Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

No jak vidíte, tak z pohledu trhu patříte do menšinové skupiny :)

Já jsem mini-ITX formát vždycky chápal jako něco miniaturního z celkového hlediska - malinká deska, do pěkné malinké slim skříňky. Tohle je malinká deska nacpaná do velké bedny... to tam pak mohl přijít nějakej mATX.

Jenom bych si dovolil upřesnit, že TDP GTX 770 (230W) a GTX 780ti (250W) se moc neliší. Docela líp to zní v porovnání s GTX 680 - 195W, nebo dokonce GTX 670 - 170W.
A výkon GTX 780ti s TDP nižsím než GTX 670 zní podstatně lépe :)

K tomu bych jenom podotkl, že např. sestava s FX-8350 4,7GHz + GTX 680 (OC s +128% TDP což je hranice 250W) - setsava při max. vytížení nepřesáhne 387W. Kvalitní 400W zdroj tedy stačí i na docela "neúspornou" mašinu.

Tož já osobně bych raději viděl +25% výkonu při stejném TDP. Když si vezmu že mi v bytě denně jede třeba myčka, žena ráda peče, v lustru v obyváku je 6 žárovek a podobně, tak mě nějakých třeba 200W navíc ve spotřebě herního stroje zas tak vítr v peněžence nedělá.
Teda ne že by výkon v relacích GTX 780ti na 2/3 spotřeby zněl nějak zle...

Neurčitý černý otvor může být díra na hadice... ale taky nemusí. Ačkoliv pravda je, že by pak aspoň mohli den "rádejón" nápis dát doprostřed, kdyby ta díra neměla význam.

- duplicita, prosím odstranit. Pardon

Nebo to taky může s klidem být cover na obyčejné vzduchové chlazení. To že to má design podobný R9-295X2 implicitně neznamená, že tam musí být taky vodní blok, který z fotky nikde vidět není.
To že Asetek pindá je sice určitá indicie, ale to stále nemusí znamenat, že cover z fotky je na vodníka.

Mimoto stock chladiče na R9-290/290X stály za ho*** nejen výkonem ale především laciným vzhldem, tohle by mohl být atraktivnější design.

Možná by pan Read mohl začít s čistkou v marketingovém oddělení. Tam je úklid potřeba jako sůl.

z hlediska velikosti molekul křemíku by mělo být limitních 5nm. To je ovšem teorie, prakticky proveditelný limit může ležet výš.

Tož byla by to prima recese, kdyby ho tak opravdu pojmenovali :)
A hodně byhc si přál, aby ten Gravediger konečně vykopal hrob Intelově dominanci.

mě v to "vynašli" připadne jako docela dobrý sarkasmus :)

Ano, základní barevné spektrum, které člověk vnímá je opravdu rozložitelné do základní zelené-červené-modré. Není to náhoda? Vlastně jsme odsouzeni vidět svět zaujatě, tedy až na barvoslepé a slepé obecně!
A už jste slyšel ten o tom, že AMD kupuje jen komunista? :) ...snad už ta satyra konečně mlátí do očí.

Zato vy by jste raději uspořil spotřebu malé úsporné žárovky, než aby jste grafiku obdobného výkonu koupil 6 000 místo 12k (tolik byla tehdá záváděcí cena HDček)? :)

Není, někomu taková zpověď pomůže klidněji usnout. Tak co no, hájí cenovou politiku své oblébené značky. Já mám zase radši červenou barvu tak jsem fanda AMD?! :)
Pán má na věc vlastní názor, na což má určitě právo a nepoužil ani žádnou nemístnou narážku např. rasového podtextu. Fanoušci Aerosmith taky utrácí nesmyslné peníze za pobyt v upoceném davu a zírání na projekční plátno na koncertě a tomu se nikdo nediví.

Stránky

Reklama
Reklama
-->