Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Apple bohužel používá starší revizi (Gen 1) s propustností 5 Gb/s. http://www.synopsys.com/Company/Publications/DWTB/Pages/dwtb-usb3_1-2014...

Nechval tak moc. Pak to vypadá, že si to píšeme sami. :)

Jaké konkurence? To číslo sestavení se uvádí přímo na fóru µTorrentu, kde se o tom problému začalo diskutovat. http://forum.utorrent.com/topic/95041-warning-epicscale-riskware-silentl...

Ne. Můžeš pouze darovat a můžeš pouze brát. Ten, kdo daruje, se ale k ostatním hrám dostane hned, ne až po 24 hodinách od vložení. Kdo nedaruje, musí čekat, jestli po tom prvním dni něco zůstane.

Což bude dobře, protože mají infrastrukturu, takže můžou rychle stavět. A i když si to rozeberou, stejně zůstanou frekvence pro další dvě sítě (v aukci je pět bloků).

Zítra to budu mít doma, takže to vyzkouším i na WP. Runtastic pro WP8 si se senzorem tepu rozumí, ale uvádějí pouze podporu vlastního měřiče.

Ne. Grid je něco jako Netflix pro hry. Za měsíční předplatné si budeš moci (streamovaně) hrát všechny hry z katalogu. Případně si je bude moci kupovat a mít je napořád. Na Steamu žádné předplatné není, hry si kupuješ pouze jednotlivě. Ale když si koupíš hru na Gridu, dostaneš kód, aby sis ji zdarma stáhl i na Steamu.

1. Podpora 2160p60 v H.264, HEVC a VP9 není ještě pořád samozřejmost.

2. Proto píšu o technologiích DirectX. Ano, není tam Windows. Ale ty funkce jsou dostupné i v jiných API, tedy třeba OpenGL.

3. Nemusí to foukat pořád. Shield Portable měl také aktivní chlazení, přitom byl příkon ještě nižší.

4. 512 GFLOPs v FP32, 1024 GFLOPs v FP16.

5. Má být dvakrát výkonnější než Xbox 360. To přece není málo vzhledem ke zlomkovým rozměrům a spotřebě Shieldu. Ale hlavně si to srovnání každý dovede představit, protože ví, co od X360 čekat. Při hraní z Gridu na tom výkonu stejně záležet nebude.

6. Protože se přes Grid přenáší jen video, můžou v budoucnu upgradovat na 4K. Dnes to vzhledem rozšíření 4K TV a pomalému internetu ještě nemá smysl. Doporučuji si Shield Tablet půjčit a vyzkoušet. To hraní je opravdu dost plynulé. Výkonný počítač bude samozřejmě lepší, ale taky nikdy nebude stát 200 dolarů (jen ten samotný gamepad stojí 60 dolarů).

Ještě dodatek. K těm zakoupeným hrám bude Nvidia dávát i steam key, takže se vyplatí nakupovat hry v Gridu, protože je pak bude možné hrát i doma na PC. To je pecka.

Hele, Tome, dochází mi trpělivost. Nechceme zde být přehnaně politicky korektní, ale pokud budeš v diskuzích pořád trousit tyhle hloupé rasistické narážky, tak dostaneš ban.

Snímač by se tam nějak vešel, ale bez objektivu. :)

S těmi body máš pravdu, i tenhle Nikon uvádí počet subpixelů. Taky to nechápu. Asi jim za trest budu psát třetinové barevné rozlišení snímačů, když skoro všichni používají Bayerovu masku. :) Logika by to byla stejná.

Ostatně stejně jako vztahování velikosti čipů k palcům není přesné, protože palcový snímač nemá úhlopříčku 25,4 mm, ale 15,9 mm.

Kompas tam je. Microsoft už vydal kompletní specifikace, do článku jsem přidal detailnější tabulku.

Teploměr tam není, už jsem to opravil. Kopíroval jsem nějakou starší tabulku a toho si nevšiml. :(

Petr jako zapřísáhlý odpůrce hodinek bude mít jistě radost. :)

Stránky

Reklama