Reklama

Lukáš Václavík

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Dnes už tam ty filmy nejsou. Evidentně to opravdu byla chyba a Google filmy dočasně zrušil, než to nějak opraví. Kdo ale nakoupil včera, tomu filmy zůstaly.

To má myslím celkem jednoduché vysvětlení. Prodeje chromebooků rostly navzdory krizi PC. Po uvedení Windows 8 se tradičním počítačům nedařilo, prodeje šly dolů. Chromebooky naopak docela rychle rostly, podle žebříčků na Amazonu to byly dokonce nejprodávanější počítače u spotřebitelů.

Windows Phone moc dílčích úspěchů neměl. Jasně, rychle přeskočil Blackberry a pozici třetího ekosystému mu asi nikdo nevezme. Ale pořád jsou tady miliardy utracené Microsoftem za marketing, který tak úplně nefungoval. Ignorování velkými výrobci. A hlavně pomalý růst. Předpovědi IDC nebo Gartneru v době, kdy přišel WP8, byly mnohem optimističtější.

Na soc. sítích měl někdo podobný problém. Prý to bylo tím, že měl v Google Wallet nastavenou americkou adresu, přitom měl českou kartu. Nemáš to taky tak?

Tvůj Canon nemá Wi-Fi a aplikaci pro Android? Pak je řešením tablet. :)

Běžným lidem mizerné displeje a těla asi moc nevadí, protože nejprodávanější notebooky jsou nějaké 15" s cenou okolo 8000 Kč. Otázkou spíš je, proč výrobci těch levných mašin nedokážou udělat dobré klávesnice a touchpady, když na levných chromeboocích to jde. :(

Yota na webu píše, že překreslovací čas je 0,012 sekundy, tj. asi 60 Hz (0,016 s). Ale podle videa mi to tedy tak plynulé rozhodně nepřijde. Rozhodně ne na celé ploše obrazu.

Díky, mělo tam být "pro Android". Zmínku o Weloop přidám.

U Amazonu ano, ale výslednou cenu včetně toho, koliv bude stát doprava a DPH, je vidět ještě před zaplacením. Ale na tom Coolicoolu je výsledná cena i s dopravou rovná té, kterou byste zaplatil i na třeba na DX.com nebo Aliexpresu. Jenže ti by to poslali z Číny, takže by to šlo přes celnici. Coolicool má ale vybrané produkty v evropském skladu.

Ty produkty označené jako "Stock in Europe" ale stojí stejně jako v čínských obchodech, které by jinak přes celnici šly a muselo se u nich doplatit navíc DPH. V objednávce Coolicoolu je cena finální. Nebo se pletu?

Vím o blikajícím displeji Dottu, ale to je záležitost některých kusů, zřejmě vadná série. Model, který jsem měl v ruce, byl ale v pořádku. Navíc je tam víceméně čistý Android, běží na tom plynule a docela slušně fotí (video je mizerné).

Té optimalizaci Sony nerozumím. Měl jsem týden vedle sebe Honor 6 a Xperii Z2 a ty telefony byly zcela srovnatelné. Sám bych asi vzal Z2 kvůli foťáku, ale EMUI na Huawei bylo naprosto v pohodě. Nevidím důvod, proč by měl být problém u toho Honoru 3C.

Mám zkušenosti s levnými Xperiemi E a M a musím říct, že ten Op3n Dott je tedy lepší telefon. Ten Honor 3C jsem ještě nezkoušel, ale papírově je prostě jinde. A přestože lidem nemusí záležet na specifikacích, je to prostě důležitý parametry, který nejvíce ovlivňuje to, co a jak na tom pojede. A mít za 3900 Kč hned 2 GB RAM, to je u Androidu hodně velká výhoda.

Zmiňovaný Android One navíc stojí skoro stejně jako Motorola Moto E, a to je taky o dost lepší telefon.

Sony za 2500 Kč ani 4000 Kč nemá nic lepšího, než jsou ty Op3n Dott a Honor 3C. Vždy tam bude horší displej, méně paměti nebo menší úložiště.

Díky. To jsou ty chyby, které Word nevidí a já si jich při druhém čtení také občas nevšimnu. :(

Díky, mělo tam samozřejmě být O2. :)

Posluchače bychom neradi ztráceli, ale mám pocit, že ve vašem případě došlo k nepochopení formátu. Nové informace přinášíme v článcích, podcast je založený hlavně na našich subjektivních názorech, co si o těch tématech, aférách, produktech apod. myslíme. Nechceme opakovat to, co už máme v článcích.

Stránky

-->