Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Díky za tip na Mubi, to jsem vůbec neznal.

Canon pracuje na 120Mpx fullframe čipu, to bude taky zajímavá alternativa. Dělají i na 250Mpx APS-H, ale tam už je imho hodně budou limitovat objektivy.

Jj, zaslechl jsem. Napíšu o tom, až to bude oficiální. Acer také představil ten svůj Jade Primo se Snapdragonem 808 už v říjnu, ale furt jej nemá v obchodech. :(

Pořád je to slovenská firma a se slovenským managementem. Deutsche Telekom vlastní i českých T-Mobile a když zavádějí nějaké změny, také nepíšeme, že to dělají Němci. :)

Díky, samozřejmě tam mělo být 160 Kč.

Ne ne. To jsou náhodou vývojáři KDE. Jedním z důležitých je Čech Martin Klapetek, který mimo jiné dodal i jeden z nových wallpaperů. Ale zrovna u toho Weather Widgetu je pouze screenshot v obchodě. Widget navrhl Martin Kotelník. :) http://kde-apps.org/usermanager/search.php?username=clearmartin&action=c...

Zdá se, že Google mezi tím umí převádět normálně. Excel s tím kdysi hodně bojoval. Hlavně u maker, kde se musely psát dokumenty zvlášť v CZ a zvlášť v EN. JInak si také myslím, že je pitomost tohle překládat. Těch pár základních funkcí se lidé prostě musí naučit.

To se tak zkazili nebo co? :)

Vždyť vycházím z vámi uváděných (oficiálních) specifikací ARM. To uvádí (záložka Performance u A72), že A72 je o těch 80 % výkonnější (neznáme ale takty). Resp. A57 je 1,9× výkonnější než A15 a A72 je 3,5× výkonnější než A15.

To bohužel neřekl ani Microsoft.

Nejde. Edge, respektive jeho jádro je hluboko zakořeněno v systému, stojí na něm i některé aplikace ve Storu.

Na ceny telefonů ses už ptal několikrát. Vždycky je v článcích uvádím.

Aha, díky. Tak toho jsem si také musel vygooglit, protože o něm slyším poprvé. :)

Stránky