Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Ano, tam mělo být jiné slovo. Přepsal jsem to.

Díky za upozornění, překlep opraven.

Dobrý den, nápady můžete zasílat na naše e-mailové adresy. Buď urban@mf.cz, nebo vaclavik@mf.cz. Díky!

Dívám se na Thurrott.com a tam nic o kodecích nepíší. ;-) Ale zmatlal jsem to já celé dohromady. Jak píše kolega níže, kodekem nejsou ani MJPG a H.264. Člověk je na slovo kodek naučený a použil jsem ho zcela automaticky, aniž by mi docvaklo, že je to hovadina. To je moje chyba.

Chtěl, ale mozek si to očividně rozmyslel. A tak můžeme zůstat u morku. :-))

Opraveno na dalších místech. Z části to vzniklo tak, že jsem to jednou napsat špatně a pak to kopíroval dál. A autorská slepota způsobila, že ta tři písmenka vypadala povědomě, takže morek mlčel.  :-)

Opraveno, díky za upozornění.

Nikde není uvedeno, že právě tento den dostaneme první insiderský build. Tak jako tak je jasné že se vývoj přesunul k RS2, takže první sestavení RS2 stejně brzo přijde. Na tom datu fakt nezáleží. :-)

První, co jsem si při pohledu na fotku bylo, že to vypadá jako lacině a je to jako ošklivý plastový Samsung. Kde jsou kovy, které byly pro HTC typické? Škoda, ty přední plasty podle mě telefon kazí. Aspoň na fotce, i když Lukáš tvrdí, že v realitě ten telefon vypadá líp. :-)

U tohohle procesu aspoň můžete s počítačem normálně pracovat. :-))

Aktualizace by měla být dostupná v 19.00 hodin našeho času.

Ve Windows 10 v1511 dodnes běhají 15 let staré hry a ještě starší programy. Co se moderního prostředí týče, zpětná kompatibilita je rovněž zachována. Starší programy (např. z dob Windows 8) v novějším systému spustíte. Nemusí to tak být obráceně, ale to nás z podstaty věci trápit nemusí.

Pokud to bude stejný počítač, v čemž by měla být rozhodující základní deska, měl by ti nárok na používání Desítek zůstat. :) Ale nemusíš instalovat starší Windows, protože dosavadním způsobem ti upgrade nabídnut nebude. Nabídka vedle hodin a upgrade přes Windows Update jsou věcí promo akce, po 29. červnu to již podle všeho nebude možné.

Vycházel jsem z toho, co psal dříve kolega, ale máte pravdu, aktuálně lze Desítky sehnat kolem třech tisíc.

Stránky

Reklama