Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Amazon.de přímo u výrobku píše o 12 měsíční záruce. Britský Amazonto má až v obecných pravidlech záruky. We warrant the Product to you against defects in materials and workmanship under ordinary consumer use on delivery and for a period of 12 months from the date of delivery. (zdroj)

Herstellergarantie: 12 Monate bei Verkauf und Versand durch Amazon.de. (zdroj)

No samozřejmě by to nebyly 3D tiskárny s plastovými náplněmi. Už jsou i kovové nebo carbonové.

Žádnou z těch zmiňovaných her jsem nehrál (koupené je ale mám), ale s tou obtížností si myslím přesný opak. Kdysi jsem i ve střílečkách zakysnul na hodně dlouho, byla nouze o lékárničky a furt jsem musel level opakovat. Teď už jsou všude savepointy, zdraví se často doplní automaticky a i na velké otevřené mapě mě většinou něco vede za ručičku. :)

To podle mě nedává smysl, logicky by nižší model měl být označen třeba jako Lumia 430. Ale je fakt, že Nokia v tom má hodně velký kolotoč a rozdílů mezi Lumiemi 520, 620, 720 a 820 zase tak moc není. Řada x30 ale ještě není kompletní, takže bych rozhodně netvrdil, že došlo k nějakému posunu modelových řad. Ani MS nebo Nokie to nikde netvrdí.

Lumia 630 je tak možná nástupcem Lumia 620. To je vyšší modelová řada. Cena L530 určitě klesne. Musí. Protože v tuto chvíli nemá absolutně žádný smysl tento telefon kupovat. Koupí jej jen ten, kdo se nechá zlákat vyšším číslem.

Zachránit to mohou Číňané, Indové a jiné východí trhy. Ti za podobnou cenu mají papírově o dost lepší telefony. Jen to k nám nebudou oficiálně vozit. Alev těch regionech zase může rychleji růst základna, což se může projevit i na aplikacích pro nás.

A jo, díky. Opraveno.

Hmm, tak je to fakt problém u nás. Když to vkládám do přes WYSIWYG editor, tak se část kódu "allowfullscreen" odmaže. Zůstane, jen když kód vložím přímo v HTML editoru. Oznámím webmasterovi, díky.

To je divné, zkusil jsem přidat přehrávač znovu a to tlačítko už tam je. Vědomě jsem jej určitě neodstraňoval, protože ani nevím jak. :)

Máte pravdu. Po dalším přečtení už mi to dávalo smysl tak, jak píšete. Díky.

Bohužel neřekli konkrétně. Ale odemykání je podle jejich infostránky dostupné jen na Xiaomi Mi3 a Mi4. Ty ostatní funkci by teoreticky mohly fungovat s libovolným Xiaomi nebo možná i jiným telefonem s MIUI ROM.

Dobrý postřeh, to nám uniklo. Jako bohužel spousta dalších nápadů, které vznikají v Microsoft Research, ale které nedokážou "prodat" veřejnosti. :(

Já tím myslel optiku. Jakože ten XG-Fast nebude velkou brzdou, pokud se optika natáhne jen do ulic a k domům povede XG-Fast.

Máte pravdu, ale vždycky to byla experimální funkce, kterou musel každý nejdříve aktivovat v Labs. Teď je to v ostré verzi a pro všechny.

Stránky

Reklama
Reklama