulá generace byla velmi dobrou koupí s minimem kompromisů a Huawei se stále zlepšuje.
Asus ZenBook UX310UQ: Proč je ve výborném notebooku TN displej? (recenze)
V červnu se začal prodávat nový ZenBook s lepším hardwarem v osvědčeném těle. UX310UQ nabídne dedikovanou grafiku i moderní port USB-C, ale také zbytečně špatný displej.
Nový Honor 8 svůj mateřský Huawei trochu zastínil. A pokud jste si mysleli, že lesklý telefon není dobrá volba, tak protentokrát to neplatí.
Vodafone doplnil sedmou řadu o dva výkonnější 5,5" modely Smart Ultra 7 a Smart Platinum 7. Oba jsou si docela podobné a míří na podobné zákazníky.
Nová řada smartphonů Xperia X má velikost pět palců a liší se v rozlišení displeje i ve výkonu. V čem je jiná a není lepší počkat na Xperii XZ nebo X Compact?
Aceru se v poslední době daří uvádět kvalitní a cenově výhodné notebooky a novým Switchem nabourává i postavení Surface Pro od Microsoftu.
Desktopový Excavator tvoří předvoj Zenových osmijader Summit Ridge, obojí má fungovat se stejnými čipsety a deskami
První procesory třetí 14nm generace jdou na trh. Ačkoliv jde o „refresh“, přinášejí řadu nových věcí, včetně vylepšeného 14nm procesu
AMD Zen
Po předkrmu minulý týden přichází skutečné odhalení Zenu. AMD ukázalo do hloubky parametry jádra a novinky v architektuře
Širokoúhlé monitory nejsou pro každého, ale pokud váš způsob práce neprobíhá převážně na výšku, vyplatí se o nich uvažovat.
Spolu s prezentací jádra máme i první oficiální benchmark, který srovnává IPC desktopového Zenu a osmijádra Broadwell-E
Běžné fotoaparáty nemají příliš bytelnou konstrukci a do vody je ponoříte jen jednou. Jak fotí a natáčí video outdoorové kompakty?
4K monitor s plným pokrytím barevného prostoru sRGB podle standardu REC.709, který ohlídá zdraví vašich očí

Stránky

Novinky

Reklama
Reklama