Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více
Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Pokud je již nebudou vnucovat (nakonec kdo o W10 stál ten si je stihl aktivovat) tak se praktická možnost upgradu na celkových číslech W10 asi moc neprojeví.

Aktualni skutečnost bude asi ještě horší, průměrný nárůst 562000 w10/den zahrnuje i poslední měsíc z upgrade zdarma. V něm se dá předpokládat nadprůměrná výše (poslední opozdilci) dejme tomu 1000 000 w10/den. V takovem pripade by na zbyle dva mesice pripadalo 20 mil instalaci (333000 w10/den).

Na druhou stranu prodeje PC/ntb dosahly v minulem roce cca 280milPC/ntb (pri 10% poklesu letos 700000 pc_ntb/den) a OEM trh bude dnes vyuzivat w10 licence. Svou roli asi bude hrat i nerovnomernost prodeju behem roku, nebo je pokles trhu nad vsechna ocekavani.

GTX 960 ~ GTX 1060/2
https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1060/26.html

GTX 1050Ti ~= GTX 1060/2 (60%SU@90%_takt; 66% ROP, 60% TMU, 66% sbernice@??GHz GDDR).

Možná by stálo za zmínku, že nevlastní bratr/sestra Platinum 7 tj. Alcatel Idol 4s je hybridní multiSIM.

V čem budou rozdíly proti oblíbené LG 27UD68? Už ta byla kompromisem (proti 88), nižší modelové číslo (58) naznačuje ještě větší kompromis?

Mám pocit, že dokonce jeden ze značkových výrobců měl kdysi v konfigurátoru odstranění bloatware(jinak nazývaného) snad za 49Euro!

Možná by to mělo šanci přes zavádějící značení zboží. Výrobce typicky deklaruje specifikaci HW a přítomnost licence/instalace OS, nikoli však patrně bloatware. Který významně mění vlastnosti dodaného zboží.

OT: Prosba o doplnění odkazu na mp3.

Kdysi mi kolega říkal: "Ty si myslíš, že tu Tour de France jezdí na chleba se sádlem?".

Projekt ARA šel sice k ledu, ale naštěstí je tu alternativa umožňující přidat "externí modul" 3,5mm stereo konektoru. ;-)

Osobně jsem zvědav na budoucí model (Icarus).

Jestliže je podtitulkem "o kolik si umí říci výrobci za své špičkové produkty", pak asi platí že pro VR FullHD není výhodou a dražší výrobně proti QHD asi taky nebude.

Není v Androidu dokonce ASUS jediným kdo chce za FullHD(AMOLED) >20kKč?

Reálně vodotěsný telefon by určitě zvládla navrhnout řada výrobců (včetně Apple), ale je otázkou zda by případné konstrukční kompromisy, které by to sebou přineslo akceptovali i zákazníci.

R-Pi 3 jsem dosud provozoval (OpenELEC) bez chladiče, ale pod dojmem Vašich postů jsem na něj nalepil již dříve dorazivší dávno zapomenuté chladiče. Při 50-60% zátěži všech jader (SW SD Mpeg-2) teplota chladiče cca 50°C(okolní místnost 28°C).
http://www.ebay.com/itm/3pcs-Brand-New-Heatsink-Kit-for-Raspberry-Pi-/40...

OK. Asi mne zmátlo, že odkazy vedly na LGA provedení, u embedded jsem předpokládal BGA.

Ještě změnit například na "ČTÚ žalováno O2" (ve stávající podobě není jasné kdo žaluje koho).

Stránky

Reklama