Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Pokud je počítač nový, jak říkáte, určitě bych něchal nějakého odborníka, aby se podíval, jestli ho náhodou např. nebrzí software od výrobce. To by mohla být příčina. Přeji hodně úspěchů. :)

Dobrý den, dovolím si nesouhlasit, naopak, Microsoft tento operační systém optimalizoval na dřeň, takže reálně běží o kus rychleji než např. starší Windows 7. (Optimalizoval, aby Windows 8 běžela i na nejméně výkonných tablech.) Přijde na to, jestli Osmičky provozujete na starém počítači, kde by mohl být problém např. někde v ovladačích atp. Ovádám se, že žádná univerzální rada neexistuje. Kdyby k počítači přišel odborník, mohl by snad pár služeb povypínat, silně ale pochybuji, že by se to projevilo dramatickým zlepšením. Pokud systém běhá pomalu, je to patrně dávno málo výkonným hardwarem. Ještě mne napadá, jestli tam není instalováváno příliš mnoho programů, které se např. spouští samy po startu. I s tímto problémem nicméně Osmičky pomáhají, aktivně vás na zátěž při startu upozorňují a vy si snadno vypnete nepotřebné aplikace ve Správci úloh na kartě Po spuštění. :-)

Dobrý den, jak je v článku psáno, problémy se vyskytnout mohou, zatím ale nemáme možnost si dopady ověřit.

Microasoft na to pamatuje, takže se to pořád vejde na DVD. ;-)

Od Windows 7 ani k vypálení nepotřebujete speciální program, v kontextové nabídce souboru ISO prostě zvolíte zapsání na disk. :-)

Nešlo by aspoň přenést stávající systém a pak jej zkusit přeinstalovat pomocí integrované funkce pro obnovu (Šém | Nastavení | Změnit nastavení počítače | Aktualizace a obnovení | Obnovení | Úplné smazání a přeinstalace Windows)?

To prozatím nejspíš netuší ani sám Microsoft…

Nesouhlasím, proto jsem článek psal. L830 má papírově slabší procesor, oba telefony mají shodně velkou operační paměť a interní paměť. Navíc displej L830 má stejné rozlišení jako displej 8X, takže není tak jemný. Právě, že výměna telefonu byla v mém případě rozporuplná. :-)

Myslím, že pokud máte Lumii 820, tak tam opravdu není co řešit, upgrade je ve vašem případě nezpochybnitelný. :-)

Totiž, o tomhle odkazu vím. Vede ke stažení instalačního programu, který člověku s instalačním médiem potenciálně pomůže, nejedná se však o nástroj uvedený v textu. :-) Právě ten už neřeší instalaci rovnou, ale jednoduše vám umožní stáhnout si kopii správného instalačního média pro pozdější použití.

„Co nevidím, neexistuje.“ Až umřu, napište mi to prosím na náhrobí kámen, děkuji. :D

Diky, opraveno. :)

V tom bychom pokracovat meli, kdyx nezasahne vyssi moc. Osobne jsem si ale nebyl jisty, kolik lidi takovy prehled zajima.

Stránky

-->