Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Přepsal jsem to, aby to bylo jasně. Ty reproduktory jsou dva, ale nehrají stereo, každý se akorát stará o jiné pásmo. Horní je víc výškový, spodní basový.

Dopředu-dozadu právě není. Je tam vertikální a horizontální posun, otáčení kolem vertikální a horizontální osy a otáčení kolem osy objektivu. Viz video. https://www.youtube.com/watch?v=FnYmPcUXREI Olympus, Sony nebo Pentax to mají stejné.

Olympus je holt lepší na fotky (i JPEG z toho leze fakt dobrej), Panasonic na video. Dpreview v testu GX8 ukazuje, že ty fotky furt nejsou ono. To se ale vyřeší RAW. Mizerné video u Olympusu nespraví nic. Ani ve firmwarech se tomu nějak nevěnují. :(

http://www.dpreview.com/reviews/panasonic-lumix-dmc-gx8-review

Jednou možná ano, ale u zpravodajských webů to není tak podstatné. Rozhodně u nás mají priority jiné věci, které je třeba upravit, doladit, vylepšit nebo nasadit nově.

Díky, doplnil jsem to. Nějak jsem automaticky předpokládal, že to má jen GH4. Tak to je pecka. Volba mezi E-M10 II a GX80 nebude lehká. :)

To dělá i Skype. Také neumí synchronizovat, co jsem si už přečetl jinde a pořád mi to cpe jako nové příspěvky.

Mají a vždycky měly. Alespoň ty z evropské distribuce. V Německu se normálně prodávaly a tam samozřejmě používají stejné frekvence.

A proč nepočítáš s násobně dražšími stabilizovanými skly? :) Ne, tohle prostě není alternativa. RX10 se ti vejde to malé brašny, ale na tu tebou zmiňovanou výbavu už potřebuješ batoh. A kdo s tím chce fotit makro, portréty i ptáky, tak bude furt přehazovat objektivy. RX10 to má všechno v těle. Jasně, obraz nebude tak detailní, hloubka ostrosti bude větší, ale je to prostě univerzální foťák/kamera na všechno.

Jenže jsou tací, kteří objektivy nechtějí. Chtějí jeden univerzální přístroj na všechno. Zajímavou alternativou je Panasonic FZ1000. Má starší generaci snímače, nemá slowmo režim, není voděodolný a objektiv je pouze 25–400 mm (16× zoom) a F2,8–4,0, ale stojí pod 18 000 Kč.

1. Druhá strana může mít libovolný telefon. O spojení se stará brána.

2. Cena je stejná jako za normální hovor. Pořád se využívá SIM karta operátora, jeho brána a síť na straně příjemce.

Asi v tom hledáte něco jiného, než tam je. Nikde v článku nepíšu, že za bashem nebo těmi jinými programy stojí Canonical. Microsoft ale s Canonical zapekli Ubuntu do Windows. Ta integrovaná distribuce se tváří jako Ubuntu (které přesně knihovny obsahuje, to nevíme, protože to zatím není veřejné) a využívá repozitáře od Canonicalu.

Mohli na tom klidně tak pracovat i s RedHatem, SUSE apod. Chápu, že jde o obecné programy dostupné všude. Ale Microsoft tam bude využívat repozitáře určené pro Ubuntu, proto nepovažuji za problém říct, že jsou to aplikace pro Ubuntu.

To by bylo možné vysvětlení, ale pokud vím, T-Mobile mladší 18 let prostě vynechal. Tahle čísla využívá k marketingu, protože potřebuje znát demografii uživatelů. Proto počítá s uživateli internetu, ne těmi, kdo platí účty. Po započtení dětí by ten graf určitě vypadal jinak.

Ono jde o iPhone 5C, který Secure Enclave neměl. Do nových iPhonů už by se FBI asi nedostalo.

Proto uvádím příklady i s notebooky. Šunku z Tesca si člověk může koupit i dnes. Bude to šunka i za pět let.

Stránky

Reklama