Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Užít si kopec legrace půjde patrně i s nejlevnějším Mikrotikem bratru za <600Kč.

Posledních 5 let se snad prodává více ntb než desktopů. To se mi moc nechce věřit, že se by ntb významně netahaly statistiku dolů k nižší morální/fyzické životnosti.
http://www.statista.com/statistics/272595/global-shipments-forecast-for-...

Možná, že desktopy/ntb se dožijí v průměru více než 6ti let a SF méně než tří, ale přesto si myslím že poměr představený statistikou 1:5(15%:75% ... Android:Windows) neodpovídá realitě(prodejům).

Jestli to správně chápu tyto statistiky jsou postaveny na User-Agent, tj. odhadují zastoupení zařízení/OS na základě jejich přístupu k webovým stránkám.

Jaká jsou odhadem skutečná čísla? Pokud se nepletu za tři poslední roky se odhadem prodalo na světě cca 3mld SF(zařízení?) s Androidem. Celosvětový trh PC/NTB se zmiňuje o velikosti cca 0,3mld za rok. Pokud bychom uvažovali optimisticky průměrnou životnost SF tři roky a pro PC/NTB šest let, bude mít asi Android v zastoupení celkově navrch.

Věta "Tvůrci editoru přeskakují liché desetinkové verze ...", může neznalým evokovat že liché verze nemají význam(neexistují). Pokud chce někdo sledovat/podílet se na vývoji nové verze je pro něj právě ta lichá řada podstatná.

Zajímavostí k výročí GIMPu by mohla být například v minulosti z něj vzniklá větev(fork) CinePaint, která byla doplněna o funkce podstatné z pohledu filmového průmyslu.
https://en.wikipedia.org/wiki/CinePaint

Nejsou právě "liché" verze těmi vývojovými (např. vývojová 2.9, stabilní 2.8)?

Jsem zvědav zda se ještě někdy dočkáme zajímavě vybaveného, cenově dostupného =<4,3" SF s Androidem.

To je ten build, který již akceptuje ProductKey starších verzí? Třeba to nefunguje podle jejich představ.

Už umí některý z archiverů tzv. RAID1-mode, tj. ze dvou a více shodných archivů např. na vypalovacích mediích zrekonstruuje, v případě chybných bloků na odlišných místech archivů, celý obsah?

Řada lidí byla/je ochotna platit x00Kč/měsíc kabelovou/satelitní/IPTv. Absolutně se ve střednědobém horizontu asi trh (ochota placení za obsah) řádově nezvětší.

Dočkat se místo desítek kanálů, které vysílají něco co vás zrovna nezajímá jediného (AnythingOnDemand) ještě asi chvíli potrvá. Může tomu napomoci postupný zánik TV trhu, který se zmenšujícím se reklamním koláčem a odlivem diváků přestane v držitelích práv vzbuzovat naději na dodatečné tržby/zisky z prodejů práv, přičemž pokles s příjmů v kinech může také budoucnost (AoD) přiblížit.

Za předpokladu, že to CD již není vydání s omezeným DR.
http://dr.loudness-war.info

Brání něco službám, aby kromě z hlediska DR zničených remasterů měli k dispozici i původní neupravenou nahrávku?

Nemusí věřit, mohou doufat. Třeba případná smrt platformy Windows 10 Mobile omezí chuť MS na experimenty v desktop oblasti.

Přizpůsobení společnosti reálné velikosti trhu je podstatně náročnějším manažerským úkolem, než se vést na vlně konjunktury na surfu značky Monopol.

V to bych u Intelu moc neveřil, ale mohlo by mu to provést AMD se ZENem. Jejich některé FX procesory to snad v minulosti zvládaly.

Nepřekonal již v minulosti Intel u desktopových (non-Xeon) CPU "hranici" 1000US$ vydáním ještě výkonějšího top modelu?
http://www.futuremark.com/hardware/cpu/Intel+Core+i7-990X+Processor/review

Doufejme, ze nebude FF následovat příkladu Chrome a nezruší podporu pro Windows XP/Vista. CHROMEho prohlížeče v podání Mozilly se z mého pohledu dočkáme verzí nepodporující dosavadní rozšíření.

Někdy mám pocit, že sleduji seriál "Jak snížit svůj podíl na trhu" s FF v hlavní roli (změny GUI, API, ....).

Opravdu jde o 100GB balicek u VF, to je nejaky zatezovy test? ;)

Stránky