Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Mělo to být samozřejmě X. Z mi tam zůstalo nějak ze zvyku. :(

Nepozná a ani nemusí. Pozná to Mozilla. Standardně jsou v prohlížeči zapnuté funkce pro zasílání stavu, takže pokud bude s 64b verzemi nějak více problémů, poznají to. Tedy pokud uživatelé hlášení ručně nevypnou, což nevypnou. :)

Pořád by se to dalo používat jako datové připojení do příhraničí a jiných míst, kam jiný internet nedosáhne (kromě satelitu se svými vlastními problémy). Přechod z CDMA na efektivnější LTE by zvýšil rychlost. Při využití 2 × 3 MHz lze dosáhnout až 22,5/7,5 Mb/s. Při stejné šířce vysílá i Vodafone LTE 900.

1. Mobilní televize je "internetová pro mobily". :) Oni sami to označují jako zvláštní službu Digi2Go. Asi to bude mít oproti STB nějaké omezení, možná tam nebudou HD kanály, detaily zatím neznáme.

2. Dá na výběr, jestli chtějí satelitní, nebo internetové vysílání.

3. Druhý STB k internetovému vysílání. O satelitní nabídce v článku vůbe nepíšu.

Jak nemáte servis? I u telefonu z šedého dovozu dostanete dvouletou záruku. Nároky na obchod a jeho reklamační oddělení jsou stejné jako všude jinde.

Aj, díky. Tak nějak ze zvyku jsem předpokládal, že ta výkonná budou dvě a úsporná čtyři. A ono je to te´d naopak. Opraveno.

K tomu bude zvláštní článek. Zatím zjišťuji podrobnosti, jak to vlastně bude. Jestli stačí update firmwaru a tak.

Ten přiložený obrázek je jen ilustrační, proto ani není v PNG, ale degradoval se převodem na JPEG. Má pouze ukázat, že za předpokladu stejné kvality má WebP menší velikosti.

Původní soubory jsou zde https://developers.google.com/speed/webp/gallery1. Bohužel tam není nic hi-res.

To by odpovídalo. Oni se u čtyřky taky soustředili jen na ochranu proti pádům a hlavně chtěli stejnou ochranu jako u trojky, ale s tenčím sklem. Takže to asi moc nefungovalo.

Díky, doplněno. V minulosti mi tvrdili, že tak jednoznačné to nebude. Že modemy budou vyžadovat nový firmware apod. Tak uvidíme.

Ajaj, když ona ta písmenka jsou hned vedle sebe. :)

Aha, díky. Tak je to podle všeho jen na dva roky.

Pro jistotu jsem koukal i přímo na Bing Maps a tam jsou i na TPC Sawgrass stejné (staré) snímky. Microsoft to tedy evidentně fláká.

Stránky

Reklama