Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Já osobně s tím také nesouhlasím. Vězení je sice nápravné zařízení, takže má člověka změnit tak, aby byl znovu schopen začlenit se do společnosti. Jenže změnu myšlenek bych také nepovažoval za trest. Trest považuji za něco, co mi ze strachu nedovolí porušovat zákon. Ale postřílet školu plnou lidí s tím, že mi bude vše odpuštěno a jen mi během pár hodin resetují mozek, s tím bych se určitě nesmířil.

To by se ale nemohli vrátit ke svým životům a uchovávat je zmrzlé takovou dobu by bylo dražší než jim hacknout mozek. :)

Myslím, že jsem tam i říkal, že to samozřejmě neznamená konec běžné instalace. V Linuxu a OS X jsou centrální obchody i možnost ruční instalace. Ani bych nečekal, že se každá aplikace do takového obchodu dostane. Ale když už by tam byla, tak bych ji mohl díky schválení MS věřit, že to nebude nějaký malware apod.

A jo, už mi to nemyslí. Odpověď neznám, ale v O2 se zeptám. Pokud ale považují za volání do vlastní sítě i ostatní virtuály jako Blesk, Tesco, ČEZ a Gorilu, tak tam bude i Emtéčko. V jejich síti to je, pro O2 to nejsou žádné náklady navíc. Propojovací poplatky platí jen v případě volání k Vodafonu, T-Mobilu nebo U:fonu.

Emtéčko má v ceníku napsáno, že se to týká jen účastnických čísel společnosti Moraviatel, tudíž ne pro celou síť O2, To by pak určitě nebylo jen za 50 Kč. :)

Díky. Máte pravdu, opravil jsem to.

Mi2S je pecka, souhlas. U Samsungu nebo Sony se hodně připlácí za značku a ty nižší modely jsou horší než levnější starší modely. Holt mají divnou politiku, ale lidi uvidí vyšší číslo, tak to stejně koupí. Jinak baterky u Samsungu vyndávací jsou a Super AMOLED, alespoň ten v GS5 je asi nejlepší displej, co jsem kdy viděl. Barvy už nejsou tak divoké a čitelnost na slunci je skvělá. Takže jestli stejnou technologii použili i v Mini, tak je to dobrá zpráva.

Díky za upozornění, ono to bylo úplně špatně. Chtěl jsem napsat 5490 Kč. :)

Asi chyba. Ale už mají české titulky, dostali je nakonec i ti, kdo si koupili původní verzi bez nich.

Díky za pochvalu i odkaz. U Amazonu to podle dostupných informací funguje stejně. Je to head tracking. Ale mají tam snímače čtyři, takže to může chytit do rukou libovolně a vždycky to může snímat i dva obrazy najednou. Kromě té iluze 3D to ale chtějí využívat k ovládání, u něhož nemusíš vůbec sahat na displej. Nakloníš telefon a stránce bude automaticky rolovat apod. Ty snímače tam podle mě jsou jen proto, aby se stránka rolovala, jen když se na ní díváš, protože technicky ten náklon stejně závisí na akcelerometru.

Jinak je to jen head tracking, nikoliv eye tracking. S tím by mohla být větší stranda, na PC už se takové snímače prodávají. Třeba Tobii http://www.tobii.com/

Bojují, ale ne tak aktivně jako jiné společnosti. Jde o to stanovit rovnováhu, kdy je ještě pirátství reklamou a kdy už ekonomický problém. Pokud zjistí, že jim klesá sledovanost i počty předplatitelů, ale roste počet pirátů a stahovačů, tak je to problém. Pokud obě čísla rostou ruku v roce, je to ok.

To je pravda. Skybox má satelity ve výšce 450 km, ale i proto by mohl chtít Google investovat do Virginu, aby technologie ještě vylepšili. I když by podle mě bylo větší jistotou partnerství se SpaceX, které už úspěchy má.

Asi ne. Viz můj komentář na G+ a doplnění na konci článku.

Díky, asi jsem to špatně zkopíroval a pak bohužel přehlédnul. :(

Stránky

-->