Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

To podle mě nedává smysl, logicky by nižší model měl být označen třeba jako Lumia 430. Ale je fakt, že Nokia v tom má hodně velký kolotoč a rozdílů mezi Lumiemi 520, 620, 720 a 820 zase tak moc není. Řada x30 ale ještě není kompletní, takže bych rozhodně netvrdil, že došlo k nějakému posunu modelových řad. Ani MS nebo Nokie to nikde netvrdí.

Lumia 630 je tak možná nástupcem Lumia 620. To je vyšší modelová řada. Cena L530 určitě klesne. Musí. Protože v tuto chvíli nemá absolutně žádný smysl tento telefon kupovat. Koupí jej jen ten, kdo se nechá zlákat vyšším číslem.

Zachránit to mohou Číňané, Indové a jiné východí trhy. Ti za podobnou cenu mají papírově o dost lepší telefony. Jen to k nám nebudou oficiálně vozit. Alev těch regionech zase může rychleji růst základna, což se může projevit i na aplikacích pro nás.

A jo, díky. Opraveno.

Hmm, tak je to fakt problém u nás. Když to vkládám do přes WYSIWYG editor, tak se část kódu "allowfullscreen" odmaže. Zůstane, jen když kód vložím přímo v HTML editoru. Oznámím webmasterovi, díky.

To je divné, zkusil jsem přidat přehrávač znovu a to tlačítko už tam je. Vědomě jsem jej určitě neodstraňoval, protože ani nevím jak. :)

Máte pravdu. Po dalším přečtení už mi to dávalo smysl tak, jak píšete. Díky.

Bohužel neřekli konkrétně. Ale odemykání je podle jejich infostránky dostupné jen na Xiaomi Mi3 a Mi4. Ty ostatní funkci by teoreticky mohly fungovat s libovolným Xiaomi nebo možná i jiným telefonem s MIUI ROM.

Dobrý postřeh, to nám uniklo. Jako bohužel spousta dalších nápadů, které vznikají v Microsoft Research, ale které nedokážou "prodat" veřejnosti. :(

Já tím myslel optiku. Jakože ten XG-Fast nebude velkou brzdou, pokud se optika natáhne jen do ulic a k domům povede XG-Fast.

Máte pravdu, ale vždycky to byla experimální funkce, kterou musel každý nejdříve aktivovat v Labs. Teď je to v ostré verzi a pro všechny.

Já osobně s tím také nesouhlasím. Vězení je sice nápravné zařízení, takže má člověka změnit tak, aby byl znovu schopen začlenit se do společnosti. Jenže změnu myšlenek bych také nepovažoval za trest. Trest považuji za něco, co mi ze strachu nedovolí porušovat zákon. Ale postřílet školu plnou lidí s tím, že mi bude vše odpuštěno a jen mi během pár hodin resetují mozek, s tím bych se určitě nesmířil.

To by se ale nemohli vrátit ke svým životům a uchovávat je zmrzlé takovou dobu by bylo dražší než jim hacknout mozek. :)

Myslím, že jsem tam i říkal, že to samozřejmě neznamená konec běžné instalace. V Linuxu a OS X jsou centrální obchody i možnost ruční instalace. Ani bych nečekal, že se každá aplikace do takového obchodu dostane. Ale když už by tam byla, tak bych ji mohl díky schválení MS věřit, že to nebude nějaký malware apod.

A jo, už mi to nemyslí. Odpověď neznám, ale v O2 se zeptám. Pokud ale považují za volání do vlastní sítě i ostatní virtuály jako Blesk, Tesco, ČEZ a Gorilu, tak tam bude i Emtéčko. V jejich síti to je, pro O2 to nejsou žádné náklady navíc. Propojovací poplatky platí jen v případě volání k Vodafonu, T-Mobilu nebo U:fonu.

Stránky

Reklama
Reklama