Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

To právě nepůjde. EU nastaví FUP, takže omezí, kolik minut, SMS a dat půjde takto beztrestně použít. Je to právě proto, aby lidi nemohli doma používat zahraniční operátory.

Mohla. Jako virtuální operátor (ale těch už je mraky). Nebo jako síťový operátor, ale to potrvá tak dva tři roky, než ČTÚ spustí novou aukci a než by operátor postavil vysílače.

Ou, díky. Ten by za tu cenu byl fakt výhodný. :)

Ten už v miliardovém žebříčku dávno není. O místo přišel ještě před těmi skandály. V roce 2009: The most stunning part is that Woods is only 33 years old–he might have 15 years of competitive golf left in him, and 30-plus years of designing courses. This is only the first billion for Woods.

Tak určitě! :)

http://www.forbes.com/2009/09/29/tiger-woods-billion-business-sports-tig...

Jo, díky. Mělo tam být „stál za“. Trochu jsem to poupravil.

Je to jednorázový příplatek k ceně a bude to platit celé ty dva roky.

Google přímo uvedl, že ty pixely mají 1,55 µm na délku u zadních foťáků a 1,4 µm u předních. Nějaké minimální předěly mezi buňkami budou. Jak moc velké jsou, to bez mikroskopu nezjistíme. Ani nevíme, jakou technologií byly ty snímače vyrobeny, to taky hraje vliv.

To jo, ale u Amazonu není všechno, aktualizace jsou pomalé. To extrahování aplikací z GPlay zase odporuje podmínkám, takže to taky není úplně košér. Nehledě na tu závislost některých na Google Play Services.

Jo tohle, tak na to jsem úplně zapomněl. Nicméně člověk to musí ručně zapnout a stáhnout filtry. V tom Firefoxu je to aktivní rovnou.

Pozor, tohle ale není Do Not Track (což dnes umí všechny prohlížeče), který vyžaduje podporu i ze strany webových stránek.

Ten Office je stejný. Výhoda Office 365 je ta, že když si to pravidelně platíte, tak budete mít vždy aktuální verzi. Lidi měli doteď Office 2013, včera upgradovali na 2016 a za tři roky dostanou Office 2019. Takže je tam vše stejné a VBA tam samozřejmě jde. Outlook je ve všech verzích Office 365 klasický desktopový.

Nevím, jestli jsem dobře pochopil váš dotaz. V Office 2016 lze vybrat mezi třemi motivy: barevným, šedým nebo bílým. Tady jsou screenshoty https://imgur.com/gallery/NGqIj. Uživatelsky barvy měnit nelze, maximálně lze na pozadí toho barevného pásu vložit texturu.

Díky, jdu to doplnit do článku.

Stránky

Reklama