Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Hotmail.cz - Hotmail hezky česky

Ať už využíváte služeb Live Hotmailu, bezplatného e-mailu od Microsoftu, nebo ne, máte nyní jedinečnou šanci si registrovat e-mailovou adresu na nové české Hotmail.cz doméně. Byla spuštěna teprve včera (27. 1. 2010), tudíž je řada zajímavých adres stále volných.

Registrovat se můžete přímo na Hotmail.cz. Microsoft slibuje neomezenou velikost pro vaše zprávy nebo integraci chatovacího programu Windows Live Messenger, který se ovšem v Hotmailu nachází již delší dobu.

V případě, že přeházíte z jiného e-mailového účtu, můžete využít možnosti integrace více účtů do jedné schránky: Hotmail automaticky stáhne zprávy z nakonfigurovaných účtů, ať už se jedná o český Seznam nebo velmi populární celosvětový Gmail.

Zdroj: Tisková zpráva

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Založil jsem si tam mail asi tak před 5 hodinami, poslal jsem na něj (a nechal si poslat) nekolik zkušebních mailů, a ani jeden do teď nedošel. Spokojenost? Nulová... gmail vládne na poli e-mailingu bezkonkurenčně. :)

souhlas. gmail účet mám už asi třetím rokem a nemůžu si stěžovat.. kolikrát ho použiji i jako úložný prostor :)

:D Gmail aneb zastaralý IMAP protokol, očividně jsi nepoznal dokonalý sync u Hotmailu (Microsoft MAPI)

Už to bude cca 12 hodin od založení a maily stále nikde. :-/

no já to zkusil taky, zabral jsem si email, ŕagistrace v pohodě, lez mi posílat zprávy,ale nic mi nepřijde. Tak zatím čekám.........

U mě to samé, z hotmail.com email přijde, odjinud ne.

dám jim čas do zítra aby to fungovalo,jinak to zase zruším....achjo

Hotmail.cz? No mám založeno pod doménou Live.com a přijde mi to tedy sympatičtější...

Tak už dva dny ten email nefunguje, psal jsem na tech. podporu, tak uvidíme s čím přijdou, zatím nic. Asi t o chlapci nějak podcenili

Podle komentářů (http://blogs.technet.com/technetczsk/archive/2010/01/27/hotmail-cz-spust...) na TechNet blogu je někde problém. Zkusil bych počkat, určitě to vyřeší.

Dnes jsem založil.... vyzkoušel a funguje skvěle. Odeslal jsem a než jsem se stačl na hotmail přihlásit (10s) tak tam email byl. ( Gmail - hotmail)

maria olahova

Reklama