Reklama

Lazar

Příspěvky uživatele

Asi ne překvapivě celkově vychází MTFB cca 500 000 hodin, s ohledem na pravděpodobně se zahrnutím selhavších HDD v záběhu a starších než očekávané životnosti do statistik a způsobu určení/využití.

Jeden z modelů HGST (těch krátce nasazených) by se tu možná našel.
http://www.tiphardware.cz/komponenty-a-prislusenstvi/pevne-disky/interni...

HW výbava minimální->doporučená->optimální (pro Spuštění->Chod->Běh)?

Chtělo by to historický graf prodeje SSD/HDD kombinovaný s počty prodaných PC/NTB. Možná to jde více na vrub trendu ústupu PC, než technologickému vítězství SSD nad HDD.

Pozn. Milion megapixelů by byl terapixel. Bilion pixelů zmíněný v původním zdroji bude dle US/UK tradice významem miliardou(giga).

Pro dávkové použití a šifrované archivy přece TC nelze považovat za náhradu 7-zipu.

Samsungu netreba. V uváděné době může klidně 66% dnes předpokládané produkce SoC postačovat k uspokojení celé poptávky.

V tom je aspoň statistika metodicky dlouhodobě konzistetní, IE si po většinu sledovaného období uživatelé do Windows také neinstalovali z vlastní vůle(dobrovolně).

Jestli by nestálo za to konečně dotáhnout podporu jednoho telefonního čísla na více "SIM" (prioritní přesměrování, paralelní vyzvánění). Samozřejmě operátoři jsou se současným stavem (bezpodmíněné přesměrování - platí přesměrovaná SIM) asi spokojeni.

Proto jsem zmiňoval i virtualizaci, která by s novými technologiemi (SR-IOV) měla schopnosti zase o něco posunout.

Přežití prostředí "Windows desktopu" ve firmách nemusí mít v budoucnu nutně podobu PC/NTB. Na straně uživatele může být pouhý RDP klient (třeba smart LCD s Androidem) a Windows desktop může být uživateli zprostředkován skrze virtuální/terminálové sessions.

Android pro svá zařízení sestavují stovky(tisíce) výrobců (na SoC/HW od desítek-stovek výrobců) s lepším či horším výsledkem. Osobně si na stabilitu svých posledních dvou tabletů (Adr 4.4.3 na Nexus 7 2013 LTE, Android 5.0 na Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE) nemám důvod stěžovat.

Android je tu jen cca 7 let, za stejne dlouhe obdobi se MS posunul od WNT k WXP.

Důvod? Kromě záměru a z něj vyplývajících omezení asi žádny.

Navíc notebooků/ultrabooků pro Windows jsou stovky, zde se spíše nabízí otázka zda na tom časem pojedou i aplikace pro Android(potažmo Linux).

Tvrdí se, že něco jako negativní publicita neexistuje. Na druhou stranu existují vyjímky z pravidla.

Ono taky nejde jen o telefony, 2G(voice/SMS/data) bude patrně součástí řady technických řešení (alarmy/monitoring/...).

A to má vysílání pro menšiny ČT přímo uloženo zákonem, nemluvě o to že jde podle některých statistik o menšinu větší než Moravané. ! ;-)

https://mobilenet.cz/clanky/pravda-o-podilu-ios-a-windows-phone-v-cesku-...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Obyvatelstvo_%C4%8Ceska#N.C3.A1rodnostn.C3...

Stránky