Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

K VivoTab 8 nedostanete stylus. Zařízení by mělo být podstatně levnější, i díky novému způsobu licencování Windows. (To se ale zřejmě už promítlo do Vivotab Note 8.) Jak se cena promítne do zpracování, nevíme.

Podle mne je to monstrum kvůli tělesným parametrům. (V poměru k tomu, co běžně považujeme za notebook.) :-)

Pro Linux je aktuálně dostupná jen Opera developer, čili jde o kanál s ranými sestaveními. Přes web Opera.com se tak zatím dostanete jen k řadě 12.1.x.

Nevím o tom. Náhledy můžete pouze vypnout.

Oficiální fota někdy nejsou dokonalá. Stane se, že dojde i k takového záměně obrazovky. ;-)

Stejna pravidla plati pro oba obchody. Odstraneni aplikaci probehlo, myslim, jen ve Windows Store.

Vidíte, původní verze nadpisu s tím počítala, ale byla moc dlouhá. :-) Opraveno, díky za feedback.

Mizerně? Mám 8X a v minulosti měl tenhle telefon systémové aktualizace suveréně jako první. HTC předběhlo i Nokie. :-) Snad až teď je HTC trochu pomalejší, ale pořád v normě. Stěžovat si budu, pokud aktualizace nebude oficiálně dostupná ani za dva měsíce.

Bylo by to logické, ale o použité bitové verzi zatím nic nevíme.

Já vám povím, jak se to stalo. Já tohle totiž někde slyšel a od té doby to vyslovuji špatně. Ale zkusíme na tom zapracovat. ;-)

Mnozí jiní dělají. Netvrdím, že platfroma jakékoli firmě musí připadat zajímavá. Je ale něco jiného, když jí vědomě házíte klacky pod nohy, aby se na ně nepostavila.

Mělo by ale jít o uživatele. Ten od Googlu dostává studenou sprchu, jakmile se odváží vykročit za hranice (Androida, Chromu atp.).

Stránky

-->