Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Pozn. Do Příkazového řádku v dosavadních verzích Windows kopírovat lze, akorát se musí použít menu okna (Úpravy -> Vložit/Označit). Samozřejmě CTRL+V potěší.

Pozn. Podle tohoto článku je podíl 4.2+ již přes 50% (4.0-4.1 35%).
http://www.cnews.cz/kitkat-prudce-roste-android-44-je-uz-na-kazdem-ctvrt...

Já myslel, že Threshold bylo krycí jméno pro Windows 8. Minimálně podle toho jak novým GUI zkouší MS práh trpělivosti uživatel. ;-)

Pokud tento jev nastává spolehlivě, pak je zarážející že na to před vydáním opravy nepřišli. Čekal bych, že krok restart telefonu po aktualizaci FW je v testovacím scénáři hned na prvním místě, přihlášení k telefonu hned na druhém.

V minulosti se psalo, že Apple chce časem úplně vyloučit potřebu SIMky, v kombinaci s takovýmito bugy by to asi nebylo ideální (číslo by se neoživilo v náhradním telefonu?).

Pokud se jednou takový upgrade v masovém měřítku fatálně nepovede, může pro změnu vyjít článek na téma jak je diverzita prospěšná. ;-)

Je někde dostupné jaký způsobem je u čteček řešena regulace podsviceni (PWM a jeho frekvence, plynulá regulace, ..)?

Šlo mi o IP původem z AMD. Možná, že tehdy v rámci výměny k němu dostal Intel úplná práva.

V minulosti snad došlo k výměně patentů mezi Intelem a AMD (snad týkajících se SSE x AMD64?), překvapuje mne možnost takto volně jimi disponovat (poskytnout třetímu subjektu). Nebo že by šlo jen o IA32?

Nepřeceňoval bych sílu airflow v mém opencasePC, kde jediné ventilátory jsou Arctic Frezer64 na CPU, 340ot fan v PSU Nexus 430 a k neslyšnosti ručně zregulovaný fan Coolmaster CPU chladiče ofukující MSI 450GTS OC Cyclone s vyřazeným fanem. ;-)

Vzhledem k variantnosti (počet cc, šířka sběrnice/méně paměti, takty GPU/GDDR, ..) to může být asi opravdu cokoli (časem s doprodejem Keplerů bych očekával více modelů).

Mě osobně se líbí koncept ASUS Strix, akorát bych ho asi pro snížení namáhání ve fan-off režimu (2D,video) doplnil o směrovaný air-flow. Případná hlučnost fanů v 3D zátěži mne u 0dB PC tolik netrápí, ta je většinou spojena s krycím zvukem z reproduktorů.

I na zdejším fóru to někoho dalšího postihlo.
http://forum.cnews.cz/viewtopic.php?f=43&t=26560

Projevem je údajně to, že po probuzení má být SSD locked což skončí zamrznutím/BSOD. Workaround, tj. zákazat vypínání napájení HDD aspoň u mne nezabralo.
https://www.google.cz/search?q=M500+sleep+BSOD+Standby&ie=utf-8&oe=utf-8...

U těch se zas vyskytuje problém se standby režimem, takže on si jeden nevybere.

Vypadá to, že to HDMI 2.0 asi nebude pravidlem, aspoň například u MSI GTX 970 Gamming ho nezmiňují.
http://www.msi.com/product/vga/GTX_970_GAMING_4G.html#hero-specification
http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_970_STRIX_OC/30.html (oficiální specifikaci pro potvrzení jsem k ní zatím nenašel)

Tak to jsem nepostřehl.

Každopádně pokud nevznikl precedent, kterého se budou soudci apriori držet, může člověk při čekání na své právo (5.dodatek) asi strávit hezký čas ve vazbě za pohrdání soudem (odmítnutím vydat heslo).

Větší problém než v algoritmu/implementaci šifrování může být v průměrné síle/složitosti použité keyphrase. Pokud by se zadávala při každém probuzení, pak zadávat 20+ znakové heslo (to doporučuje pro AES-256 TrueCrypt blahé paměti) nebude pro uživatele dostatečně přitažlivé. Svěrit zašifrování dat nějakému biometrickému údaji se snad nikdo neodváží. :-)

Stránky

-->