Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Více než 1,1 mld. dali na výzkum a vývoj, 650 mil. stál provoz, 600 mil. marketing, 300 mil. spolkla administrativa, zbytek daně.

No vidíš, to máš pravdu. Ale jen kvůli vzhledu bych neupgradoval, v tom ještě stejně pořád mají nějaké rezervy. Osobně jsem zůstal u ZPS 16 Pro a liché verze přeskakuji.

Nějaké tablety měla, ale z dnešního pohledu to byly docela malé smarphony. S x86 ale nebyly, to si možná pleteš s tím jejich netbookem, ne? http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_Booklet_3G

Ukázal, jak udělat tablet jinak. Bez iPadu by ten Surface nebyl.

To by ses zase připravil o boční konektory (a že jich tam 5D Mark III má), u jiných modelů bys zase přišel o výklopný displej. Teoreticky by se dal na spodek místo battery gripu přidat jen blok s tlačítky a spouští a používat foťák vzhůru nohama. Sice tak přijdeš o stavový displej a kvůli výměně baterky budeš muset modul zase vyšroubovat, ale asi by to bylo nejlevnější řešení.

Zrovna ta Sylvia chce přejít z Rebel T3i (což je u nás EOS 600D) právě na 5D Mark III. :) Podle mě by dávalo větší smysl udělal levourukou verzi highendu. Ti zákazníci by si to zaplatili, protože ví, co chtějí. Převod základních modelů by to prodražilo také, ale tuhle třídu si lidé kupují právě kvůli ceny. Ale co se budeme hádat, stejně na to Canon nekývne.

Kruci, máš pravdu. No ale editovat už to znovu nebudu. :)

Tak jsem na PC. Mám to teď v češtině, takže si to pak nějak přelož do angličtiny. Settings | Čas a jazyk | Země nebo oblast a jazyk | Přidat jazyk | Čeština. Když na to kliknu, vrátí mě to o krok zpět, kde už kromě EN bude i CZ. Kliknu na češtinu, vyberu Možnost | Stáhnout jazykovou sadu a nastavím jako primární. Pak už to chce jen opětovné přihlášení.

Nedělal jsem to přes Ovládací panely, ale metrovské Settings. Tam je někde také regionální nastavení a možnost stažení nového jazykového balíčku. Přesnou cestu ti neřeknu, nejsem teď u PC.

Díky, už jsem mu zakroutil krkem. :)

U žvýkačky ale nebudou tebou vyfocené obrázky. :)

Ano, však je také dole řádný odkaz na zdroj. Popisy těch novinek přímo od Seznamu byly tak trefné, že sám už bych to musel pouze přepsat jinými slovy. Takhle jsme to zprostředkovali i lidem, kteří Mapy.cz na FB nesledují.

Pozor, Microsoft to vydání Consumer Preview nijak nepotvrdil. To byla jen naše domněnka vzniklá na základě několika úniků a zkušeností s vývojem Windows 8. Nakonec se ale víceméně potvrdila. V lednu vydali další velké sestavení W10 a bylo zaměřené na spotřebitele. Takže teoreticky je to Consumer Preview, i když to pořád označují jako Technical.

Díky. Vzniklo to špatnou hromadnou úpravou v textovém editoru, proto to bylo u všech odkazů. :(

U mě to opravdu nejde. Měl jsem US verzi, nastavený region a pořád mi to psalo, že Cortana není dostupná. Možná si to bere nějaké informace z jiných zařízení se stejným účtem. :( Ještě někdy vyzkouším připojení přes americkou VPN.

Stránky

Reklama
-->