Reklama

Mirek Jahoda

Příspěvky uživatele

Stránky

Až tu bude test HD Graphics 530, tak se v jeho rámci dá HEVC zkoušet. Testy 6700K v nějakém v x265 benchmarku (kupříkladu) se dají na HWbotu i jinde bez problémů najít na dvě klíčová slova a jedno kliknutí. Určitě kvůli tomu nezahodím unikátní možnost srovnání CPU s několika předchozími generacemi, zvlášť, když už dneska skutečně není nutné upgradovat s každou novou generací.

A fascinuje mě, jak na jednu stranu máte problém s o pár desetin Mpx menším rozlišením než je Full HD (protože Full HD je přece ta masovka) a na druhou stranu předhazujete jako nutnost testovat v zatím marginální (a bůhví, jestli ne spíš teoretickou či třeba později slepou) větev reprezentující věci. Ne, majorita her není v DX12, ne většina ripů se na webu nepovaluje v x265 atd. Ale hádat se s váma donekonečna nebudu, stejně už podle prvního komentáře bylo vidět, že je to házení hrachu na zeď a dle toho příspěvkového průjmu evidentně disponujete spoustou času.

Jste celkově na špatné adrese.

Nezabrání? Proč by mi mělo něco zabránit dál testovat v rozlišení, ve kterém mám už naměřeno asi 35 procesorů pro srovnání? To sloveso spíš svědčí o špatném chápání mnou napsaného textu.

Jsem už vůči této části šablony slepý ;-). Díky za podnět k aktualizaci.

Tak při použití integrované Iris Pro 6200 bylo vytížení CPU 7–10 % a na wattmetru poměrně stabilně 78 wattů. Poté jsem do sestavy přidal GTX 950 a ve stejném testu bylo vytížení CPU Core i7-5775C kolem 3 % a na wattmetru 72 W.

Iris Pro 6200
Iris Pro 6200 
GeForce GTX 950
GeForce GTX 950

Ještě to tu mám složený, takže je možný něco přesně definovanýho zkusit.

Nj, vidíte, ale na čtenosti se to asi neprojevuje nějak výrazně negativně (resp. co bychom aspoň za poloviční čísla dali):
http://www.netmonitor.cz/sites/default/files/vvnetmon/2015_08_netmonitor...
Pak zkuste obhajovat před vedením, aby i u nás nechtělo nějakou podobnou reklamní kulišárnu nasadit, když to u x-krát čtenějšího webu pořád prochází.

13 sekund (ten čelní pohled) není zrovna krátká expozice. Jinak IPS glow se hodně mění, resp. vynikne z určitých úhlů. Třeba z boku a mírně shora, to je pro většinu těch současných H-IPS v kombinaci s „jakože“ černou obrazovkou smrt. Ale kdo se dívá na úplně černou obrazovku, že? Škoda, že na tom videu nezkusil pro srovnání dát pak alespoň úzký pruh filmu a nechat jen černé okraje nebo třeba zobrazit nějakou fotku na výšku (portrét) a naopak nechat svislé černé pruhy kolem.

Konkrétně v čase kolem 9:50.

Nebojte, brzy toto GPU ve všech grafech uvidíte. Testy i7-5775C jako IGP v podstatě už dokončuji.

Takže je vám princip generalizace cizí. No to nevadí, třeba postupně:
http://www.cnews.cz/testy/jaky-levny-cpu-na-hry-ctyrjadro-od-amd-nebo-dv...
Jestli není spokojený někdo, kdo nechápe, s tím bohužel nic nenadělám (a asi nadělat nechci).

Co se týče CPU, tak si můžete představit třeba Athlon X4 či Pentium G. Generalizaci snad vysvětlovat nemusím.

Stránky

Reklama