Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Neřekl bych. Desktopové aplikace tam fakticky spustíte. Jak pojedou, je další otázka. To je asi jako se superlevnými tablety s Androidem. Taky tam aplikace zprovozníte, ale celé je to příliš pomalé.

Netuším. Ale mám pocit, že to koupil u operátora. Optám se ho.

Kamarád s Lumií 920 už aktualizaci obdržel. :-) Více než pár týdnů by distribuce trvat neměla. Aspoň víte jistě, že aktualizace bude. Kdo spěchá, může už dlouho používat Developer Preview. :-)

Já to vidím lehce jinak. Třeba můj oblíbený MOHAA je strašně snadná hra, protože v ní existoval quick save. Mohl jsi ukládat každé dva metry a okamžitě se pak nahrávat na tuto pozici. Naproti tomu když hraješ CoD na veterána, tak tam jsou některé checkpointy od sebe vzdálené někdy nepříjemně daleko. :-)

Nikoli, aktualizace KB2980654 zlepšuje spolehlivost synchronizace OneDrive. :-)

Opravdu? To je klíčové, Microsoft nám neřekl, že by snižoval kapacitu u účtů, které místo 7 GB měly k dispozici 25 GB.

Díky za toto vyjádření! O2 tedy sloužilo jen jako prodejce bez vlivu na systém. Zkusíme se poptat. :-)

Mobile First - to mi nějak připomíná Microsoft. :-)

Pokud máte smartphone od operátora, pak neváhejte bomobardovat dotazy operátora. Právě on je za aktualizace zodpovědný. :-)

Microsoft se umí ozvat. :-) O zbylých výrobcích nic nevíme, ale HTC slibovalo, že nový systém pro stávající modely bude. Jinak já na modelu 8X používám v pohodě WP 8.1 prostřednictvím programu pro vývojáře. ;-)

Opraveno, díky za upozornění. :-)

Stojím si za tím. Nikdy jsem takové slovo v nadpisu nepoužil, aspoň co si vybavuji. (Možná ani v článku.) Přesto, ten tablet má tak libové parametry, že mi použité zdůraznění přišlo na místě.

Mno, nevidím důvod, proč by upgrade neuvolnili formou aktualizace i pro edici Enterprise. Firmy si instalaci mohou řídit, takže o nic nejde. :-)

Pracuje se na něm, konečná podoba verze 1.0 by měla být dokončena v tomto roce.

Stránky

Reklama
Reklama