Reklama

Mirek Jahoda

Příspěvky uživatele

Stránky

Tak alternativně přímo na jahoda (zavináč) epublishing.cz

Ale jak jsem napsal, přednostně bych rád sehnal a naměřil výraznější mezery v testu – smartphony Nokia, tablety Samsung, mobily Lenovo atd.

Domluvu prosím přes soukromou zprávu na fóru nebo tam uvedený e-mail:
http://forum.cnews.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2

Jinak konkrétně tenhle v testu úplně nechybí - kdybych měl otestováno tolik dalších tabletů, co Iconií od Aceru, bylo by to fajn :-)

Aha, takže jste nekoukl na článek o gamutu, který jsem v tomto testu odkazoval a neproklikal se k dalším příkladům toho, proč je widegamutové podání obsahu v sRGB/HDTV na škodu, že?

Byla by to výhoda, kdyby tam existovala možnost ořezu na standardní gamut podobně jako to zvládne většina grafických monitorů. Z otestovaných AMOLED to zatím splňoval jen ten na Nokii Lumia 930.

Pravda, na to jsem v závěru zapomněl. Doplním to tam.

Jak už jsem svou otázkou naznačil, jde především o klávesnici z úplně jiné cenové kategorie.

Psaní ve vlaku a ještě slepota… no díky ;-)

Místo uložit tam mělo být úložiště, díky za upozornění.

Myslím, že jsem zvolil expozicí tak akorát a monitor je na fotkách zachycen poměrně věrně tak, jak zobrazuje černou v noci při minimálním jasu.

Protože je to v horní upoutávce (a od jisté doby není to, co je v upoutávce, duplikováno níže v seznamu článků).

To je ta třikrát dražší klávesnice než tato Force K7, co má Delete i místo Insertu?

Cenově je ale bohužel o kus jinde. Spíš je tragédie, že už třetím rokem stačí v segmentu okolo 2500 Kč to samé. A nakonec je to i vinou kurzu ku dolaru kolikrát ještě dražší.

Já už ani nevím, kde jsem ten údaj vzal. Možná to vzniklo nějakým překlepem v Excelu. Každopádně díky za report chyby.

Doporučení vychází z priority rovnoměrnost podsvitu, kterou jste napsal výše na první místo. Zkuste mrknou na tento můj dialog s panem Charvátem z Eiza http://www.cnews.cz/recenze/eizo-foris-fs2434-hry-filmy-fotky-na-japonsk... a uvidíte, jak moc jsou objevené klady a zápory monitoru v nějakém finálním verdiktu závislé na prioritách (subjektivních).

Jinak zkuste mrknout na recenzi EA274WMi a pak Dell U2713HM. Sám už musíte uvážit, které přednosti toho či onoho jsou pro vás podstatné. Konkurentem EA274WMi je pak ještě velmi podobné Eizo EV2736WFS, to už se prodává ale zase o nějakou tu kačku dráž.

Stránky

-->