Reklama

Koudz

Příspěvky uživatele

A nevydává akorát přeznačený 290x2 Devil13? Protože mě to teda tak připadá.

Ubohé asi jako vaše komentáře.

Já bych si tak přál, aby ty zeny byly dobré... zatím se snažím zůstat optimista.

Že ze sebe záměrně děláte hňupa z vás frajera neudělá. A větší přirození vám z toho taky nenaroste. A to dokonce ani kvůli fandění společnosti, které jste naprosto ukradený.

sada Catalyst 15.70 obsahuje ovladač 15.20

rozkaz, //edit, redakce: diskutujte bez urážek/vulgarismů (opakované porušování tohoto jednoduchého pravidla povede k blokování účtu)

zvláštní fetiš :)

Takové 290x tri-x OC verze jsou pak vlastně to samo, jenom se 4GB pamětí.

na tom MSI sheetu je napsané, že spotřeba 208W :)

Enegretická nenáročnot. Ano, to je v našich končinách u stolního počítače to hlavní... a proto si každej pořídí 750W zdroj :)

Tak to aby jste byl akcionářem nVidie, jinak z toho budete VY mít leda tak velké H (krom radosti nad prodejními úspěchy oblíbené značky, kterou zajímají maximálně tak vaše prachy).

Jestliže je hra vytvořená na standardy DX11 tak by měla být primárně odpovědnost za optimalizaci sedět na tvůrci softwaru. Jestliže se rozhodne používat nějakou premium technologii, tak by se opět měl o optimalizaci snažit sám, protože za tohle rozhodnutí nese odpovědost zase právě on.

Bez ohledu na aktivitu výrobců GPU a jejich ovladačů je ale zásadní problém v tom, že si tvůrci herních titulů si příliš zvykli přenášet vlastní odpovědnost za optimalizace vlastního produktu právě na tábor výrobů GPU. A to mi teda nepřipadá zrovna košér. Výmluvy typu "oni nechtěli imrvére upravovat ovladače, protože my jsme nebyli schopni udělat optimalizace sami" a chtít potom vydělat 10ky milionů je jako simulování zranění ve fotbale - trapné. A je jedno jestli blejou na červenou nebo zelenou barvu.

No a jen tak mimochodem i k tomu jde na internetu najít spousty tematických článků, kamarád Gůgl jistě pomůže zvídavým.

Tož fail byl jakože ten referenční chladič. S rozumným kůlerem je to ale docela slušná karta, žejo.

Dobře pane NEidiote, vaše neochějná logika je dechberoucí. DOporučuji udělat stejný test a v případě, že dojde k podobnému fatálonímu následku, desku i procesor reklamujte. V případě, že s reklamací neuspějete, řeště věc soudně a prosím, nezapomeňte se podělit o zajímavbé zážitky.
Pevně věřím, že nakonec vyhrajete! :)

Divejte, to je jak chytré hodinky od jablka - člověk koupí především vyjadřuje, že na to má.

Stránky

Reklama