Reklama

Mirek Jahoda

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Uměli. Ale podle čísel čtenosti u článků se slovem FreeSync v nadpise to zajímá jen velmi málo čtenářů (= pravděpodobně tomu ten čas nevěnuji).

Tady to máte na 4,4 GHz:
http://www.cnews.cz/recenze/haswell-refresh-v-akci-core-i7-4790k-i5-4460...
Stejná metodika, stejné grafy (= porovnatelné)

Opraveno, díky

Nejdřív příští týden. Kartu ještě nemám. Před launchem jich bylo totiž strašně moc a s velkým předstihem ;-)

Jenže to je 60Hz 4K. Něco úplně jiného.

Tak třeba u toho 27" Red Eagle FreeSync pracuje od 45 do 144 Hz:
http://www.iiyama.com/gl_en/products/g-master-gb2788hs-b1/ (viz PDF s manuálem)

Tím je myšleno od verze s nejmenší kapacitou (stačí méně ploten HDD) po verzi s nevyšší kapacitou (k té se vztahuje těch 6 TB).

Ještě jednou jsem se na to zadání a možnosti podíval a jednu správnou odpověď zvolit IMHO lze. Namátkou jsem se podíval na deset posledních odpovědních formulářů ostatních čtenářů a všichni to měli také dobře. Tím prosím tuto debatu ukončeme, nechci jak vyzradit správné řešení, tak je to tu mimo téma. Obecně se takové věci mají řešit zde: http://forum.cnews.cz/viewforum.php?f=27

Nebo to můžeme vzít taky z opačné strany a podívat se na to, co je ten za „standard“ ten ultrabook:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultrabook (hned první věta by mohla být pěknou tečkou za touto diskuzí, ne?) 

Rád bych měl ve výsledcích jak Core i3, tak Pentium Skylake, ale záleží taky na tom, jak se podaří zařídit zápůjčka (Intel má zpravidla vzorky jen vyšších modelů).

My, nebo vy? ;-) Základní definici subnotebooku UX305LA snad splňuje.

V parametrech je SW2700PT spíš stejný, hlavním rozdílem je kromě homogenity podsvitu (což je pro někoho určitě klíčové) ještě třeba pohodlnost/rychlost HW kalibrace u Eiza. Kdo je prostě náročnější na preciznost, připlatí za Eizo CS270, komu stačí řekněme nějaká většina nabídky grafického monitoru, spokojí se s SW2700PT.

Ty důvody pro utracení 500 EUR navíc tam tedy moc nevidím. Teprve CG277 s integrovaným senzorem pro automatickou kalibraci mi přijde jako o něco výrazného lepší. Jenže cena je zase o pořádný kus výš.

Oproti PA271W je lepší antireflexní vrstva (a to ještě subjektivně, někomu plně matná vyhovuje) + možnost HW kalibrace. Vzhledem k tomu, že ten NEC je v předdefinovaných profilech jako sRGB či AdobeRGB už už dost slušně zkalibrován, nemusí to být nutnost. Záleží teda na tom, proč chcete upgradovat, resp. co tím upgradem získat.

Stránky