Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Jasně, díky. Kopíroval jsem to z vedlejší tabulky a změnil jen takty a gpu.

Tak to mají na Živě špatně. Byla to čtyři letadla během tří let snímkování.

Je Angličan, ale žije v Praze. Nikde nepíšu, že jde o Čecha.

Ten jejich test se dá stáhnout po zadání e-mailu, není třeba nic platit. Jména operátorů mi nepřišly důležité, šlo o trend.

Aj, to mi uteklo. Máte pravdu, jsou tam dva clustery A53. Zajímavější budou až Kirini 940/950. Mají 16nm výrobu, Cortex-A72, Mali-T8x0, LPDDR4, lepší LTE, Bluetooth 4.2, UFS 2.0. Qualcomm a Samsung mají pořádnou konkurenci.

Protože Nokia a později i mobilní divize MS byla ztrátová. Protože si ten systém nechtěli licencovat ostatní výrobci, a tak to raději MS rozdával zdarma (a ani to nepomohlo). Protože nejvíce prodaných telefonů jsou lowendy, kde jsou minimální marže. Protože platforma sice roste, ale pomaleji než zbytek trhu. Protože vývojáři na ni pořád kašlou. Protože Nadella byl proti akvizici Nokie, ale když nastoupil do čela, už to nešlo zastavit.

Počkejte si na zítřejší podcast, tam jsme o tom mluvili důkladněji.

Holt klikař. :) Co máš za build?

Díky. Já tam měl původně "polepšily Lumie 535 a 635". Nástupce jsem doplnil potom, ale shodu podmětu s přísudkem už neopravil.

Myslím, že Vodafone nemá zájem, aby tam lidé měli dvě SIM karty. Leda že by obě byly jeho. :)

To ale špatně čtete nebo chápete. Článek není o historii smartphonů, ale historii telefonů obecně, tedy milníků, které vedly k vytvoření moderního smartphonu. Na tom se Symbian až tak moc nepodílel. Jasně, byla to první úspěšná smartphonová platforma, ale tu definici telefonu s operačním systémem už naplnil i IBM Simon či později komunikátory od Nokie.

Aj, to se moc omlouvám. Nevím, na co jsem myslel. Průša samozřejmě navrhuje tiskárny pod vlastní značkou Prusa, ale vychází z RepRapu a sám je teď jedním z hlavním lidí, kteří RepRap posouvají dále.

Jinak článek rozhodně nebyl na ničí zakázku. Jen jsem jej chtěl vyvážit tak, aby tam byly dvě významné hry (Mafia a Arma), dva hardwarové produkty (Jablotron a Prusa), dvě služby týkající se cloudu (GoodData a SocialBakers), dvě významné desktopové aplikace (AVG/Avast a eM Client) a dvě věci týkající se fotek (360cities a ZPS). Není to nic proti Skypickeru ani Keriu (na něm ostatně jede i naše firma), jen se prostě do desítky více firem nedostane.

O2 to logicky bere naopak. Používáš naši síť? Dáme ti 200 Kč slevu. :) Celek je vždycky cenově lepší než jednotlivé služby.

To je fakt. Díky. Už jsem to přepsal.

Na Pushbullet nedám dopustit, taky jej používám už dlouho. Ale ten OneClip vyžaduje ještě méně kroků. Nemusí se tam z počítače posílat poznámka s textem, odkaz nebo soubor ručně přes nabídku, ale stačí jen zmáčknout Ctrl+C či PrintScreen. Navíc si OneClip rovnou roztřídí, o jaký obsah jde. U Pushbullet se musí nejdříve zvolit, jestli se pošle odkaz, soubor nebo poznámka.

Já se ve škole učil o Mont Blancu. Ono to s tím Elbrusem není jednoznačné, protože se vědci přou, kde ještě leží Evropa a kde Asie. Ke Kavkazu se nikdo moc nehlásí. :)

Stránky

Reklama