Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Oficiálně určině ne. Pokud se to skutečně začne prodávat (fakt tomu moc nevěřím), tak nějakými šedými kanály by to sem přijít mohlo. Ale s přirážkou, která cenu zvýší určitě na tu tisíckovku a víc. :)

A jo, pravda. Díky. Zapomněl jsem, že loni to změnili.

AMOLED je úspornější, pokud "zobrazuje" hodně černé barvy. Na bílých obrazovkách je to naopak. Každopádně Lumia 550 (2100 mAh) má menší displej, podobný čipset (Snapdragon 210) a vydrží výrazně méně než Lumia 640 (2500 mAh).

Je to variace na tři roky starý Snadpragon 400, který byl tehdy střední třída. Dnes už je to prostě lowend, vždyť podobné čipy jsou v chytrých hodinkách. Giga RAM u telefonu za 5500 Kč? To je blbý vtip. A nezkoušej tvrdit, že na Windows to stačí. Ano, poběží to na tom, ale s dvojnásobkem by to běželo líp a příplatek by byl jen pár korun navíc.

Díky, jdu se zastřelit. :(

Díky, upraveno na neútočnou variantu.

Mohl, ale zrovna u těch Lumií svítí celý displej.

IDC tam má zmatky, protože do grafu připočítali i dodávky Motoroly, které ještě Lenovo celý rok 2014 nevlastnilo. Viz poslední tabulka http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS40980416

Ještě si tam můžeš všimnout, že za rok 2015 má Lenovo 74M dodávek a Lenovo+Moto 73,9M. Jde o stejná čísla (musí), ale u IDC je zvykem, že blbě zaokrouhlují. Už jsem takovou nekonzistenci u nich viděl několikrát.

Ten graf je přímo od Komise. Ta je vždycky publikuje v nižším rozlišení a JPG. :(

Boty jsem v e-shopu koupil troje. Jedny zimní, které jsem si vyzkoušel ve dvou velikostech. Jenže jsem potřeboval "mezičíslo", které v obchodě neměli, tak jsem jej najisto koupil na webu. Pak to byly i v podcastu zmíněné tenisky, které jsem si také zkusil na prodejně, ale tam byly zbytečně drahé. A loni v létě jsem si i bez vyzkoušení koupil jedny sandály Karrimor, u kterých na přesné velikosti až tak nezáleží. Ale číslo jsem i tak trefil dobře a sedí pohodlně.

Ježkovy voči, Zann nás pochválil. Nevím, jestli je internet na takovou chvíli připraven. :)

Jinak já si pamatuju, když ještě Alfacomp.cz (než jej koupil Bohemka) by taky jen takový menší a příjemný krámek. Dnes se z IT obchodů staly pouze výdejny zboží. Čest výjimkám.

To, že něco „funguje“, neznamená, že tam nejsou chyby. Jen se zatím neprojevily. Projeví se, až vývojáři upraví někde něco jiného souvisejícího. :)

Díky za upozornění, ještě tam byla jedna chyba. Ta čísla měla být samozřejmě naopak.

Jo, bude to tím tělem. Celý ten tablet při hraní vibruje, je to fakt nepříjemné.

Stránky