Reklama

M0RGAN

Příspěvky uživatele

Takový R480 má výrazně nižší takty než GTX1060, přitom má při podobném výkonu vyšší TDP...

"video zvládne přehrávat jen něco přes 5 hodin" a hned pod tím "výdrž při přehrávání videa 1080p 9:10 h"
Co z toho si vybrat? :-)

Když se můžou dodnes prodávat notebooky s 1366x768 rozlišením a plotnovým diskem... Tak nevidím důvod, proč by se nesměly prodávat 27'' monitory s FHD rozlišením, třebaže bych si to sám rozhodně nekoupil.

U našich e-shopů je běžné, že má člověk historii, kdy a co přesně si u obchodníka koupil. A některé e-shopy tam mají přímo i sériové číslo. A předpokládám, že USA nejsou za námi pozadu v elektronizaci. Takže u solidních obchodníků by neměl být problém s jejich spoluprací i bez papírové účtenky.

Podle mě zase nemají dedikované grafiky v ultrabooku mnoho smyslu, ani v tom s i7U. Zbytečně to žere baterku a stojí to peníze.
Na druhou stranu: kombinace hdmi a display portu by takovým strojům slušela.

Vůbec žádné konektory? Napájet takovou věc přes indukci musí být dobrý opruz!

Inflace je celosvětovým jevem, proto průměrný nový počítač v roce 1996 stál nějakých 40-50 tisíc korun, zatímco nyní je to takových 15 tisíc? :-) Do čehož jaksi grafika za 11 tisíc (přičemž píšu o normálních verzích, ne o předražené "founders" edici) nezapadá. Že bude prodávanější než 1080 je pravděpodobné, ale zase bude určitě více prodávaná 1060, třebaže ještě nebyla ani naznačena. Just sayin'

Já si na ni sice taky brousím zuby, ale bestseller za 11-12 tisíc korun?! To sotva :-)

Dell mívá programovatelná tlačítka na monitorech, což je super věc. Takže i toto by mohl umět.

Já. Cena/výkon a výkon/spotřeba jsou pro mě hlavní ukazatele. I když tím nejhlavnějším je tichý provoz a podpora několika 4K monitorů :-)

Nevím, kde je to tvoje "tu", ale reálně budou na trhu nejdřív tak v srpnu, rozhodně NE za 1-2 týdny. A u mě v počítači bude GTX 1070 až v okamžiku, kdy vyjde i obdobná karta od AMD a tyto budou proti sobě testovány různými nezávislými redakcemi. S nějakými PR akcemi Nvidie mi můžou víš co... Ale jestli chceš být za blbce a kupovat si předraženou founders edition a ještě vlastně naslepo, protože ani nebudeš vědět, jestli se to vůbec vyplatí, tak jen do toho.

Já si to fakt budu muset koupit, tím NASem mě dorazili :-) Zrovna jsem uvažoval, že bych si postavil vlastní server na Linuxu, který by fungoval současně jako WiFi přijímač i vysílač do místnosti+GLAN, umět automaticky záložní připojení přes SIMkartu a k tomu by to byl NAS, protože těch jednoúčelových zařízení mám nějak zbytečně moc.
A protože jsem v Linuxu věčný laik, tak bych si za to musel někomu zaplatit (čas jsou peníze a než se s tím složitě učit...). Takže těch 10 tisíc za tento mi přijde docela v pohodě.

Jsem vlastníkem toho předchůdce, ze začátku docela šok z obří obrazovky a nelibost, že VA trochu mění barvy při pohledu ze strany, ale zvykl jsem si.
Polohovatelnost je - právě přes ten držák VESA, konkrétně ze začátku jsem měl Ergotron LX Desk, ale u něj to bylo na horní hranici nosnosti, tak jsem radši pořídil verzi HD a paráda. Jen počítejte s dalšími šesti tisíci za držák :-) Používat na výchozím stojanu bych jej nemohl, protože by byla jen otázka času, než bych jej shodil.

Taky mám ten pocit. Dřív jsem ji používal neustále, ještě když na ní fungoval FB Chat, tak byla užitečná. V létě ho FB zablokoval a už je k ničemu, mám tam jeden aktivní kontakt. Dřív jich byly stovky...
Přitom Miranda byla k IM s přehledem nejlepší, i ten FB chat je pěkně otravný a navíc musím věčně klikat na obrázková hesla, když chci někomu poslat odkaz. A čas od času mi posílání odkazů úplně zablokuje třeba na týden. Sere mě víc a víc; bohužel alternativa neexistuje. :-(

Ty možná nepoznáš, já upgrade na Samsung 950 Pro rozhodně poznal. A nejen v teplotách, co to produkuje :-)

Stránky

Reklama