Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

To "nic moc" obsluhuje násobně více serverů+embeded+SF+TBL+HPC než jakýkoli jiný OS (a to na značném počtu odlišných HW platforem). Za mne tedy údiv, že to vůbec funguje.

Ze statistik není zřejmé jaký by byl přepočet úsilí přispěvatelů na FTE, takže srovnání vynaloženého úsilí/výsledku s obdobnými čistě komerčními projekty nelze asi jednoduše provést.

Notebook s GTX 1060 není cenovou ani výkonovou náhradou notebooku s GTX 960M (ty začínaly s i5 6300q na cca 28kKč). Myslím, že vzhledem k nulové konkurenci Nvidia usadí 1060 v kategorii 40k+, a pro 1070/1080 to budou (50k+,60k+). Bude úspěch když časem hranici 30k zhora prolomí 1050.

Po aktualizaci na 1607 u mne (ntb cpu Skylake) občas zamrzá fronta událostí. Aplikace nejsou schopny získat focus a své události (z myši/klávesnice) ignorují. Dolní lišta Windows na myš/klávesnici přitom reaguje. Pomůže například logoff/logon.

Mě to vychází jako v článku 100TB = 0,1PB (6 PB / 0,1PB = 60x)

Data pro Velkeho bratra se nejspíš uchovávají v periodách měsíců/roků, takže i v kratším případě a například 60 přepisech by životnost dosahovala 5 let (cca cyklus obnovování HW).

Moc nechápu pohoršování se nad osudem bezplatných nestandarizovaných cloudových služeb. Z logiky věci snad musí být každému jasné, že uživatel nemá žádnou jistotu fungování/podmínek/vývoje/ukončení takové služby.

Jen jestli to není způsobeno tím, že "bordel" není z důvodu pokročilého výrobního procesu IVB-EX již fotoaparátu viditelný a vjem uspořádanosti nejde především na vrub opakujících se struktur multi-core. ;-)

V záporech bych dnes v hodnocení UHD monitorů očekával chybějící HDMI2.0(potažmo HDCP2.2?).

Převádění dat ať vezme čert. Horší je, že zatímco maximální rychlost od doby GPRS vzrostla 10000x (1000000%) x0kbps GPRS ->x00Mbps LTE, FUP se u vyšších tarifů v mezidobí změnil 1,2x (120%) 8GB -> 10GB. O zrušení dříve dostupných větších(neomezených?) FUPech mobilních připojení ani nemluvě.

Nejsou dual porty u SAS HDD za účelem redundance? Například u diskového pole s redundantními řadiči(extendery) dual port HDD zajistí cestu(multipath) i při selhání jednoho z řadičů(extenderů)?

viz obrázek
http://www.eetimes.com/document.asp?doc_id=1277117

Některé články zmiňují kombinaci 2xA73, ... Jaka bude skutecnost se dovime az po zverejneni oficialni specifikace.

Pozn. Diamant má snad vysokou tepelnou vodivost a nízkou elektrickou vodivost.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tepelná_vodivost

V úvodu odkazovaný článek zmiňuje v Helio X30 jádra v kombinaci 4x A73, 4x A53, 2x A35?

Out the total ten cores of Helio X30, four Cortex A73 cores are clocked at whopping 2.8GHz, four Cortex A53 cores at 2.2GHz, and the two Cortex A35 core at 2GHz.

Opravda ten Ind myslel týden, nebo jen česky říkal že se zeptá? ;-)
https://translate.google.cz/#cs/hi/t%C3%BDden

Při spojení naplánované trasy a archivu logů by zajímavou funkcí mohl být ETA na základě dohledání shody tempa dosud uražené části trasy(za podobného počasí) v archivu. ;-)

Aktualizace proběhla na notebooku přes Nastavní->Update.

Po proběhlé aktualizaci je rozhraní Nastavení/Ovládacích panelů v angličtině, nutné ručně dotáhnout Language Pack.

Stránky

Reklama