Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

Naopak pro intel by to byl celkem průser.Hned by měl na krku antimonopolní úřady a k tomu by mu přibyly licenční problémy s X86 a X64 architekturami, které si spolu s AMD navzájem propůjčují. Obecně intel nechce, aby AMD krachlo, zvlášť když ví, že pro něj nepředstavuje žádné nebezpečí.

Stejně tak nVidia. navíc nezávisle na tom, jestli má AMD lepší produkty je nVidia dlouhodobě dominantní hráč na trhu. Ceny GPU v posledních dobách neklesají ale rostou, takže ta cenová politika je taky mimo mísu.

Obecně oba doufají, že AMD skončí. Protože vždycky je lepší mít za konkturenat jistého a známého neškodného packala, než novou neznámou konkurenci podpořenou úřady.

Hmmmm, tak dokud bude kromě certifikátu kotrolovat zapojení všech linek, tak pak to bude OK.

Tož mě se to líbí, takové suvenýr. Přecejenom je to průkopnické čip, s tema paměťěma.

1) nebyl to jeden tábor (a ani Tábor :) ), ale národ. Jak jste nakonec správně napsal v předposledním řádku.
2) samozřejmě že si nevážím toho, že sdílím národnost s lidmy jako jste vy.
3) zjevně používáte slova jako "levičák", nebo "anarchista", nebo dokonce "aktivista" jako nadávky. Bravo!

No co... polovina českých čtenářů má stejně systém v nelegální "ultimate" edici, která kdyby byli ve 128bitové verzi, tak ji bude mít.
Pokud je člověk trošku větší nadšenec tak si koupil za stejné prachy 64 bit. widle. A pokud na mašině pracuje, tak je to pro něj samozřejmost.

ALe někomu by především udělalo radost, kdyby AMD zheblo, nejlépe pod atomovou bombou. ALe to je v pořádku, jsme národ xenofobních pivařů a k tomu to prostě patří :)

se Sapphire Nitro určitě neudělá špatně. O životnost karty bych opravdu strach neměl, pokud neplánujete OC na krev.

Jen ! 350 W !? Nebude to nějaká bota? 175W na čip, na to by nepotřebovali 3 8mi piny. I tak, vzhledmem k rostoucí žravosti fiji s taktem to zní dost neuvěřitelně, především s ohledem na 16 TFLOPS.

To byl samozřejmě překlep. Velmi děkuji za mile vyjádřenou připomínku.
175W na čip je pořád o 100W méně než u FuryX (ale ta má o 50!! větší takt) i u Fury (ta má takt stejný, ale má oříznuté jádro).

Tvoje gramatika každým rokem přitvrzuje. Když si to nejsi schopný pohlídat sám, tak si to napřed napiš ve wordu třeba, ty jelito.

Ze článku nepřímo vyplývá, že je-li kupec GPU limitován rozpočtem, významně se mu vyplatí kupovat bazarované karty typu R9 280x do 4000.

Tož nechci dělat velkého sibyla, ale myslím si, že Vulcan má potenciál se protlačit na významné výsluní především proto, že Valve ho potřebuje na rozšíření jeho SteamOS. To samotné mu dává i velký prostor pro budoucí optimalizaci (samozřejmě v případě, že pan Kohoutek uspěje se svou ideou herní konzole postavené na linuxu).

Zapoměl jste dodat, že se hodí pro lidi hlavně zazobané.

Řeknu to takhle, dlouhou dobu mám zkušenost s androidem, ale vb posledním měsíci jsem (nuceně) přesedlal na W10. Kupodivu mi ten systém pracovně vyhovuje víc.... nemám Lumii 550, takže je to docela offtopic, ale i tak. Příjemně mě ty widle překvapily.

Sapphire R9 290x tri-X zatím bez problému. Teda na základní automatickou regulaci.

Stránky