Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

HTC zrušilo ICS aktualizaci pro Desire HD, prý za to může špatný výkon

Majitelé HTC Desire HD, každým dnem netrpělivě očekávají hlášení na svém smartphonu o aktualizaci na Ice Cream Sandwich (ICS). Ale nyní jak se zdá, všechna tato očekávání mohou být zbytečná.

Podle dokumentu z kanadské telekomunikační společnosti Telus to vypadá, že plánovaný upgrade pro Desire HD na Android 4.0 byl zrušen. HTC již dříve oznámilo, že smartphone spolu s řadou jiných obdrží letos ICS později. Důvodem by přitom měl být špatný výkon zařízení během testování. Zda se to týká i jiných zařízení, či pouze Desire HD, Telus neuvádí. Překvapení z této zprávy je na místě, jelikož telefon je vybaven 1GHz procesorem Snapdragon a má 768 MB paměti RAM, a to zní jako dostačující hardware pro práci s operačním systémem Android 4.0.

Pokud je tomu tak, budou se muset majitelé spokojit s méně oficiálním způsobem získání ICS na jejich zařízení – třeba nahrátím firmwaru z HTC One V, nebo využití neoficiálních ROM jako je CyanogenMod.

Zdroj: TheVerge, theINQUIRER

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama