Reklama

Mirek Jahoda

Příspěvky uživatele

Stránky

Otestuju cokoli, co se mi dostane pod ruku ;-) (což u BB zatím neplatí)

Vypadlo mi totiž APU A10-7850K a tím se to posunulo. Díky za upozornění, mělo by být opraveno.

Tak jsem v okolí z těch AMOLEDových našel jen Samsung Galaxy SIII Mini, strčil pod osciloskop a jas je tam regulován lineárně (úpravou napětí), bez PWM či jiné frekvenční modulace.

Mně se taky třeba líbí Nokia 930 hardwarově, ale schopné alternativy tam pro mě nemá minimálně c:geo a Strava (nebo RWGPS). Nevím, jestli tam jsou offline turistické mapy (Mapy.cz), výběr z klientů pro počasí (Aladin, Yr, …), dobré bezplatné přehrávače veškerého videoobsahu (jako např. MX Player), emulátory her pro DOS a mám pocit že ani malá už by tam klienta pro hry jako Hay Day nenašla. A má Nokia alternativu k těm novějším verzím Map od Google, kdy po velkých městech máte hodně dobrou navigaci i dopravními prostředky? (např. vím jakou konečnou mám na té které tramvaji hledat, kolik zastávek odpočítat, jak to navazuje, vzdálenost přesunů mezi spoji atd.)

No mě by právě zajímalo, jestlí cvrčí cívky všem těm zmíněným GTX 970. Měl jsem tu jen MSI Gaming a Asus Strix, obě měly trochu jiné PCB („custom“) a vlastně tyto karty byly i ve většině dalších recenzí, kde se hlučností zabývali.

Do nějakých deseti dnů tu bude recenze…

To na náročnosti nic neubere, spíš naopak.

Navíc si troufám tvrdit, že je to sci-fi. Domluvit se na přinesení mobilu na deset minut testů je řádově jednodušší a zatím to do fin8le klaplo s jedním člověkem ;-)

Na toto téma proběhla vnitroredakční debata, jelikož jsem tam právě kvůli pocitu zbytečnosti něčeho většího než micro-ATX chtěl cpát Define Mini s Gryphonem Z87. Ale jelikož skříň pro micro-ATX s vychytaností nové R5 ještě není a taky proto, že ta za dané peníze bezva deska s B85 od Asusu je v plném ATX, to skončilo nakonec takto.

Sehnat by se to snad ještě nějak horko těžko dalo. Ale vymyslet (v konečném času nad množstvím hardwaru) realizovatelnou a zároveň všechny potřebné aspekty zahrnující metodiku testů, to už by byl opravdu problém. A mám-li být upřímný, takový článek „se tu nezaplatí“ – možná, kdybych pracoval někde pro německý PC Games Hardware, kde skoro platí: jeden redaktor - jeden velký test do měsíce (pak to jde pořádně třeba i s těmi videi na DVD), bylo by to něco jiného.

Takhle nezbývá, než dělat izolované a kumulativní testy a z nich odvozovat.

Dalo, ale musí se mi ocitnout pod rukama v redakci :-).

Právěže větší plotny (5,25" apod.) nejsou cestou (nelze pak při malé vzdálenosti mezi plotnami už uhlídat, aby se kvůli odchylkám a vibracím nedotkly), naopak jakoby dva 3,5" disky na sobě by pro desktop mohly být cestou (pro servery samozřejmě ne). Divím se, že s tím ještě někdo nepřišel.

Tak alternativně přímo na jahoda (zavináč) epublishing.cz

Ale jak jsem napsal, přednostně bych rád sehnal a naměřil výraznější mezery v testu – smartphony Nokia, tablety Samsung, mobily Lenovo atd.

Domluvu prosím přes soukromou zprávu na fóru nebo tam uvedený e-mail:
http://forum.cnews.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2

Jinak konkrétně tenhle v testu úplně nechybí - kdybych měl otestováno tolik dalších tabletů, co Iconií od Aceru, bylo by to fajn :-)

Aha, takže jste nekoukl na článek o gamutu, který jsem v tomto testu odkazoval a neproklikal se k dalším příkladům toho, proč je widegamutové podání obsahu v sRGB/HDTV na škodu, že?

Stránky

Reklama
Reklama
-->