Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Lenovo si přeje být prvním výrobcem, který uvede tablet s Windows 8

Být první na trhu, zejména s natolik očekávaným produktem, jako je tablet s operačním systémem Windows 8 od Microsoftu, je velmi lákavé. Aby taky ne – tato skutečnost s sebou nese příjemnou mediální odezvu. Lenovo se právě o tento milník pokouší. Bylo oznámeno, že právě tento výrobce uvede na trh vůbec první tablet, který bude obsahovat nejnovější operační systém od Microsoftu, tedy Windows 8.

Lenovo tablet s Windows 8

Tablet sice ještě nebyl oficiálně pojmenován, ale nějaké informace se již postupně začínají objevovat. Vyšlo například najevo, že v tabletu bude chipset od společnosti Intel. Na internetu se také objevují dohady, že tímto tabletem bude prototyp představený na veletrhu CES 2012, tedy IdeaPad Yoga, který se chlubí 13,3" displejem o rozlišení 1600 × 900 pixelů a s 10 dotykovými body.

Předpokládané uvedení tabletu na trh velmi úzce souvisí s uvedením nového operačního systému. Jedná se tedy s největší pravděpodobností o začátek října letošního roku.

Zdroj: TweakTown

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama