Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

Zapoměl jste dodat, že se hodí pro lidi hlavně zazobané.

Řeknu to takhle, dlouhou dobu mám zkušenost s androidem, ale vb posledním měsíci jsem (nuceně) přesedlal na W10. Kupodivu mi ten systém pracovně vyhovuje víc.... nemám Lumii 550, takže je to docela offtopic, ale i tak. Příjemně mě ty widle překvapily.

Sapphire R9 290x tri-X zatím bez problému. Teda na základní automatickou regulaci.

Je jasné, jak si povede. Stejně tak jak R9 285 dorovnává R9 280, rak R9 380x bude dorovnávat R9 280x.

No podle toho co se říká o Fiji, tak prý topí míň, jako Hawai. Takže na 2 by měl bez problému stačit stejný radiátor jako byl na R9 295X2, no ni?

Vážený, pokud akutně cítíte potřebu nahradit stroj novým železem, a pokuád chcetě zůstat u značky AMD, těžko bych Vám doporučil jiný procesor.
Pokud ovšem tu potřebu nemáte tak akutní, raději bych posečkal do příštího roku na úrodu ZENU.

Obecně se na internetu dočtete, že právě FX-8320E se taktuje ze všech procesurů této rodiny nejlépe, v těsném závěsu pak FX-8370E.
Osobně pochybuji, že by tento rpocesor někdo dnes kupoval a provozoval na základních taktech, každý se bude snažit vymáčknout nějakých těch 4,5-4,7 GHz, což s tímto procesorem může být brnkačka.

Navíc je potřeba nezapomínat na slabost FX octacore procesorů při taktování - vysoká zátěž napájecí kaskády -> throtling procesoru kvůli přehříévání kaskády. Proto je co nejnižší voltáž docela výhodná.

Stejně mě S E R E ! tenhle trend "optimalizovat ovladače na herní tituly"! Tak sakra výrobci her mají jasně dané standardy a optimalizace jejich produktu je především JEJICH ODPOVĚDNOST SAKRA! A ještě si kolikrát troufnou fňukat, že výrobce GPU s niam nespolupracuje?! Tak sakra jít a koupit si pár grafických karet, aby si ten svůj bazmek zoptimalizovali, to musí být děsně náročné, protože na tom pak vydělají jenom pár set milionů ....peněz.
Protože vývojáři her jsou shnilá hovada, pak si musím každej druhej den stahovat updaty ovladačů? A mám kvůli tomu být ještě rád, že zrovna moje GPU je od toho nebo onoho výrobce? Co to je za zvrácenou logiku...

Tož mě by se třeba líbilo, kdyby tam byla jendotně cena za koupi chladiče a pře tím by bylo společně uvedené, že použité ventilátory jsou navíc a za kolik, ale třeba tučně, at to člověka jebne po oku.

Jo, jenomže bohužel výrobci notebooků nic takového neudělají, protože je to trřně "nezajímavé" :/

Osobně bych z těchto dvou šel raději do Kingstonu... ta SLC cache ty TLC čipy zachrání jenom dočasně, nemluvě o výdrži těhdle blbostí.

Ale notak, blábol jako od 9ti letého děcka.

Tak to možná platí o dovezených potravinách, které jsou vyrobeny "na míru" českému trhu. Obecně bych ale polskou flintu do žitá neházel. Třeba takový SPC Grandis, to je velmi slušný chladič, s velmi slušnými parametry a za více než slušnou cenu.

Ano, zato vy zjevně víte co zajímá většinu čtenářů nejlíp, že? Vyblil jste tady možná úctyhodnou esej, ale za sebe bych to řekl lidově: "melete srance".

Tak abych váš vyvedl z vaší iluze, alespoň u mojí osoby je to následovně:
Zajímá mě relevantní srovnání výkonu chladičů. Narozdíl od vás chápu, že "relevantní" srovnání, v závislosti na časovém horizontu postupného vydávání produktů různých výrobců, je problém, který si vyžaduje stejné vstupní parametry, je tedy potřeba testy tvořit v relevatntně stejných podmínkách.
Pro mě osobně je pak RELEVANTNÍM výsledkem to, že vidím, že "nový chladič" za "novou cenu" si stojí ve stejných podmínkách "určitým způsobem" vůči ostatním nebo i starším chladičům, které třeba znám a mám s nimi zkušenost. Je mi úplně jedno jestli na 45w procesoru bude potichu jako 99% ostatních, včetně box chladiče. Zajímá mě, jestli za svoje utracené peníze dostanu chladič s výkonem srovnatelným s ostatníma v dané cenové kategorii, ideálně pak s nejlepším, žejo.
Do hlavy autorovi článku nevidím, ale popravdě řečeno nejsem debil, abych si nedokázal všimnout, že testy jsou založené na dost podobné logice a na rozdíl od vaší osoby, mi dávají dost dobře smysl.

Stejně je to zvláštni že? Představte si, že jste výrobce chladiče, uděláte návrh, funkční prototyp a ten pak ozkoušíte.... a přijdete na to, že je horší, než předchůdce, tak si řeknete "no a co" a dáte ho do prodeje?

Stránky

Reklama