Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Apple si už vyvíjí vlastní obvody, má pod kontrolou i systém, takže z toho železa může dostat co nejvíce. Software dělá hodně, jak ukázal třeba loni u OS X Mavericks, kde výrazně zvýšil výdrž i starších MacBooků (http://www.cnews.cz/os-x-mavericks-opravdu-zvysuje-vydrz-u-macbooku-air-...). Mobilní systém asi nemá tak velké rezervy, ale stejně…

Hodinky s Androidem Wear vydrží den, dva. Samsung u hodinek s vlastním systémem Tizen slibuje až tři dny provozu, při méně častém používání až 6 dní. To je zatím obrovský rozdíl. Hardware je plus mínus stejný, ale systémy udělá několik dní navíc. Proto by se i Watch mohly klidně dostat i na týdenní výdrž. Na keynote ale mluvili o tom, jak je jednoduché ty hodinky každou noc připnout k tomu magnetické nabíječce, což ve mě budí trochu obavy.

Jej, díky. Nevím, na co jsem myslel. Přitom na náš Facebook jsem to hodil správně, že se ta kapacita zvýšila tisíckrát. :)

Teď jsou přece populární velké placky. :) Ale díky, opraveno.

Mně na Samsungu Ativ S (WP8.1 Update) povedlo, ale párkrát to také spadlo hned po startu. Ale používat to nejspíš nebudu. Aplikace a rendering mi přijdou hrozně pomalé a to UI prostě k systému vůbec neladí. Fakt to vypadá jako Opera Mini všude jinde, tudíž dost hnusně. Což by ale nebyl problém, kdyby to alespoň jelo rychle. Snad bude finální verze lepší.

Máte pravdu. Ze zvyku jsem psal staré kapacity, nově totiž chybí 32 GB. Už je jen 16, 64 a nově 128 GB.

Největší co se týče obratu. Pobočku má Alza pořádnou asi jen jednu, tu v Praze se showroomem. Jinak to jsou hlavně výdejní místa, které má většinou i CZC. Třeba jako u nás v Ostravě, kde zase jediný pořádný obchod má Alfa/TS.Bohemia. I když to už také neplatí. Mají hodně prostoru, ale už skoro nic skladem.

Původní Moto G ne, ale když přišla verze LTE, tak už měla i slot pro karty.

Myslím si, že nepůjde. Vlastně jsem ani nikdy neslyšel o tabletu s Windows, na který by někdo nainstaloval někdo jiného (Linux nebo Android).

Dvě giga jsou už v pohodě, ale v tom tabletu je jen 1 GB RAM. To už je hodně na hraně.

Škoda těch kompromisů ve srovnání s větším, ale též pasivním C320. Chybějící USB 3.0 a gigabitová síťovka zamrzí. http://www.cnews.cz/zotac-vypousti-pasivni-mini-pc-s-cipy-temash-bay-tra...

Vydrží, jen nebudou fungovat. :)

Zkusil jsem stream na High kvalitu z Hulu.com a jelo to v pohodě. Podle Speedtestu z Los Angeles to dělá 8,7/1,7 Mb/s a ping 192 ms. Slušné. http://www.speedtest.net/my-result/3722095157 Na VDSL mám jinak asi 20/2 Mb/s a 30 ms.

Máte pravdu a já vím, že bychom to měli nazývat pravými jmény, ale tady si prostě vypomáháme zkratkou a tím, že se jako virtuál označují i samotní brand reselleři. Skutečných virtuálů, kteří pouze nakupují síťovou kapacitu a na tom kompletně staví koncové služby jako MVNO, je fakt málo.

To právě máte štěstí na zařízení a aplikace, resp. jejich šikovné vývojáře, kteří to tak optimalizují. :)

Je to změna (růst, nebo pokles) dodávek/prodejů, nikoliv tržního podílu. Apple meziročně prodal vice iPhonů, proto je tam plus a zelená barva. Android ale roste rychleji, takže podíl Applu klesl. Až budu u PC místo mobilu, tak do té tabulky doplnim, že jde o změnu dodávek. Díky

Stránky

Reklama
Reklama