Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Ale vždyť to popisuju v příspěvku výše. Mobilní Windows jsou platformou s největším růstovým potenciálem. A renomovaná agentura tvrdí, že za pět let se její podíl prakticky nezmění. To je odepsání zvlášť s ohledem na to, jak divoké předpovědi měli dříve.

Po všech těch novinkách ve Windows 10, uvolnění pro výrobce zdarma a bezpečnostních problémech Androidu IDC věří, že platforma za pět let vyroste jen o jeden procentní bod. Prostě tomu nevěří.

A co má znamenat to s tím autorem? Jako že jsem zaujatý nebo co? Windows Phone jsem používal už od první verze až do jara 2015 jako hlavní telefon (soukromý; firemní SIM mám na Androidu). V červenci jsem se zbavil Samsungu Ativ S jen proto, že už vyhlížím novou generaci zařízení.

Nejspíš podle stáří základní desky/biosu.

Díky. Máte samozřejmě pravdu.

Ty doplňky budou kompatibilní buď zcela, nebo jen s minimálními úpravami danými konkrétní implementací HTML5 apod. Tj. ti, co už napsali rozšíření pro WebExtensions (tj. pro Chrome), tak je budou moci pouze přebalit do jiného kontejneru a publikovat na mozilláckém portálu. V článku je to vysvětleno, do krátkého nadpisu to bez takové zkratky nevměstnám.

Byla by ostuda, kdyby ne. Asi to bude záležitost nových Snapdragonů 810/808, které ty Lumie mají mít.

Zkoušel jste Vivaldi (https://vivaldi.com/). Dělají na tom původní autoři Opery, vývoj jim jde podle mě lépe než stávající Opeře.

BB je BaconBits a iTS je In The Shadow.

Ty trackery jsou ale známé jen skrz zkratky. Psát o FSC trackeru jako "Fun Sharing Community" je jako psát místo AMD celý název Advanced Micro Devices. Kdo neví, o co jde, celý název je mu stejně naprd.

Které? Akorát něco málo přibylo u WP8 a WP8.1.

Co přesně se pokročilejší výrobou změní? To není věc, kvůli které si lidi (masa; ne ty. :)) takové věci kupují. Pro výrobce to akorát znamená o něco lepší výkon (dnes spíš jen ten grafický), o trochu lepší spotřebu, takže tablet/mobil dostane menší akumulátor. Na nějakou revoluci, která by tablety zase nakopla, to nevypadá.

Díky. Měl by tam být ten Samsung.

Oni započítávají i vliv tarifikace. Blesk i Tesco mají 2,50 Kč minutu, ale těch celkových 75 Kč by platilo jen v ideálním případě jednoho 30minutého hovoru nebo 30 minutových. Ale můžeš mít více kratších, pak je to dražší. Obecně každému horšímu stupni tarifikace přidává třetina ceny. Kaktus má také 2,50 Kč za minutu, ale tarifikaci 1+1. Proto je u něj cena 75 Kč.

Preferuji univerzálně dostupný ZIP před efektiviou komprese. ZIP rozbalí i každý operační systém bez dodatečných programů. Balím víceméně jen malé soubory do e-mailových příloh.

Stačí si vytipovat auto dopředu, kdo parkuje u sídliště, ten bude snadná oběť.

Stránky

Reklama