Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Díky, jdu se zastřelit. :(

Díky, upraveno na neútočnou variantu.

Mohl, ale zrovna u těch Lumií svítí celý displej.

IDC tam má zmatky, protože do grafu připočítali i dodávky Motoroly, které ještě Lenovo celý rok 2014 nevlastnilo. Viz poslední tabulka http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS40980416

Ještě si tam můžeš všimnout, že za rok 2015 má Lenovo 74M dodávek a Lenovo+Moto 73,9M. Jde o stejná čísla (musí), ale u IDC je zvykem, že blbě zaokrouhlují. Už jsem takovou nekonzistenci u nich viděl několikrát.

Ten graf je přímo od Komise. Ta je vždycky publikuje v nižším rozlišení a JPG. :(

Boty jsem v e-shopu koupil troje. Jedny zimní, které jsem si vyzkoušel ve dvou velikostech. Jenže jsem potřeboval "mezičíslo", které v obchodě neměli, tak jsem jej najisto koupil na webu. Pak to byly i v podcastu zmíněné tenisky, které jsem si také zkusil na prodejně, ale tam byly zbytečně drahé. A loni v létě jsem si i bez vyzkoušení koupil jedny sandály Karrimor, u kterých na přesné velikosti až tak nezáleží. Ale číslo jsem i tak trefil dobře a sedí pohodlně.

Ježkovy voči, Zann nás pochválil. Nevím, jestli je internet na takovou chvíli připraven. :)

Jinak já si pamatuju, když ještě Alfacomp.cz (než jej koupil Bohemka) by taky jen takový menší a příjemný krámek. Dnes se z IT obchodů staly pouze výdejny zboží. Čest výjimkám.

To, že něco „funguje“, neznamená, že tam nejsou chyby. Jen se zatím neprojevily. Projeví se, až vývojáři upraví někde něco jiného souvisejícího. :)

Díky za upozornění, ještě tam byla jedna chyba. Ta čísla měla být samozřejmě naopak.

Jo, bude to tím tělem. Celý ten tablet při hraní vibruje, je to fakt nepříjemné.

Ale vždyť Apple také pořád něco kopíruje a píšeme o tom stejným stylem. V iOS 9 a OS X El Capitan mají hromadu okopírovaných funkcí.

Tenhle článek zmiňuje fakt, že dosud se výrobci telefonů blokování bránili. Google to v telefonech nemá, MS také ne. Čerstvě to přidal Apple a teď i Samsung. (Jasně, Firefox OS to měl také, ale takový minoritní systém těžko sloužil jako inspirace.)

1. Kopíruje Apple, protože s ten s tou funkcí přišel nedávno. Oba výrobci nedovolí uživateli nainstalovat libovolné rozšíření (jako třeba Firefox pro Android), ale čistě a pouze blokátory obsahu.

2. Prohlížeč to blokuje zprostředkovaně. Na dlouhé vysvětlovačky není v nadpisu místo.

Doogee na svém webu uvádí, že OTG podporuje (úplně dole)

http://www.doogee.cc/products-detail.php?ProId=61

Gump & spol. od Winstona Grooma.

To se ptáte brzy, 1. února by se to mělo vypnout samo. :-) Jinak to jde přes tuto stránku. Nezvolíte stranu, ale posuvník síly dáte doprostřed. https://www.google.com/starwars/

Stránky

Reklama