Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

Jo, jenomže bohužel výrobci notebooků nic takového neudělají, protože je to trřně "nezajímavé" :/

Osobně bych z těchto dvou šel raději do Kingstonu... ta SLC cache ty TLC čipy zachrání jenom dočasně, nemluvě o výdrži těhdle blbostí.

Ale notak, blábol jako od 9ti letého děcka.

Tak to možná platí o dovezených potravinách, které jsou vyrobeny "na míru" českému trhu. Obecně bych ale polskou flintu do žitá neházel. Třeba takový SPC Grandis, to je velmi slušný chladič, s velmi slušnými parametry a za více než slušnou cenu.

Ano, zato vy zjevně víte co zajímá většinu čtenářů nejlíp, že? Vyblil jste tady možná úctyhodnou esej, ale za sebe bych to řekl lidově: "melete srance".

Tak abych váš vyvedl z vaší iluze, alespoň u mojí osoby je to následovně:
Zajímá mě relevantní srovnání výkonu chladičů. Narozdíl od vás chápu, že "relevantní" srovnání, v závislosti na časovém horizontu postupného vydávání produktů různých výrobců, je problém, který si vyžaduje stejné vstupní parametry, je tedy potřeba testy tvořit v relevatntně stejných podmínkách.
Pro mě osobně je pak RELEVANTNÍM výsledkem to, že vidím, že "nový chladič" za "novou cenu" si stojí ve stejných podmínkách "určitým způsobem" vůči ostatním nebo i starším chladičům, které třeba znám a mám s nimi zkušenost. Je mi úplně jedno jestli na 45w procesoru bude potichu jako 99% ostatních, včetně box chladiče. Zajímá mě, jestli za svoje utracené peníze dostanu chladič s výkonem srovnatelným s ostatníma v dané cenové kategorii, ideálně pak s nejlepším, žejo.
Do hlavy autorovi článku nevidím, ale popravdě řečeno nejsem debil, abych si nedokázal všimnout, že testy jsou založené na dost podobné logice a na rozdíl od vaší osoby, mi dávají dost dobře smysl.

Stejně je to zvláštni že? Představte si, že jste výrobce chladiče, uděláte návrh, funkční prototyp a ten pak ozkoušíte.... a přijdete na to, že je horší, než předchůdce, tak si řeknete "no a co" a dáte ho do prodeje?

Jupí, 165hz monitor na 1440p, na jehož horní limit se dostanou 2 x nV 980ti na jednom monitoru při nastavení detailů nad high ovšem ani to ne :) Ale v pohodě, budoucí highend grafiky to vyřeší... na současných titulech, na soudobých ovšem boudou zase pokulhávat. A nedej bože, kdyby človek chtěl víc jak jeden monitor, to pak těch 165hz má úplně mega význam.
Ale dost sarkasmu, jsme rád že si v něčem takovém může zákazník utopit úspory, jdu si koupit akcie Aušusu.

A nevydává akorát přeznačený 290x2 Devil13? Protože mě to teda tak připadá.

Ubohé asi jako vaše komentáře.

Já bych si tak přál, aby ty zeny byly dobré... zatím se snažím zůstat optimista.

Že ze sebe záměrně děláte hňupa z vás frajera neudělá. A větší přirození vám z toho taky nenaroste. A to dokonce ani kvůli fandění společnosti, které jste naprosto ukradený.

sada Catalyst 15.70 obsahuje ovladač 15.20

rozkaz, //edit, redakce: diskutujte bez urážek/vulgarismů (opakované porušování tohoto jednoduchého pravidla povede k blokování účtu)

zvláštní fetiš :)

Takové 290x tri-x OC verze jsou pak vlastně to samo, jenom se 4GB pamětí.

Stránky

Reklama