Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

S domovskou stránkou souhlasím. Ale jinak si nemyslím, že je to omyl. Přesný výraz google.cz denně hledá 7500 lidí, google.com 900 lidí a google 62 000 lidí. Resp. tolik je těch dotazů. K tomu hodně tisíců přidávají výrazy jako google chrome, google prekladac, google maps apod.

PS: U Googlu je to ale podobné, jen stránky jsou jiné. Tam za to ale trochu může i jednotný omnibox, kdy vyhledávací a adresní pole je v chromu jednotné.

Xiaomimobile.cz o sobě tvrdí, je to mají oficiálně. Čínské Xiaomi o tom na webu nikde nemá zmínku. Už jsem do Číny psal minulý týden, ale pořád nikdo neodpověděl. Dnes stejný dotaz někdo položil na jejich anglické facebookvé stránce. Osobně si myslím, že všechny obchody mimo xiaomi.com to dělají neoficiálně.

Tak či onak, nakupující to trápit nemusí. Pokud Xiaomimobile.cz bude mít zboží skladem, nabídne zákonnou záruku a rychle vyřídí reklamace, tak bych se toho nebál.

Díky, máte pravdu. Už jsem to opravil.

Google o G+ nemluví moc jako o sociální síti, ale sociální vrstvě, která prostoupí všemi jeho službami. Ano, chce získat co nejvíce osobních informací, což je ale výhodné pro Google i pro uživatele. Google může lépe cílit reklamu a prodat ji za vyšší cenu. Uživatelé zase dostanou služby nebo obsah šité na míru.

To není o baštění nějakého podvodu od Googlu, to je prostě fakt a trend, kterým půjdou všechny podobné služby, které chtějí vydělávat.

Dá se s tím v pohodě přežít. Taky mám 2 GB na starším notebooku (výkon už bude asi na úrovni toho Atomu) a Windows 8.1 tam pocitově běží zase o něco rychleji než Windows 7. Jen se to nesmí přehánět s multitaskingem a fakt náročnými aplikacemi pro grafiku. I prohlížeč je třeba hlídat. V Metru to ale bude v pohodě, na desktopu se člověk musí krotit. Větším limitem bude toho Asusu bude jen 32GB úložiště. Dokumenty bude lepší dávat na kartu, ideálně tam možná přesunout i nějaké portable aplikace.

Přes 300 MB podle App Storu. Na iPadu to má 472 MB. Pro Android to bude podobné.

Máte pravdu. O Dragonu jsme na Cnews psali jako první :) http://extramobilne.cnews.cz/virtual-dragon-volani-i-sms-za-150-kc-plus-flat-tarif-pod-pet-stovek, ale ve srovnání jsem na něj zapomněl. Takže přidáno i s datovým balíčkem.

No jo, ale Microsoft to neoznačuje jako Service pack, ale vydává to za novou verzi systému. Samozřejmě se můžeme bavi o tom, jestli byl mezi XP a XP SP2/SP3 větší rozdíl než mezi Windows 8 a 8.1, ale stejně asi k ničemu nedospějeme. :)

Máte samozřejmě pravdu. Ale váš případ bych pojmenoval spíš "volám hodně málo" nebo "volám vůbec". Zkrátka při vyšší měsíčních útratách se více vyplatí virtuálové s minutovou sazbou 1,59 Kč (voocall nebo odorik) a účtováním po sekundách. To pak vyrovná i tu nevýhodu v podobě měsíčního vedení SIM karty.

To byla jedna z otázek, kterou jsem Euréce položil, odpovědi jsem se ale nedočkal. Na webu o žádném omezení nepíšou. Minimálně tedy platí, že SIM karta nebude nepoužíváním zablokována. Ale jestli po roce propadne kredit, to tvrdí jen Odorik, jenž karty Eureky přeprodává.

Máte samozřejmě pravdu. Ta imitace je tak dobrá, že to pořád plete i mě. :) Díky za upozornění.

Ty zapůjčené ne, ale normálně koupené e-knihy má eReading i ve formátu Mobi, se kterým si Kindle poradí.

Chlapi, klídek. Linux nelinux, o ten bych se u SteamBoxu nebál. Věřím Valve, že to vyladí tam, aby jel fakt hezky a člověk vůbec nemusel řešit, že tam nějaký tučňák je. Tedy až na to menší množství her.

Hlavním problémem té konzole bude, že to vlastně není konzole, ale normální PC. Nebude se moci spolehnout jako u PS4 a X1, že tam teď 10 let pojedou všechny hry, co vyjdou. Bude muset upgradovat s každou změnou nálady v herních studiích, aby hry pořád byly plynulé. Bude muset nastavovat detaily a jiné legrácky. 

Dle této definice už může mít SteamBox každý. Stačí poskládat nadupané PC s Windows a Steam klientem, zapnout tam mód Big Picture a nazdar. Poběží všechno. Samozřejmě jsem ale zvědavý, jaký bude rozdíl v hraní nativně na SteamOS a jiných systémech. Zázraky ale nečekám.

To se týká verzí pro Android a iOS, které se vztahují k předplatnému Office 365. Ale ve Windows Phonu je Office pro každého. Tím jsem myslel, že všichni výrobci už mají bezplatný kancelářský balík pro své mobilní platformy.

U mě se to na iPadu 3 (900 MB) v pohodě stáhlo napoprvé. A to jsem se bál, že mám tak pomalou linku (5 Mb/s), že mi veškerý bandwidth z Applu ukradou ostatní. :)

Stránky