Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Já myslím, že Seznam obecně cílí na lidi, kteří se jakéhokoliv nastavování bojí. :)

Jo, ty boxíky tam jsou už roky, ale uživatel si je tam musí přidat sám a navíc je to co boxík, to web.

Seznam ale nově testuje jeden sdružený boxík pro x webů, navíc bude by měl být ve výchozím zobrazení, uživatel nebude muset nic zapínat ručně. A ještě to chtějí průběžně analyzovat a sledovat, co uživatele baví, aby podle toho servírovali články do budoucna,

Tak to je divné. Cortanu aktivní nemám, takže jsem to nemohl ověřit. Ale MS to má v aktuálním changelogu. We have made it easier to invoke music search in Cortana by adding a music search icon to the top right of Cortana. You can now open Cortana on your PC and click on the music search icon to have Cortana listen and search for the song that’s playing.

Novinkou je ta ikonka. Pokud vím, dříve se muselo Cortanu požádat příkazem „what is this song?“

S tím Samsungem to nemá být nářek, ale jen porovnání, kolik by stejný telefon stál u velkého výrobce.

S těmi patenty je to pravda. Vždyť Microsoftu kvůli nim platí platí skoro všichni výrobci telefonů. On se totiž umí dohodnout. Apple se soudí a nemá z toho ani dolar. :)

Nemluvím o podílu. Podle Gartneru došlo k 4,4% meziročnímu poklesu prodejů iPhonu, přitom podle Apple prodeje vrostly o 0,1 %.

Oficiálně určině ne. Pokud se to skutečně začne prodávat (fakt tomu moc nevěřím), tak nějakými šedými kanály by to sem přijít mohlo. Ale s přirážkou, která cenu zvýší určitě na tu tisíckovku a víc. :)

A jo, pravda. Díky. Zapomněl jsem, že loni to změnili.

AMOLED je úspornější, pokud "zobrazuje" hodně černé barvy. Na bílých obrazovkách je to naopak. Každopádně Lumia 550 (2100 mAh) má menší displej, podobný čipset (Snapdragon 210) a vydrží výrazně méně než Lumia 640 (2500 mAh).

Je to variace na tři roky starý Snadpragon 400, který byl tehdy střední třída. Dnes už je to prostě lowend, vždyť podobné čipy jsou v chytrých hodinkách. Giga RAM u telefonu za 5500 Kč? To je blbý vtip. A nezkoušej tvrdit, že na Windows to stačí. Ano, poběží to na tom, ale s dvojnásobkem by to běželo líp a příplatek by byl jen pár korun navíc.

Díky, jdu se zastřelit. :(

Díky, upraveno na neútočnou variantu.

Mohl, ale zrovna u těch Lumií svítí celý displej.

Stránky