Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Nj, měl jsem raději použít "profesionály".

Já být ve vedení Microsoftu, tak také nevynakládám velké prostředky na portaci programů pro minoritní platformy. Jenže současný Microsoft miluje Linux. A zmíněné programy vyvinul i pro OS X, kde také nemá DirectX ani jiné knihovny z Windows. Vydali pro něj Office, OneDrive, Silverlight, pár her (AoE III, nějaké Flight Simulatory). A je tam i funkční Skype.

Moje chyba. Je to sice nad 2000 obyvatel, ale ještě také pod 5000. Upravil jsem to. Dík.

Je třeba platit tarif Red+ za 1499 Kč měsíčně a ten pro jednoho člověka není výhodný. :)

Díky, opraveno. Shift za tu chybu dostal pár facek.

To je přece varování pro ty firmy, které ještě nelegální software používají.

Do 8 let musí pokrýt 10 % populace. Takže teď všichni spustí pár vysílačů, a do roku 2021 na to budou kašlat. Pak rychle spustí síť v Praze, Brně a Ostravě, čímž získají těch 10 %. A nazdar.

Já myslím, že Seznam obecně cílí na lidi, kteří se jakéhokoliv nastavování bojí. :)

Jo, ty boxíky tam jsou už roky, ale uživatel si je tam musí přidat sám a navíc je to co boxík, to web.

Seznam ale nově testuje jeden sdružený boxík pro x webů, navíc bude by měl být ve výchozím zobrazení, uživatel nebude muset nic zapínat ručně. A ještě to chtějí průběžně analyzovat a sledovat, co uživatele baví, aby podle toho servírovali články do budoucna,

Tak to je divné. Cortanu aktivní nemám, takže jsem to nemohl ověřit. Ale MS to má v aktuálním changelogu. We have made it easier to invoke music search in Cortana by adding a music search icon to the top right of Cortana. You can now open Cortana on your PC and click on the music search icon to have Cortana listen and search for the song that’s playing.

Novinkou je ta ikonka. Pokud vím, dříve se muselo Cortanu požádat příkazem „what is this song?“

S tím Samsungem to nemá být nářek, ale jen porovnání, kolik by stejný telefon stál u velkého výrobce.

S těmi patenty je to pravda. Vždyť Microsoftu kvůli nim platí platí skoro všichni výrobci telefonů. On se totiž umí dohodnout. Apple se soudí a nemá z toho ani dolar. :)

Nemluvím o podílu. Podle Gartneru došlo k 4,4% meziročnímu poklesu prodejů iPhonu, přitom podle Apple prodeje vrostly o 0,1 %.

Oficiálně určině ne. Pokud se to skutečně začne prodávat (fakt tomu moc nevěřím), tak nějakými šedými kanály by to sem přijít mohlo. Ale s přirážkou, která cenu zvýší určitě na tu tisíckovku a víc. :)

Stránky

Reklama