Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Zítra to budu mít doma, takže to vyzkouším i na WP. Runtastic pro WP8 si se senzorem tepu rozumí, ale uvádějí pouze podporu vlastního měřiče.

Ne. Grid je něco jako Netflix pro hry. Za měsíční předplatné si budeš moci (streamovaně) hrát všechny hry z katalogu. Případně si je bude moci kupovat a mít je napořád. Na Steamu žádné předplatné není, hry si kupuješ pouze jednotlivě. Ale když si koupíš hru na Gridu, dostaneš kód, aby sis ji zdarma stáhl i na Steamu.

1. Podpora 2160p60 v H.264, HEVC a VP9 není ještě pořád samozřejmost.

2. Proto píšu o technologiích DirectX. Ano, není tam Windows. Ale ty funkce jsou dostupné i v jiných API, tedy třeba OpenGL.

3. Nemusí to foukat pořád. Shield Portable měl také aktivní chlazení, přitom byl příkon ještě nižší.

4. 512 GFLOPs v FP32, 1024 GFLOPs v FP16.

5. Má být dvakrát výkonnější než Xbox 360. To přece není málo vzhledem ke zlomkovým rozměrům a spotřebě Shieldu. Ale hlavně si to srovnání každý dovede představit, protože ví, co od X360 čekat. Při hraní z Gridu na tom výkonu stejně záležet nebude.

6. Protože se přes Grid přenáší jen video, můžou v budoucnu upgradovat na 4K. Dnes to vzhledem rozšíření 4K TV a pomalému internetu ještě nemá smysl. Doporučuji si Shield Tablet půjčit a vyzkoušet. To hraní je opravdu dost plynulé. Výkonný počítač bude samozřejmě lepší, ale taky nikdy nebude stát 200 dolarů (jen ten samotný gamepad stojí 60 dolarů).

Ještě dodatek. K těm zakoupeným hrám bude Nvidia dávát i steam key, takže se vyplatí nakupovat hry v Gridu, protože je pak bude možné hrát i doma na PC. To je pecka.

Hele, Tome, dochází mi trpělivost. Nechceme zde být přehnaně politicky korektní, ale pokud budeš v diskuzích pořád trousit tyhle hloupé rasistické narážky, tak dostaneš ban.

Snímač by se tam nějak vešel, ale bez objektivu. :)

S těmi body máš pravdu, i tenhle Nikon uvádí počet subpixelů. Taky to nechápu. Asi jim za trest budu psát třetinové barevné rozlišení snímačů, když skoro všichni používají Bayerovu masku. :) Logika by to byla stejná.

Ostatně stejně jako vztahování velikosti čipů k palcům není přesné, protože palcový snímač nemá úhlopříčku 25,4 mm, ale 15,9 mm.

Kompas tam je. Microsoft už vydal kompletní specifikace, do článku jsem přidal detailnější tabulku.

Teploměr tam není, už jsem to opravil. Kopíroval jsem nějakou starší tabulku a toho si nevšiml. :(

Petr jako zapřísáhlý odpůrce hodinek bude mít jistě radost. :)

Tím, že to nejde, jsem nemyslel to posílání třetí straně, ale to posílání do cloudu. Ale že to Samsung předává Nuance, také dává smysl. Vytvořit podobnou službu od základů je drahé a stejně by byli technologicky pozadu. Takhle využijí hotové řešení, které se díky širší uživatelské základě může jen zlepšovat (postupně se učí).

No jo, máte pravdu. To je ostuda. Samozřejmě se mi to spletlo s tím starým českým seriálem. :(

To pozadí právě dost smrdí. Nápis mají z xiaomimobile.cz, což patří kritizovanému Lion Mobile. XFS ale o sobě v kontaktu píše, že je to nějaká asijská firma (Hongkong, Tchaj-wan, už nevím, když ten betaweb zrušili). Doména XFS je zaregistrována na nějakého anonyma. Na druhou stranu tam mají zboží, které loni sliboval Stark Distribution (např. MiTV 2).

Občanku po mě při platbě kartou a vyzvednutí osobně zatím nechtěli (pobočka v Ostravě), ale už to bude tak rok nebo dva, co jsem tam byl osobně. Jinak ale teď budují ta AlzaBoxy, takže si to "zloděj" může vyzvednout zcela anonymně.

S tím bohužel nic neudělám, redakce a obchodní oddělení jsou na sobě nezávislé. Republika slev je náš web a naše promo reklama. Toho "stotisícího návštěvníka" tady nevidím. Tipuju, že to sem zatáhl Google přes svůj reklamí systém AdSense. :( Já tu přes AdSense vidím reklamu na monitor z CZC, notebook od Lenova a akční kamerku od Evolveo, tj. tematické věci.

Stránky

Reklama