Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

To ano. Proto se počítá, že vznikne více menších a třeba i rychlejších sítí. Ideální samozřejmě bude datový roaming, takže by mohl jeden uživatel plynule přecházet mezi více sítěmi, jako to umí právě ten Fon nebo třeba školní Eduroam. Ale to by musela být dost velká komunita ochotných lidí nebo by musela mít koule velká telco firma jako v USA Comcast. http://www.cnews.cz/operator-comcast-buduje-obri-wi-fi-sit-zapoji-do-ni-routery-svych-klientu

Přímo na televizi to může fungovat. Voyo je dostupné jako aplikace na Smart TV od Samsungu, LG a Panasonicu. http://voyo.nova.cz/devices

Máte pravdu, nebylo to přesné, už jsem to opravil. Citigroup bude pravděpodobně vystupovat jako prostředník pro případného dalšího investora/operátora. Skupina samotná se tedy operátorem nestane.

Web mají hrozný, to ano. Ale firma existuje. Bonuss je jen název služby, kterou provozuje společnost Anelicht https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isor%3a212028&typ=actual&klic=2s2125

Nelíbí (funkčně ani designem), starý se mi nelíbil jen designem. Takže downgrade. Zase.

Máte pravdu, ale spíš jsem se jen blbě vyjádřil. Myslel jsem to tak, že se počítá pětina z každého chybějícího měsíce, což je to samé, jako součet všech chybějících paušálů vydělených pěti, jak uvádím v příkladu. Ale danou větu jsem opravil. Díky.

Zkoušel jsi, Radku, Maxthon? Ten toho umí hodně a pokud bych hledal náhradu za Operu, asi je to hlavní kandidát.

To je bohužel začarovaný kruh. Čím více se bude reklama blokovat, tím více a tím agresivnější bude, aby to nějak kompenzovalo ztráty.

Doplnil jsem to asi před dvěma minutami, odpověď už mi také přišla. Rychlost je osekána i shora, a to na 10 Mb/s.

Tak už to taky asi zrušili. V době psaní jsem tu funkčnost ještě ověřoval, i ten web vypadal jinak. :(

Ceník nemám od Siphonu. Umístili jej sami klienti na diskuzním fóru, který Siphone spravuje. A fŕum je veřejně přístupné.

Pozor, je tam Windows 8, ne Windows RT. A osmičky mají i plnohodnotný desktop, takže tam lze spustit všechny aplikace jako na běžném počítači.

Třeba budou androidisti šikovnější a budou ta videa hezčí než od iphoňáků. :)

Podle našich exkluzivních informací bude úhlopříčka sahat od levého dolního rohu až do pravého horního.

Stránky

Reklama
Reklama