Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Posluchače bychom neradi ztráceli, ale mám pocit, že ve vašem případě došlo k nepochopení formátu. Nové informace přinášíme v článcích, podcast je založený hlavně na našich subjektivních názorech, co si o těch tématech, aférách, produktech apod. myslíme. Nechceme opakovat to, co už máme v článcích.

Už jsou přes 100 %, to byl fofr.

Díky, už jsem ji tam přidal. Samozřejmě tam měla být.

Díky. Když já si na ten novej název ještě pořád nezvykl. :)

Díky, doplněno. Asi mi to nějak vypadlo při kopírování z Wordu. :(

Pardon? V původním článku se také podivuji, proč Nvidia žaluje i Samsung, který pouze používá cizí produkty. A proč taky nejde po Nokii, LG, Sony nebo HTC. http://www.cnews.cz/nvidia-zaluje-qualcomm-samsung-protoze-pry-porusuji-...

Jinak s podváděním je to na obou stranách stejné. Nvidia podváděla v benchmarcích kdysi dávno, teď už o tom osobně nevím. Samsung na mobilech a tabletech ale zcela jistě podváděl ještě nedávno.

Špatně čtete. Tu frašku zmiňuji ještě v odstavci, kde popisuji žalobu Nvidie proti Samsungu. Fraška je to proto, že se do toho tahají i firmy, které používají produkty zneužívající patenty, nejen jejich výrobce. A v tomhle mají máslo na hlavě Nvidia (kvůli Samsungu) i Samsung (kvůli Velocity). Samsung tomu akorát nasadil korunu, když do patentového sporu tahá ještě bod s klamavou reklamou, ve kterém se opírá o jediný benchmark.

Pozor, tohle je první generace Moto G. Jinak s tím LTE máš pravdu. Podle oficiálního webu je LTE verze pouze americká. Podporuje jen jejich pásma 700, 850, 1700 a 1900 MHz. U nás potřebuješ 800, 900 (jen Vodafone),1800 a 2600 MHz (to se ještě ani nestaví). Sice se i u nás mluví o vyhrazení pásma 700 MHz pro LTE, ale než se tak stane, Moto G bude muzejní kousek.

http://www.motorola.com/us/moto-g-pdp-1/Moto-G-1st-Gen./moto-g-pdp.html

Ale také nijak nekritizuji (až na to divné označení). :)

Já doufám, že to negativně nevypadá. Telefon je fajn, což je i v poslední větě článku. Problém mám pouze s tím, že Microsoft dělá nepořádek v modelových řadách. Tohle prostě pětistovka není. A ten nadpis znamená, že první telefon od Microsoftu je prostě levný mobil pro lidi. Kdo čekal, že jako první pod svým jménem vydají nějakou vlajkovou loď, tak mohl být zklamaný.

Počet procesorových jader krát počet hodin. Tj. 55 000 jader × 24 hodin denně by dělalo asi 1,32 mil. hodin za den. Evidentně ale nerenderovala všechna jádra nebo se nejelo 24 hodin denně.

Odesláno, ale myslím si, že ti to nebude fungovat. Jde to zatím jen s Gmailem, nikoliv Google Apps. Ale vyzkoušet to můžeš a dej vědět. :)

Ano, musí k tomu být Google Account. Napiš tady jen uživatelské jméno bez @gmail.com (ať to nezachytí roboti, kteří by tě mohli někdy spamovat) a já ti obratem zašlu pozvánku.

PS: A díky za utvrzení v tom, že Petr tu funkci nechápe a neumí používat e-mail. :)

To s tím letadlem je dobrý příměr. :) Ale i bez peněžního systému to pořád funguje jako normální sociální síť.

Stránky

-->