Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více
Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Mají a vždycky měly. Alespoň ty z evropské distribuce. V Německu se normálně prodávaly a tam samozřejmě používají stejné frekvence.

A proč nepočítáš s násobně dražšími stabilizovanými skly? :) Ne, tohle prostě není alternativa. RX10 se ti vejde to malé brašny, ale na tu tebou zmiňovanou výbavu už potřebuješ batoh. A kdo s tím chce fotit makro, portréty i ptáky, tak bude furt přehazovat objektivy. RX10 to má všechno v těle. Jasně, obraz nebude tak detailní, hloubka ostrosti bude větší, ale je to prostě univerzální foťák/kamera na všechno.

Jenže jsou tací, kteří objektivy nechtějí. Chtějí jeden univerzální přístroj na všechno. Zajímavou alternativou je Panasonic FZ1000. Má starší generaci snímače, nemá slowmo režim, není voděodolný a objektiv je pouze 25–400 mm (16× zoom) a F2,8–4,0, ale stojí pod 18 000 Kč.

1. Druhá strana může mít libovolný telefon. O spojení se stará brána.

2. Cena je stejná jako za normální hovor. Pořád se využívá SIM karta operátora, jeho brána a síť na straně příjemce.

Asi v tom hledáte něco jiného, než tam je. Nikde v článku nepíšu, že za bashem nebo těmi jinými programy stojí Canonical. Microsoft ale s Canonical zapekli Ubuntu do Windows. Ta integrovaná distribuce se tváří jako Ubuntu (které přesně knihovny obsahuje, to nevíme, protože to zatím není veřejné) a využívá repozitáře od Canonicalu.

Mohli na tom klidně tak pracovat i s RedHatem, SUSE apod. Chápu, že jde o obecné programy dostupné všude. Ale Microsoft tam bude využívat repozitáře určené pro Ubuntu, proto nepovažuji za problém říct, že jsou to aplikace pro Ubuntu.

To by bylo možné vysvětlení, ale pokud vím, T-Mobile mladší 18 let prostě vynechal. Tahle čísla využívá k marketingu, protože potřebuje znát demografii uživatelů. Proto počítá s uživateli internetu, ne těmi, kdo platí účty. Po započtení dětí by ten graf určitě vypadal jinak.

Ono jde o iPhone 5C, který Secure Enclave neměl. Do nových iPhonů už by se FBI asi nedostalo.

Proto uvádím příklady i s notebooky. Šunku z Tesca si člověk může koupit i dnes. Bude to šunka i za pět let.

Díky za upozornění. Už to vidím, ale sám nevím, co s tím dělat. Je to nějaká anomálie, protože k článku jsem ztratil i redaktorská práva. Jdu to nahlásit webmasterovi.

Píšu o webovém Skypu. Ne o Skypu pro desktop. Ne o Skypu pro mobily.

Zatím píšou jen o OpenGL ES 3.2.

Díky. Opraveno.

Nj, měl jsem raději použít "profesionály".

Já být ve vedení Microsoftu, tak také nevynakládám velké prostředky na portaci programů pro minoritní platformy. Jenže současný Microsoft miluje Linux. A zmíněné programy vyvinul i pro OS X, kde také nemá DirectX ani jiné knihovny z Windows. Vydali pro něj Office, OneDrive, Silverlight, pár her (AoE III, nějaké Flight Simulatory). A je tam i funkční Skype.

Moje chyba. Je to sice nad 2000 obyvatel, ale ještě také pod 5000. Upravil jsem to. Dík.

Je třeba platit tarif Red+ za 1499 Kč měsíčně a ten pro jednoho člověka není výhodný. :)

Stránky

Reklama