Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Myslím, že většina ze zmíněného má řešení starší než 20 let.

Nebylo by obdivu hodnější řešení postavené na přechodu na IPv6 kde může každé zařízení disponovat veřejnou IP adresou a tudíž pro VoIP/videokonference/IM nebude třeba žádných zprostředujících prostředníků?

Čekal bych třeba Cnews UHF? :)

Ve stejné větě je zmíněn i požadavek MS vůči výrobcům za (patenty/technologie MS?) použité v Android SF. Osobně nevím nakolik je toto duševní bohatství MS opravdu účinně chráněno celosvětově (na trhu v USA, kde bych ochranu očekával, se prodá odhadem mené než 5% světové produkce Android SF), pokud ochrana celosvětově reálně neexistuje pak bych ostřejší výraz proti této skutečnosti započetl.

Někdy to působí podobným dojmem jako protest podaný druhým ve skoku dalekém na základě toho, že ten na prvním místě se moc odrazil.

Nastěstí v tomto dynamickém světě máme pár stálic, na které se člověk může i dekádu spolehnout. Například FUP mobilních operátorů, od Data Nonstop, přes Internet Mobil 1024 k Internet XL (~10GB?, 8GB, 10GB). :-(

P.S. Rychlost spojení klient x základna v mezidobí zrychlila 1024x (GPRS:30-50kbps/LTE:30-50Mbps)?

Škoda toho sdílení SD slotu s jednou ze SIMek, ASUS Zenfone 2 tímto omezením snad netrpí.

Právě, že připojením ext.KVM by člověk získal kompatibilní pracovní stanici. Když může být Quad_x64 se 4GB v 5,5" telefonu (Zenfone 2), tak proč by to nemohlo být v 7+" tabletu. Malé tablety mají široký rozsah výbavy i ceny což vzhledem jejich praktické nerozšiřitelnosti beru jako nutnost.

Z mého pohledu byla dostupnost desktopu vůbec jediným motivem k uvažování o pořízení malého Windows tabletu. Místo rozšíření schopností nabízejících se s rozvojem HW (x64, 4GB+) a zachování zpětné kompatibility jde MS přesně opačným směrem. :-(

Osobně preferuji nainstalovat samostatně madVR filtr a v MPC HC zvolit případně výstup madVR.

Ještě pár let a dočkáme se záporného počtu SATA portů. :-(

Pokud tyto deklarované "neúspěchy" nejsou jen součástí udržby dlouhodobého konceptu honeypot, kdy si zájmová skupina z důvodu "dobré pověsti" zvolí právě toto řešení pro ochranu svých dat. Ochranu neposkytují zdrojové kódy, ale instalované binárky. Navíc vzhledem identifikovatelnosti a rozšířenosti použitého řešení může dlouhodobě probíhat těžko detekovatelný útok zaměřený na sběr klíčů, keyphrasse na libovolné angažované úrovni (HW,OS).

V rámci auditu kritickou zranitelnost nenalezli, teď ještě zda tam opravdu není. :-(
Šel audit tak daleko, že z auditovaných zdrojových kódů sestavil bitově shodný instalační balík?

Windows 3.11 a Windows WfW 3.11 chápu jako dvě odlišné edice.
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_3.1x#Windows_3.11

Stránky

Reklama
Reklama