Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Oficiální fota někdy nejsou dokonalá. Stane se, že dojde i k takového záměně obrazovky. ;-)

Stejna pravidla plati pro oba obchody. Odstraneni aplikaci probehlo, myslim, jen ve Windows Store.

Vidíte, původní verze nadpisu s tím počítala, ale byla moc dlouhá. :-) Opraveno, díky za feedback.

Mizerně? Mám 8X a v minulosti měl tenhle telefon systémové aktualizace suveréně jako první. HTC předběhlo i Nokie. :-) Snad až teď je HTC trochu pomalejší, ale pořád v normě. Stěžovat si budu, pokud aktualizace nebude oficiálně dostupná ani za dva měsíce.

Bylo by to logické, ale o použité bitové verzi zatím nic nevíme.

Já vám povím, jak se to stalo. Já tohle totiž někde slyšel a od té doby to vyslovuji špatně. Ale zkusíme na tom zapracovat. ;-)

Mnozí jiní dělají. Netvrdím, že platfroma jakékoli firmě musí připadat zajímavá. Je ale něco jiného, když jí vědomě házíte klacky pod nohy, aby se na ně nepostavila.

Mělo by ale jít o uživatele. Ten od Googlu dostává studenou sprchu, jakmile se odváží vykročit za hranice (Androida, Chromu atp.).

Autor předpokládá, že se nemusí v každé novince rozepisovat o tom, co která funkce umí, a předpokládá, že naši čtenáři jsou již s pojmy seznámení. Odkaz jsem pro usnadnění do textu přidal, ale já zase nechápu, jaký je problém slušně autora upozornit na případný problém. ;-) Kdo u nás čte novinku o Šému prvně, si určitě v případě zájmu dovede pomocí Googlu vysvětlující článek dohledat, a ne si hned otevírat ústa.

To jsme mne nachytal na švestkách. Já tu funkci použil asi jednou v životě, takže jsem na ni při psaní článku úplně zapomněl. :-) Díky za podnět.

Neřekl bych. Desktopové aplikace tam fakticky spustíte. Jak pojedou, je další otázka. To je asi jako se superlevnými tablety s Androidem. Taky tam aplikace zprovozníte, ale celé je to příliš pomalé.

Netuším. Ale mám pocit, že to koupil u operátora. Optám se ho.

Kamarád s Lumií 920 už aktualizaci obdržel. :-) Více než pár týdnů by distribuce trvat neměla. Aspoň víte jistě, že aktualizace bude. Kdo spěchá, může už dlouho používat Developer Preview. :-)

Stránky