Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Port(vývojový) pro Android, pokud si matně vzpomínám, se objevil v 2013 s XBMC verzí 12 (Frodo).
http://kodi.wiki/view/Releases

V boji proti kanibalismu vlastních vyšších řad má Intel dlouhou tradici. Za překvapení můžeme brát povolení VT-d u Devil's Canyon CPU.

Významného pokroku v cena/výkon se u Intelu dočkáme jedině při zlepšení nabídky od AMD (v což většina doufá, ale málokdo věří). :-(

Možná tak decoding, encoding ve volitelné kvalitě bude ještě dlouho záležitostí především CPU.

ad decoding) Záleží také na úrovni podpory v SW. Například PowerDVD nevyužívá DXVA podporu HEVC dostupnou v GTX 960.

Neplatí to asi pro ty co se potýkají s HEVC (standardem pro 4K).

Akcionáři nemusí být k výsledkům tak shovívaví, čas ukáže nakolik šlo v případě článku o výmysly či předpovědi.

Na Google Play Music Naplno jsem našel pouze dvě skladby Rammstein (protlačené v rámci Soundtracku k Lost Highway).

Tipnul bych si, že půjde o toto řešení chlazení
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chladic%C3%AD_v%C4%9B%C5%BE

Z popsaného charakteru nástroje bych očekával, že k jeho nasazení dochází především v ranných fázích vyšetřování zájmových subjektů (jeho utajení bude asi klíčové). Není garantováno, že neexistuje nabídka pro "druhou stranu barikády", tj. nástroj(služba) která umožní včasnou detekci sledování. V takovém případě by tento způsob sledování vyšetřovacími orgány mohl vyšetřování spíše ublížit(varováním) než mu prospět(ziskem informací).

Myslím, že pro filmovou/televizní produkci vzhledem k jejím nákladům platí mnou výše zmíněné asi ještě více. Zde mohou být nízké nároky na konzumaci díla dokonce záměrem, přiznejme si on typický divák těchto děl pravděpodobně nebude členem Mensy.

Myslím, že zmiňovaná vyšší kvalita severské produkce je přirozeným projevem rozdílu velikosti cílových trhů a výberem překladatelů/vydavatelů. Na obrovském anglo-americkém trhu se logicky komerčně uplatní i větší podíl literatury s nižší kvalitou(nižší cenou?), na řádově menším trhu jí asi nedá ani vzniknout(opakovaně).

Z období socialismu si vzpomínám na detektivní romány od Maj Sjöwall a Per Wahlöö (hlavní hrdina Martin Beck). Byly opravdu čtivé, ale těžko dnes posoudit nakolik jejich tehdejší čtivost nespočívala zejména v přiblížení exotičnosti prohnilého dekadetního kapitalistického systému.

Kromě omezené podpory formátů, kontrastu, úhlopříčky, rozlišení, nebarevnosti, pomalosti, jednoúčelovosti atd. mají e-ink čtečky z mého pohledu již jen samé výhody. ;-)

Osobně si na e-čtení vystačím s Nexusem 7 2013(323DPI,570cd/m2), naposledy Sapkowského díla dostupná na Palmknihy.cz.

"Dále tabulka rozlišuje tzv. business experiences, čili funkce cílené na podniky. V této oblasti už vám edice Home nepřekvapivě moc nabídne."
Nemá tam být "... nenabídne."?

Na Windows 10 budou přecházet patrně nejvíce vlastníci Windows 8.x, takže se Windows XP možná na druhé místo ještě dostanou. ;-)

Težko říct, v přehledu Asrocku zatím chybí.
http://www.asrock.com/mb/index.asp?s=Intel%20CPU

Neměla by v DC provedení být například dříve zmíněná Asrock N3150DC-ITX?
https://www.youtube.com/watch?v=fAMe40wJOmQ

Otázkou je zda případné DC/DC na MB nebude určeno spíše na 4x 2,5".

Stránky

Reklama