Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Váš komentář je silně jednostranný. „Opera test stavala jednoznacne proti Chrome a sucasne uviedla na porovnanie aktualny Edge.“ Nikoli, Opera test provedla v reakci na test od Microsoftu. Je hezké, že je průběh zveřejněný, ale nic to nemění na tom, že je subjektivní, jaké weby do testu vyberete. Není problém vybrat weby tak, aby vám test více hrály do karet. Dále, „dodatocne sa zistilo“? Takže když se to hodilo, tak se něco anjednou zjistilo? Nebo jak to bylo? Především, kde je důkaz? V tuto chvíli beru infromaci jako nedůvěryhdnou, protože nevím, odkud ji máte. Vybral jste si něco z článku a neohlížíte se na další aspekty, o kterých píši. Za svou kritikou si stojím. Vyvraťte argumenty ze článku, pak se můžeme bavit. A opírejte se přitom o skutečnost.

Článek psal pan Urban. :P

UWP je novinka ve Windows 10.

Nevím o tom. Ze stávajích her závislost na GfWL někteří výrobci odstraňovali pomocí patchů. Jaká je souvislost s dnešním tématem? :)

Ad poslední bod. To určitě nebude ten případ, aplikace UWP beží naprosto nezásile na Storu, stačí v podstatě vzít patřičný soubor a spustit jej a proběhne instalace. Není důvod, aby hry zakoupené na Steamu požadovaly přístup do Storu.

Uvažoval jsem, zda to zmínit, ale to už by bylo na článek. Každopádně to není stejné. Amazon zobrazuje reklamy na zamykací obrazovce, která tam prostě je, i ve verzi bez reklam. Ta pouze zobrazuje nějaké obrázky, ale jedná se o prvek přítomný v obou verzích e-čtečky. Tyto reklamy nejsme nuceni vidět po odemknutí, nemusíme si jich vůbec všímat. Dokonce mám třeba reklamy na Kindlu rád, protože obrázky na zamykací obrazovce jsou stále stejné zatímco reklamy v černobílém provedení vypadají vkusně a člověk vidí neustále něco nového, takže není taková nuda, zjednodušeně řečeno. Stejný je princip dotace, to ano, ale provedení úplně jiné. :)

Čtení je v Česku vyučováno v síti základních škol, takže nejlépe tam doženete své nedostatky.

Platí to pro Android 6, mobilní Windows nebo iOS. ;-) Samozřejmě, že při hromadném potvrzování oprávnění ve starším Androidu mám pořád možnost si vybrat, jestli si takovou aplikaci do telefonu pustím či nikoli. Konečné rozhodnutí je na každém člověku.

To nějak odporuje myšlence podcastu. :P Kromě toho nevím, zda jste někdy dělal přepis, ale tak časově náročnou činnost jsem snad nezažil… Jinak v některých podcastových aplikacích je možné přehrávání zrychlit.

Vyjadřujte se slušně, pánové. ;-)

V titulku je uvedeno Windows 10, nikoli Windows 10 Mobile. Kromě toho článek je tady od toho, aby vám podal informace. Nemůžete čekat, že vám titulek řekne všechno.

V původním článku ten odkaz (poslední věta) byl celou dobu, ten jsem už neupravoval. :) Jinak to můžete brát tak, že jsem záměrně odkazoval na předchozí článek, který čtenářstvo rovněž seznamuje s novinkami v programu. Co se genderově vyváženého psaní týče, už se mě na to někdo ptal. Opět odpovídám, že jsem se více začal zajímat o další aspekty světa kolem sebe, důsledkem čehož bylo uvědomění si podporování nerovnosti mezi pohlavími,které je zakořeněné v jazyce. Více o problematice najdete např. v příručce Kultura genderově vyváženého vyjadřování vydané pod patronátem MŠMT. :)

Asi nějaká chyba kdovíkde. Nezdá se, že by vám něco chybělo, žádný zásuvný modul myslím potřeba není.

Ten odkaz je uvedený i v článku a nevím, kde je problém, mi se v IE11 ve W10 povedlo aktualizaci z katalogu stáhnout napoprvé.

Obsahuje pouze aktualizace do dubna. Navíc se přes WU šíří další aktualizace nebo třeba ovladače, které nemusí být obsažené. Každopádně to považuji za velké zlepšení, protože když jsem naposledy instaloval Windows 7 SP1, tak mi pak WU nabízel snad giga a půl aktualizací… :)

Stránky