Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

I tak, Grandis za 1000 Kč se mi zdá jako smart buy, i kdyby bylo potřeba za rok vyměnit ventilátory.

Mimochodem, DĚKUJI KONEČNĚ ZA RECENZI SPC GRANDIS!

Ale po tolika letech? Neberte mě ve zlém, sám provozuju FX 8350. Před dvěma roky to bylo prima, ale dnes vydávat jeho další refresh?

Proto stále doufáme, že AMD konečně přijde s něcím, co ten propastný rozdíl od intelu vyrovná. Bohužel už pár let pouze doufáme :(

Snažil jsem se najít nějakou recenzi se srovnáním nějakého APU s GT730 ale nenašel jsem. Celkem by mě zajímalo jak je to doopravdy, máte nějaký odkaz na recenzi/benchmark?
Zajímá mě to rpoto, že jsem často četl, že GT730 na integrované grafiky v APU zrovna nestačí (zvlášť vezmeme-li v potaz, že A10-7850 by mělo mít GPU někde na úrovni HD 7730).

Výborně, SMART BUY blbině, kterou opravdu člověk děsně potřebuje.
Teď to ještě spárovat s brýlema a k tomu udělat nějaký HUD ve stylu Fallouta a máme trhák pro vánoční horečku.

Jak názorně ukázal test na nejmenovaném konkurenčním web magazínu, tak pro CPU oprace má časování vyšší význam než frekvence, nicméně přírůstek výkonu je téměř zanedbatelný v obou případech (v jednotkách %). Ovšem pro GPU operace má výrazný význam především frekvence (desítky procent, i 50%) zatímco časování má význam nepatrný (jednotky %).

No vzhledem k tomu, jaké mají mít ty čipy kapacitu (kolik že se má vlést na jednen modul - 64GB?) je 4GB na modul fakt výsmech. A ještě za tu cenu, to je fakt na posrání.

No pokud to měl být Steam Box, tak důvod může být výkon iGPU, který je u širokého spektra lidí považovaný za "nedostatečný".

Já osobně se ztotožňuji s tím, o čem mluvíte; potom, co jsem začal akceptovat teorie zorných úhlů a pozorovacích vzdáleností a uzpůsobil si tomu kancelář, mi výrazně ustoupily bolesti očí a hlavy.
Pro pracovní účely mi optimálně vyhovuje max. 24" monitor, FHD mi připadne jako dostatečně jemný rastr zobrazení. Vyšší rozlišení nemám vyzkoušené a tak ale zároveń netvrdím, že bych lepší nepoznal nebo neocenil.

Když už taková "nekompromisní sestava", tak tam alespoň moli šoupnout desku s Z97 chipsetem.

Já bych tuto informaci bral především s rezervou.

No jo, mě to povídej... kdo to vůbec vymýšlel? Ještě že se to nepíše v azbuce :)

Ale ta xenofobie některých českých čtenářů je na ostudu...

...takže z praktického hlediska je to zařízení na nic...

Spíš bych to viděl jako výrobní rezervu... což ale stejně nedává moc smysl, když "odpad" putuje do světa jako R9-290.
Já osobně to vidím jenom jako kachnu

Trochu "zajímavá" osnova článku, vzhledem ke znění nadpisu....

Stránky

Reklama
Reklama