Mirek Jahoda

Příspěvky uživatele

Stránky

Jasně, těch 10 W se snadno vysvětlí klasickým pevným diskem (HDD) + levným zdrojem Seasonic/Energy Knight (a možná že Asus má tradičně u desky o nějaký wattík vyšší příkon).

O tom IPS se tu už dlouho bavíme. Rozhodně v tom testovaném kusu IPS není. Takže to tam nebudeme ani opravovat.

Když se tak dívám na ten kontrastní poměr, co Radek naměřil, tak to je víc než u všech TN+LED či H-IPS+LED (maximum je u nich dnes někde kolem 1200:1). Ukazovalo by to na nějaký (ohledně kotrastu pak spíš podprůměrný) VA.

Jestli tady ten mobil ještě uvidím, zkusím vyfotit strukturu pixelu.

Můj názor: Přetaktovat X4 955, jak jen to podmínky umožňují a případné peníze nazbyt radši vrazit do GPU/SSD/RAM (nebo monitoru).

Všechny mobilní Haswelly oficiálně podporují jen SO-DIMM DDR3L 1,35 V:
http://www.intel.com/content/www/us/en/platform-memory/platform-memory.html

Ten mSATA fungoval, tedy do té míry, že byl systémem vidět. Instalovat systém jsem na něj nezkoušel, hrát tetris na 20 GB s Windows 7 odmítám (zvlášť, když Brix S je právě o tom 2,5" SATA, že). 

Tento Brix jsem už vrátil před delším časem. Nicméně ani tak nevím, co by mělo být s Ubuntu za potenciální problém.

Ten druhej screenshot z monitoringu v poslední kapitole je po hodně dlouhé plné zátěži. Na těch 1,2 GHz/800-850 MHz (CPU/GPU) to jde po malé chvíli kvůli TDP, pak to nethrottluje.

IPS to určitě není. Dneska jsem se na to díval. Jde to z jednoho úhlu do inverzu. Sice později, než je typické pro dnešní TN, ale jde. A mimochodem, velký Z1 na fotce může mít klidně VA – dnešní tragické VA tak z některých úhlů (vyprané, mlhavé barvy, ztráta kontrastu) vypadají. Časy S-PVA, kde to bylo mnohem blíže IPS, jsou nejspíš kvůli ceně pryč. A Sony i do svých celkem drahých telefonů dává různé typy displejů (to samé asi i u Xperia V – buď AHVA nebo TN).

Ale chápeš, když sis problémovej komentář zeditoval naštěstí sám.

Odpověď je opravdu z fotek nasnadě: FG2421 VESA mount nemá.

Mě už nebaví pořád korigovat tvoje výrazivo. Takže naprosto naposledy: ještě jeden příspěvěk proti pravidlům slušné diskuze a permaban.

Buď nevíš, co píšeš, nebo myslíš něco jiného, než píšeš ;-)
mi stále vychází Eizo 2333, líbí se mi i tento viz odkaz, ale nikde nemůžu najít informaci, jestli se dá pověsit na zeď 

Já tam ty díry na VESA 10 × 10 cm vidím (a oranžový nesmysl leda na FG2421):
http://extrahardware.cnews.cz/recenze/test-23-monitoru-eizo-foris-fs2333...

V recenzi (ve druhé kapitole) je na fotkách (zadní strany) celkem dobře vidět, že ano.

V-MVA? Není to náhodou jen další A-MVA od AUO? Nejspíš ten samý či velmi podobný jako v BenQ GW2460. Ne díky, nechci.

Bylo by lepší dávat Odpovědět (místo Přidat komentář) a udržovat vlákno diskuze. Mimochodem, teď koukám, že můj ZR24w má jen 5816 hodin. Taky je nezřídka odstaven, když používám jako primární některý testovaný monitor. Ten popis krátkého tónu (i když celkem značné intenzity) sedí spíš na jeden CCFL Asus, co v rodině používáme. To si člověk skoro dycky lekne :-).

Stránky

Reklama
Reklama