Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

"Ten totiž může rozsvítit jen konkrétní pixely (černá nesvítí), zatímco u LCD musí být zapnuté celé podsvícení." LCD panel by snad mohl mít podsviceni dělené a rozsvítit ho jen pod sekci s trvalým zobrazovánim.

Neco je spatne. Dle tabulky podil Lenova v roce 2015 vzrostl, ale dle grafu klesl?

Nevím jak v současné době, ale v minulosti Alza u objednávek nad 15000,- pro některé způsoby dopravy uváděla nulové dopravné.
https://www.alza.cz/Publish.asp?idpm=113

Docela mne překvapuje vzhledem ke zmatcích v číslování velikosti bot odvaha k jejich nákupu v e-shopech.

Podle těch vrstev to vypadá spíš na proprietární řešení (HW podpora virtualizace v GPU pravděpodobně bude).
http://www.nvidia.com/object/grid-technology.html

Zajímalo by mne co v těchto řešeních technicky zajišťuje kompresi obrazu ke klientovi (ta bude asi nutná pokud FullHD@60p RGBuncompressed představuje cca 3Gbps).

Mezi datovou schrákou, el.podpisem(Java) a vytištěným Potvrzením podání .....
https://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/dpr/nastaveni_kontrola.faces

Původní RK3288 snad 4K vystup podporoval. Je otazkou zda v pripade Chrombitu/RK3288-C jde technicke omezeni SoC ci ChromeOS.

Pro ty co mají problém odolat novým technologiím je pozdější uvedení mj. příležitostí k našetření na vyšší model.

Vzhledem k tomu, že mne čeká obnova notebooku (jaro/léto?) osobně bych uvítal dřívější uvedení nových generací mobilních GPU. :-(

Pokud by byli schopni v návrhu podchytit opomíjené potřeby/vkus evropských zákazníků a nepřehnali to jak s cenou tak s šíří produktového portfólia, pak si myslím že by zajímavá % trhu SF v Evropě mohli získat. Otázkou je, zda to riziko/úsilí vůbec stojí za to. Proč by se nemohli stát Xiaomi Evropy.

Potřebu více portů vůbec nerozporuji, jen mi přislo s brackety dosažitelnych vzadu celkem 6x2.0+2x3.0 a vpredu 2x3.0 vcelku dostatečné.

2xUSB 3.0 a 4xUSB 2.0 jsou na MB, na co by dnes jinak byly lidem volné sloty? ;-)

Měl jsem za to že Java byla již za dob SUNu licencována GNU GPL (včetně API?). Co přesně Google porušil, dříve se mluvilo o použití locale souborů́ v jejich JVM atpd.

Pokud dává pazourkové hroty na oba konce šípu (hybridní nastavování ve Win 10) v naději že aspoň jedním koncem šíp cíl zasáhne, může i původní konstrukce s opáleným hrotem a peříčkem být efektivnější. ;-)

V domacim hrani jsou to herní konzole. Dlouhy životní cyklus konzolí a významný podíl portů her z konzoli na PC stale vice snizuje tlak na obnovu PC HW/OS.

Trend v podnikove sfere smeruje od potreby wintel(win32 app) k aplikacim s webovym klientem jako uzivatelskym rozhranim, idealne by vsechna firemni data mela byt strukturovana a ulozena v databazi (opak .doc,.xls,..).

Navic konkurence nemusi nutne existovat v danem trhu, muze jit o nove etablovanou oblast odsavajici trzni podil jinym smerem (SF, ARM, ...).

Udrzeni ziskovosti muze krome zvyseni cen, vest k omezovani nakladu (napr. propousteni) coz zas muze mit negativni dopad na vyslednou kvalitu ci prispet k redukci produktoveho portfolia. To s dalsimi faktory muze zmenit pristup k monopolu de facto a jeho alternativam.

I bez nativní HW kompatibility je tu možnost virtualizace/emulace, v kombinaci s zatím snad neomezenou možností downgrade OS (u patřičných OEM,VL). V podnikové sféře představitelné řešení.

Spoluúčast x86/x64 výrobců HW na v článku zmíněných omezeních může být výsledně oceněna dalším snížením objemu jejich trhu (cena HW_VPC << HW_PC a RDP klienti na zcela odlišných platformách smartLCD atp.).

Pokud API není(nebude) předmětem právní ochrany, další budoucí možností je rozvoj Wine a jemu podobným.

Stránky

Reklama