Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Jen dnes: Správce fotek Zoner Photo Studio 17 Pro můžete získat zadarmo

Portál Giveaway of the day dnes rozdává českého správce Zoner Photo Studio 17 Pro (naše recenze). Bezplatnou edici můžete stahovat až do zítřka (22. března 2016) v 9:00. Jako obvykle platí, že program musíte nainstalovat a aktivovat během 24 hodin. Později už nainstalovat nepůjde.


ZPS 17 Pro

Nabízený ZPS 17 Pro je pouze v angličtině, bez podpory tvůrců a navíc určen jen pro nekomerční využití. Přes portál můžete získat i 50% slevu na plnohodnotnou verzi nového ZPS 18 Pro. Ve skutečnosti ale sleva tak vysoká není. Český Zoner program prodává za 1499 Kč. Se slevovým kupónem z GOTD vyjde na 1257 Kč.

 

I sedmnáctka je pořád výborný kus softwaru. Loňská osmnáctka ale přidala spoustu užitečných novinek. Má zjednodušené uživatelské prostředí a podporu monitorů ve vysokém rozlišení. Dostala zvláštní rychlý prohlížeč fotek. Ze snímků umí tvořit HD videa. Podporuje nedestruktivní úpravy fotky, má lepší práci s geotagy, světly/stíny a nová je také organizace souborů. Podporuje import na pozadí, zobrazení podle času a klíčových slov. Vyhledávač zase konečně obsahuje našeptávač.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama