Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více
Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Aj, díky, měl jsem to důkladněji ověřit. Já měl za to, že odstřihli všechny Core 2 a ten rok 2009 byl zlomový v tom, že přišel Core iX Nehalem. Opraveno.

Díky, opraveno. LibreOffice chybu nepodtrhl a já si jí nevšiml .:)

Nemůžeš být připojený v jednom čase. Pokud se připojíš na jiném zařízení, na tom původním vyskočí zpráva, že ses připojil jinde. Na tom novém nebudou zprávy z původního zařízení. Na starém se neobjeví chaty z nového zařízení.

O2 evidentně počítá s nízkou kvalitou zvuku (bitrate 96 kb/s, 3minutové skladby). Spotify ale u bezplatného poslechu nabízí i 160 kb/s (tj. jen 150 písniček). U prémiového předplatného je i datový tok 320 kb/s, tj. 75 písniček při těch 539 MB za měsíc. To už je nic moc. :)

Pro všechny, kdo chtějí MP3: Odkaz bude, ale zatím jsme jej nemohli nahrát k nám na server. Během týdne jsme měnili hosting a ještě nám nefunguje přístup na FTP. Díky za pochopení.

Zatím aspoň link na můj Dropbox https://dl.dropboxusercontent.com/u/11562066/cnewsfm-116.mp3

To jsou hodně hrubé výpočty, pětimiliardové tržby určitě mít nebudou. Oni imho mezi platící počítají i všechny členy u těch rodinných tarifů. Ta za 15 dolarů mohou mít až 6 členů. K tomu mají smlouvy s mobilními operátory, kteří tarify rozdávají za nižší ceny zákazníkům. No a o ziskovosti nejvíc rozhodnou ty vedlejší náklady na výzkum/vývoj nebo marketing.

V roce 2015 ještě nebyl, prodělal 173 milionů eur.

Lightning je dost robustní a (originální) konektor se ve zdířce nekývá. Především tam ale není moc co zničit.  Je to taková placatá obdoba jacku. Ve zdířce není takový ten jazýček s kontakty jsou u microUSB, právě ten se nejvíce opotřebovával a ulamoval. Trochu pevnější je USB-C, ale i ten má uprostřed jazýček. Z těch moderních konektorů je podle mě konstrukčně nejlepší právě Lightning. Pokud se něco podělá, stane se tak na straně kabelu. V zařízení je jen díra, kde není moc co zkazit.

Ta krabičce je bez chladiče. A jo, topí dost. Nějaký malý pasivek tam fakt dát mohli.

http://www.cnews.cz/raspberry-pi-3-trpi-prehrivanim-teploty-cpu-jdou-nad...

A jo, dík. Já měl v hlavě zafixováno, že ty novější modely měly jack nahoře.

Dík, opraveno. To je ten problém nočního psaní. Chyby si všimnu až ráno. :(

Jako jedinej jsi pochopil ten fór. Asi nebyl tak dobrej. :(

Mělo to být samozřejmě X. Z mi tam zůstalo nějak ze zvyku. :(

Nepozná a ani nemusí. Pozná to Mozilla. Standardně jsou v prohlížeči zapnuté funkce pro zasílání stavu, takže pokud bude s 64b verzemi nějak více problémů, poznají to. Tedy pokud uživatelé hlášení ručně nevypnou, což nevypnou. :)

Stránky

Reklama