Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Težko říct, v přehledu Asrocku zatím chybí.
http://www.asrock.com/mb/index.asp?s=Intel%20CPU

Neměla by v DC provedení být například dříve zmíněná Asrock N3150DC-ITX?
https://www.youtube.com/watch?v=fAMe40wJOmQ

Otázkou je zda případné DC/DC na MB nebude určeno spíše na 4x 2,5".

U prostředního rozměru nejspíš došlo k posunu o jedno desetinné místo (vynásobeno 25,4 místo 2,54).

4.45”x1.48”x0.55” / 2.12 ounces

Neoznačil bych celosvětově nárůst 5%/1,5roku za utěšený růst (navíc zajišten zejména v USA/CAN/Evropou).
http://www.google.com/intl/cz/ipv6/statistics.html#tab=per-country-ipv6-...

Richar P. Feynmaovo “There's Plenty of. Room at the Bottom”, se dá parafrázovat na "Tam za NATem je spousta místa." :-(

Případně statistickou F. Holzmanovou "Půlkou kuřete", každý občan v ČR disponuje průměrně 1,7.10^12 veřejných IPv6 adres, když jen já sám jich mám od providera 2^64. ;-)

Kromě chybějících multimediálních služeb je škoda, že se pro tento standard (XMPP) nerozšírila nabídka hostingu. V takovém případě by firmy v minulosti (2000+) možná ocenily možnost provozovat IM na vlastní doméně ("prostředcích").

Další variantou mohlo být dřívější rozšíření služeb provozovatelů emailu o podporu tohoto protokolu. Možnost UID shodného s emailem by patrně nedalo moc prostoru k růstu dalších "IM standardů".

Do budoucna na blízké zlepšení situace (standardizaci/unifikaci/interoperabilitu IM) osobně moc nevěřím. Možná s rozšířením IPv6 (pokud k němu vůbec někdy dojde) se nakonec dočkáme P2P řešení v této oblasti.

Budou Windows 10 disponovat možností aktualizace tohoto USB instalačního média, tak aby se po provedení instalace z něj provádělo již jen minimum dodatečných aktualizací?

"Android má na své straně aplikace a Microsoftu může ještě trvat mnoho let, než ho dožene."
Při čekání si lze připomenout nenaplněné historické odhady pro letošní rok.
http://www.statista.com/statistics/266970/market-share-forecast-of-smart...

Co kliknout na odkaz s .mp3, s tou si snad Chrome poradí.

OK, díky. To, že cena Windows 8.1 Pro FPP je v ČR víc než 2x vetší (např. 2,3x Alza) než non-Pro FPP je dáno místní cenovou politikou MS, nebo lokálních prodejců (zmiňovaných 199$/119$ dává poměr 1,7x)?

Slušelo by se uvést, že zmiňované ceny v úvodu jsou nejspiš OEM licence (při nákupu s počítačem). Cena samotných Windows 10 (FPP) bude určitě výrazně výše.

Jak je tomu s podporou HDMI2.0/HDCP2.2(vyžadováno pro BD 4K?) u počítačových UHD monitorů? Aby se ze snu kvůli chybějící podpoře nestala časem noční můra.

Asi s implementací AES-NI čekal na ukončení podpory Truecryptu. :-(

Zajímalo by mne jak to s placením autorkých poplatků (do zahraničí) fungovalo v minulosti (před rokem 1989), kdy řada hudebních interpretů nechala otextovat skladby zahraničních autorů a na jejich produkcí/vydání postavili svůj úspěch.

Během cca třech let fungování na kombu klasického telefonu (po týdnu ubyde na baterce čárka z pěti) a sedmipalcového tabletu (dříve Ainol7Fire, nyní Nexus 7 LTE) občas učiním marný pokus o nalezení alternativy ve SF, ale bez úspěchu. Nehovoříc o současné "nabídce" SF LTE s dual-active SIM.

Po uvedení Windows 8 nabízel Microsoft po omezenou dobu zvýhodněnou cenu upgrade (licence Windows 8 Pro Upgrade stála 30 Euro). Bude se časově omezené právo na upgrade Windows 10 zdarma vztahovat i takto získanou licenci?

Stránky

Reklama