Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Tady je těch vzpomínaných 15 nejdivnějších Nokií v historii :)

http://www.cnews.cz/15-nejdivnejsich-telefonu-nokie-v-historii

Nejdříve musíte něco vyhledat, třeba takhle.

Bohužel nic konkrétního. Jen, že to byly jádra Intelu v 1U serverech.

Díky, to mi nějak ulítlo. V těle článku jsem to přitom měl dobře. :(

Giga RAM je takové rozumné minimum. V praxi to člověk pozná jen při hodně spuštěných aplikacích, které se kvůli tomu budou častěji uspávat, takže opětovné otevření se prodlouží. To osmijádro je takovým kanónem na vrabce. Osm pomalejších jader je pro většinu činností horší než čtyři rychlejší jádra, a ty zase než dvě hodně výkonná (jako má Apple nebo Nvidia). Tím neznámým jsem ale myslel to, že výrobce neuvádí, od koho ten čip má. Ale u podobných zařízení to bývá vždy nějaký Mediatek

WP to zase kopíruje ze Safari v iOS 7. A ten zase ze spousty jiných čteček. ;-)

Kdo má přístup ke kabelovce nebo optice, tak by xDSL určitě opustil. Na venkově je to bohužel pořád asi nejlepší připojení, na Wi-Fi se taé nedá vždy spolehnout.

Aby vycházely ty průměry, tak na každého šťastlivce, jako jste vy, musí být jeden smolař, který naměří jen 1 Mb/s. :)

Také mám VDSL nad slibované rychlosti (20/2) http://www.speedtest.net/my-result/3832882515

Do výsledků se ale míchá dost věcí, to je pravda. Ve městech bude síť obecně více vytížená, další zpomalení může doma způsobit ta domácí wifina a na ná připojená zařízení + má určitý vliv i to, že člověk začne měřit, až když cítí problém (u mě to je obvykle také tak). Evropská unie měla test bez pochyby přesnější, protože testovala už na straně speciálních routerů.

Je to dost postavené na hlavu a pořád se čeká, kdy Google začne výrobce bránit. V tuto chvíli ale Microsoft a Apple jdou po výrobcích koncových zařízení s Androidem, nikoliv tvůrci systému. Tak je to totiž složitější, protože, jak je Android open source, tak jej nedělá pouze Google, ale přispívají i jiné firmy. Nikoho z nich ani není snadné žalovat, protože na vývoji systému nevydělávají. To až výrobci, kteří jej nasadí v telefonech nebo tabletech.

Ano, Google Apps for Education má zdarma 30 GB. Standardní účty Googlu mají jen 15 GB.

Asi i proto to ukazují na výkonném Pixelu s jedním z nejlepších displejů vůbec. :)

V BlackBerry ted nějak nevěděli, na koho se soutředit. Velkými dotykáči (Z10, Z30) chtěli oslovit lidi s Androidem a iPhone. Z3 je měla dostat do střední/nižší třídy. Zkoušejí to s klávesnicemi i bez. Evidentně nic z toho nezabírá. Ale nový Classic se snad ukáže co nejdříve. už se o něm mluví snad od června.

Všechno jde ohnout. :) Ale tenhle se asi stejně nevejde do žádné kapsy. Možná tak klokaní. :)

Stránky

Reklama
Reklama
-->