Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Nejdřív jsem mu přes Google Translator napsal, jestli umí anglicky. :)

Psal jsem si teď s francouzským operátorem, který obsluhuje tamní Microsoft Store a on mi říkal, že to vypadá, že by to teoreticky mohli zaslat i do Česka. V podmínkách mají pouze podmínku, že se telefon musí koupit ve francouzském odchodě (MS nebo třena Amazon.fr).

Ještě se mi ozve e-mailem do 30. listopadu s přesnými informacemi. Pak to případně sesumíruju do článku. Pokud to bude fungovat, sám si to tam koupím, protože to je deal jak sviňa. :)

Ty výdělky nebyly žádné terno, bylo to v řádu tisíců korun. V rozsudku to není zmíněno, ale nejspíš to byly odměny na sdílení, jako mají ty různé fileservery.

Prozatím platí, že to zaplatila BSA, protože pro ní je to dobré PR. Je to atraktivní téma, píše se o tom, lidi uvidí video, kde je "skutečný příběh piráta" a tím odradí potenciální další warezáky.

Stále hledám další informace a oslovil jsem i BSA, aby ukázala přesný rozsudek.

Ráno jsem na to také koukal, zaregistroval to Jan Hlaváč pracující v Mediacomu, který je zároveň hlavou zdejšího BSA. Beru to tak, že stejně jako pro toho piráta nechali profesionálně natočit video, udělali mu i web. Nic víc bych za tím nehledal.

Jsou, ale to snad nikde nepopírám, ne?

Za pár let, až taková výbava bude úplně lowend. :) Ale to budou zase náročnější systém a aplikace, takže to zase nebude stačit.

O tom jsem tedy ještě neslyšel. Ale třeba u WinRARu si můžeš při komprimaci nastavit, aby se vytvořil záznam pro opravu dat. Soubor je potom větší, ale měl by jít zrekonstruovat, pokud dojde k nějakému menšímu poškození. Ale praktické zkušenosti s tím vlastně nemám.

Na hraní se W10M má Lumii 520. Lumii 830 nechtěl prznit. :)

Petr to instaloval dnes, takže na takovou odpoveď je ještě brzy. :)

Zkus v prohlížeči promazat cache a cookies. To varovné okno by tak určitě nemělo vyskakovat. Ani mi v žádném prohlížeči nevyskakuje (adblock, ublock, ghostery ani nic podobného nepoužívám). Co to máš za prohlížeč?

Aj, díky. Už bych měl přestat psát v noci. :(

Zatím ne, ale je to v plánu.

Však jsem s tím taky měsíc čekal, abych viděl, jaké hry tam vlastně chtějí dávat. :)

Jinak ty ceny uvedené v článku jsou oficiální ze Steamu. Srovnávat to s dočasnými akcemi nebo předchozími weekly bundly bych se neodvážil.

Stránky