Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Tohle je fakt špatný nápad a pro Nokii a její investory to může být pomyslný poslední hřebík do rakve. Windows RT nedokázal prodat ani Microsoft a ruce pryč od toho dávají i Asiaté, kteří prostě vždy riskují a dělají různá zařízení jen „co kdyby“.

Smysl by to dávalo, jedině že by Nokia věděla něco, co my ne. Třeba že nová verze RT bude fakt dobrá, ale vzhledem k tomu, že změny budou +/- stejné jako mezi Windows 8 a 8.1, tak to důvod koupi nebude. Cenou se Nokia také nemůže podbízet, protože přece draze nevyvíjela produkt, na kterém pak nebude chtít vydělat. Vždyť už dnes ty intelácké Atomy mají fakt nízký přínos a dost výkonu jak pro Metro, tak i desktop. Takový tablet je pak úplně jiné zařízení.

Tohle asi fakt bude poslední Elopův hrdinský kousek.

Titulky vypnout nejdou, jsou vypáleny přímo do obrazu. Přehrávač je v Silverlightu.

Zrcadlovka bude určitě fotit lépe. Už kvůli ještě většímu čipu. I ten váš starý Canon má skoro 4× velký čip a na něm mnohem menší rozlišení. S dobrým objektivem tam pochytá více světla a detailů. I ten původní foťák RX100 je především výborný kompakt, ne zrcadlovkobijec. Ale bude rychlejší, s lepším firmwarem, holt je o několik roků novější.

Díky za postřeh. Já tuhle podmínku hledal, ale nenašel. I ostatní operátoři podmiňují předplacenky nebo nuloté paušály pravidelnou útratou, proto mi taky přišlo podezřelé, že to Fayn nemá. Článek doplněn.

Protože už to jsou doplňkové balíčky k hotové službě. Ty jsou vždy výhodnější. Operátor navíc do tarifu započítává i vlastní náklady, které vznikají s vedením SIM karty apod.

Radku, promiňte, nevím, na co jsem myslel, když jsem to jméno psal.

Jinak chválím úpravu webu, VOP v PDF atd., teď už je to určitě lepší. Ale v těch úpravách ceníků se lidi budou ztrácet, vždyť tam máte skoro každý den nový. Ale samozřejmě, pokud je budete upravovat k lepšímu, tak se nikdo zlobit nebude,

Placený článek to není, prostě jen informujeme o zajímavé novince. Provize tam určitě nějaká bude, jako u všech plateb kartou. Obchodník něco zaplatí bance, banka pak Vise nebo MC. To obvykle bývá do 3 % z utracené částky. Jestli se do toho nějak zapojí i O2, to není jasné. Zatím připravují jen pilotní projekt, a proto ještě žádná komerční pravidla nastavena nejsou a my je ani nevíme.

Pro malé firmy a živnostníky to může být zátěž, kterou by ale měly kompenzovat právě ty výhody. Někteří vyhledávají hlavně obchodníky, u kterých lze platit kartou. U jiných obchodů navíc normálně přiznávají, že chtějí zaplatit standardní částku a při platbě kartou k tomu ještě zvlášť nějaké procento přihodí.

To je zatím všechno, co víme.

Tou tarifikací jste si jistý? Ve všeobecných podmínkách stojí: 

Není­-li ve Smlouvě, ceníku nebo technické specifikaci služby uvedeno jinak, je tarifikace u hlasových služeb 60+1 s vyjímkou tarifikací u roamingu, kde je nařízeno účtování 1+1 pro příchozí hovory, a 30+1 pro odchozí hovory. A u mobilních dat účtování po 1 kB. U tarifu Connectica Simple je tarifikace 60+1.

A nikde jsem na těch 60+60 nenarazil.

Ceny byly opsány dobře, ale Connectiva dnes měnila ceník. Předtím byly skutečně stejné jako v článku.

Jasně, SIM. :) Jdu se zastřelit. Takové dvě chyby a nevšimnu si toho.

To ano. Proto se počítá, že vznikne více menších a třeba i rychlejších sítí. Ideální samozřejmě bude datový roaming, takže by mohl jeden uživatel plynule přecházet mezi více sítěmi, jako to umí právě ten Fon nebo třeba školní Eduroam. Ale to by musela být dost velká komunita ochotných lidí nebo by musela mít koule velká telco firma jako v USA Comcast. http://www.cnews.cz/operator-comcast-buduje-obri-wi-fi-sit-zapoji-do-ni-routery-svych-klientu

Přímo na televizi to může fungovat. Voyo je dostupné jako aplikace na Smart TV od Samsungu, LG a Panasonicu. http://voyo.nova.cz/devices

Máte pravdu, nebylo to přesné, už jsem to opravil. Citigroup bude pravděpodobně vystupovat jako prostředník pro případného dalšího investora/operátora. Skupina samotná se tedy operátorem nestane.

Web mají hrozný, to ano. Ale firma existuje. Bonuss je jen název služby, kterou provozuje společnost Anelicht https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isor%3a212028&typ=actual&klic=2s2125

Stránky

Reklama
Reklama