Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Morčátko

Příspěvky uživatele

QuickSync se netýká tématu kvality ovladačů a celkově kvality Intelích produktů - např. motherboardy od Intelu chcípaj stejně jako ten největší odpad od MSI, když měla špatné období. Doporučuji přečíst si první příspěvky a zalézt někam.

Pavelku neznám a s tím Athlonem XP ses trefil. Nechápu jak to může fungovat, když je to tak různorodá směska a přitom tam není nic od Intelu. Asi to bude právě tím, že tam není nic od Intelu, protože paralelně kupované PC s P4 chcíplo před 4 roky:).

Já už ani nečekal něco k věci, takže mě tvoje odpověď netýkající se tématu vůbec nepřekvapuje. Je to stejné jako pokaždé - odvádění pozornosti.

Já nejsem ten co musí mít poslední slovo - minule si byl hodně cool a úplně si mě setřel jak někde na idnesu. Jsem rád, že už budeš držet pec a pařit na Intel HD Graphics, které jsou známé těmi nejkvalitnějšími ovladači:).
nick kapa - kape ti na maják?

Potrefená husička se ozvala. Pořád jsem na tom líp než ty co všude píše jak Intel SSD+Intel CPU+Intel GPU je záruka spokojenosti, protože to je od jedné firmy a nepřímo tak říká, že na ostatních systémech je nestabilita. To ty seš ten omezenec co chce monopol. Měl jsem v PC grafiku nvidia, chipset via, cpu AMD, disk Samsung a neměl jsem jedinej problém a ten PC doteď funguje. Tak kejhej dál husičko.

A stejně budou někteří omezenci tvrdit, že Intel to je jistota a stabilita. Problém s chipsety kdy se stahovaly základní desky u nějakého LGA + tohle - AMD je evidentně lepší volbou z hlediska bezproblémovosti. Jo časy se mění...

Však píšu o špatné licenční politice a chamtivosti Intelu. Vzhledem k nákladům na vývoj a licenci si neumím představit jak by to nějaký nový hráč na poli x86 mohl významněji změnit, ale fantazírovat se dá o všem. Jinak narozdíl od tebe netvrdím, že to či ono je mnohem lepší než to druhé. Nvidia taky vsadila raději na ARM i když měla svojí pozicí mnohem blíže k x86 a já osobně tohle považuji za další důkaz debilní politiky Intelu a mnohem lepší politiky ARMu. Pokud ARM vyhraje díky lepší politice a ne „mnohem lepší" architektuře, tak to bude taky výhra, ale rozhodně bych netvrdil, že je ARM mnohem horší než x86 - v mobilech, tabletech a některých typech serverů je ARM dobrý/vhodný/minimálně stejně tak dobrý jako x86 a to se fakt ovládám abych ho nepochválil více.

Ten čínský hráč by do vývoje x86 CPU pro mobily a tablety nalil několikanásobně méně než Intel, takže pochybuji, že by to nějak pomohlo. x86 se do mobilu jednoznačně nehodí (současný stav je důkaz) a je to díky nenažranosti Intelu a pro tuto oblast perfektnímu ARMu. ARM se zase nehodí do výkonnějších zařízení, takže je to zatím vyrovnané. Když si představím ty prachy co Intel narval jen za poslední 4 roky do vývoje a stejně se mu ARM směje, tak si uvědomím jak je jeho licenční i finanční politika špatná. Zisk sice má, ale díky přílišné chamtivosti přišel o celý segment trhu.

Facebookový degeni. Jednou jsem chtěl vidět stránky jedné firmy a oni mně poslali odkaz na tuhle asociální parodii, že prý web ještě nemají. Je dobré když má člověk hned jasno a nespálí se.

Podle tebe to nevypovídá nic, jenže objektivně řečeno to něco rozhodně vypovídá. Nepřikládám tomu zásadní váhu, ale nic to také není.

Proč za podobně zbytečné příspěvky není aspoň upozornění na ban fakt nechápu. Jen zasíráte diskuze příspěvkama úplně o ničem. Kleslo to tady hodně hlavně kvůli lidem jako jste vy dva.

Ty bereš Speed?
„Ale bylo to poznat?" Prosím nějakého sociálního pracovníka co dělá s narkomanama, aby překládal.

Pokud nvidia nikdy neuvede GPU co to bude podporovat, tak s tebou souhlasím, ale v opačném případě...

Tak zrovna tohle s těma jednotkama psalo mnohem více webů a technickou pokročilostí zřejmě myslel, že nemá plnou podporu DX 11.1 a 11.2 což mě přijde u nového GPU uvedeného v roce 2014 taky trochu divné.

Body jedna až tři - vidím to jinak. 386W vs 393W 431W vs. 434W.
Od AMD sis mohl koupit grafiku co se uměla vypnout  jako první. Původ, inspirace apod. keci si nech od cesty.  Nvidia s tím přijde až teď. Přepínání grafik a zerocore je něco jiného.

Četl.
http://extrahardware.cnews.cz/sapphire-radeon-r9-290-trix-test-recenze-r...
Spotřeba PC v Crysis - netuším (i s přihlédnutím k té spotřebě v klidovém stavu a 1GB VRAM navíc) kde je to - mnohem lépe- a -drtí-. Optimus je pro systém s přepínáním integrovaná grafika-dedikovaná grafika a zerocore snižuje spotřebu v systémech s dedikovanou grafikou. Vidím v tom podstatný rozdíl a tudíž nevidím to prvenství nvidie. Optimus má prvenství před AMD switchable graphics, ale ne před zero core, kde je první AMD.

Stránky

Reklama