Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

meeee

Příspěvky uživatele

No, ano, a tyhle zdroje jsou "115V Internal Non-Redundant", tedy pro ně platí 82-85-82. Nebo jsem fakt mimo? "230V Internal Redundant" jsou přeci už jenom určením úplně jiné zdroje, zkuste si jich pár na PlugLoadSolutions prohlédnout.

Mimochodem účinnost těch zdrojů bude v 230V síti vyšší než v 115V, ne nižší. Potom kdybych to bral podle Adama, tak 80 PLUS přestává dávat smysl.

Ale tyto zdroje jsou "115V Internal" a nejsou pro 80 PLUS certifikaci testovány v 230V síti, nebo? Tak jakých 230V u nás? Možná jsem přetažený, nechápu.

"Zdroje disponují certifikací 80Plus Bronze, což značí účinnost minimálně 81 % při 20% a 100% zátěži a maximální účinnost až 85 %."

Chybka. 80 PLUS Bronze certifikace znamená u těchto zdrojů (115V Internal Non-Redundant) minimálně 82% účinnost při 20% a 100% zátěži a minimálně 85 % při padesátiprocentním zatížení.

Informace o tom, co pro jednotlivé certifikace musí zdroj splňovat jsou na http://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSupplies.aspx k dispozici po kliknutí na "What is an 80 PLUS certified power supply?"

Plác plác.

"čím více lidí vedle sebe kouká na monitor, tím dále od monitoru musejí být, aby se k němu vešli a nemuseli mít pootočenou hlavu mimo osu těla a tím menší je pozorovací úhel, pod kterým daný monitor pozorují."

Výborně. A rozeznají pak z té vzdálenosti na tom monitoru vůbec něco?

No, nikam jinam než do kanclu podle mě ani není cílený. Philips ho má na svých stránkách v kategorii "Kancelářské LCD monitory", takže IMHO tady Philips nic nepodělal.

Duchy nepozoruju, občas trochu mázne, ale toho jsem si začal všímat až když jsem se na to zaměřil a naučil se to hledat. IMHO je u něj odezva v pohodě i co se rychlých akcí týče. A to jsem přecházel z dost rychlýho TNka.

Teď nevím, jestli je to sarkasmus vůči této skupině, nebo to myslíš vážně. Pokud to myslíš vážně, jsi mimo a je mi tě líto, spadáš do skupiny číslo dvě.
Pokud to byl výše zmiňovaný sarkasmus, pak dobrá trefa.

Ano, díky. Samozřejmě jsem myslel za současnou běžnou cenu pod 11 tisíc.

No nekoupíme :p
Ani LG W2600HP, ani LP2475w jsem nekoupil, mně to přijde jako monitory, které neví, čím vlastně mají být. K čemu je na takové to domácí žvýkání široký gamut? A člověk, který wide gamut potřebuje, si ho zase nekoupí...

Pak akorát čteme po fórech jak to má přepálený barvy na který jeden nadává a druhej si je omlouvá, jak se mu to líbí, a snaží se si blbej nákup ospravedlnit.

Přijde mi, že NEC 24WMGX³ je na běžné domácí použití v kategorii levných nonTN FullHD prostě bez konkurence.

Jo, abych nezapomněl:
díky za recenzi.

A co takhle "všeuměl" NEC MultiSync 24WMGX³? Dva palce navíc, sRGB, odezvou a input lagem v pohodě, spusta vstupů, dobrej PIP, za současný peníze (pod 11k českejch) je to bomba.

Tak právě jsi jednoho poznal. Já mám rezervní kartu do PCI, takže ať se mi tu podělá grafika na některém z PC (mám tu s PCI-e, AGP i integrovanými), mám něco na otestování/případně provizorní provoz.

Reklama