Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

V původním článku ten odkaz (poslední věta) byl celou dobu, ten jsem už neupravoval. :) Jinak to můžete brát tak, že jsem záměrně odkazoval na předchozí článek, který čtenářstvo rovněž seznamuje s novinkami v programu. Co se genderově vyváženého psaní týče, už se mě na to někdo ptal. Opět odpovídám, že jsem se více začal zajímat o další aspekty světa kolem sebe, důsledkem čehož bylo uvědomění si podporování nerovnosti mezi pohlavími,které je zakořeněné v jazyce. Více o problematice najdete např. v příručce Kultura genderově vyváženého vyjadřování vydané pod patronátem MŠMT. :)

Asi nějaká chyba kdovíkde. Nezdá se, že by vám něco chybělo, žádný zásuvný modul myslím potřeba není.

Ten odkaz je uvedený i v článku a nevím, kde je problém, mi se v IE11 ve W10 povedlo aktualizaci z katalogu stáhnout napoprvé.

Obsahuje pouze aktualizace do dubna. Navíc se přes WU šíří další aktualizace nebo třeba ovladače, které nemusí být obsažené. Každopádně to považuji za velké zlepšení, protože když jsem naposledy instaloval Windows 7 SP1, tak mi pak WU nabízel snad giga a půl aktualizací… :)

Ano, to jsme psali a vyznění článku se tím nemění. Je špatně, že je nelze odebrat přímo, stejně jako to jde u aplikací třetích stran. Měla by tam ta možnost být.

Já si to tedy určitě nainstaluji, až vyjde verze pro Android. :-))

Ten odkaz jsem tam hodit opomněl, nicméně v článku je odkazováno na starší článek, kde ten odkaz je. Jinak adresa oficiální stránky 7-Zipu je kratší než váš komentář. :-))

Náš Jules pochází z Francie, kde je Jules velmi populární jméno pro muže, a i podle toho, co lze vysledovat z videí, se jedná o muže. Ale je fakt, že je to stejně spíš spekulativní závěr. Takže jsem upravil nadpis.

Tu funkci vidím ve webové verzi taky. ;)

Myslím, že jste pár vět přeskočil. Otázka byla položena vzhledem k tomu, že desktopový klient je vlastně jen webová verze, kterou ale můžeme používat normálně v prohlížeči.

Myslel jsem, že když napíšu OneDrive pro Windows 10 jako univerzální aplikace, tak to bude jasné. :) Jedná se o univerzální aplikaci pro Windows Store, tudíž je použitím zamýšlena i na tabletech a slouží pro přístup ke vzdáleným souborům. Podobné klienty máme pro Windows Phone, Android, iOS nebo Windows 8. Toto není náhražka klasického klienta, jehož účelem je soubory synchronizovat.

Minimálně to tak funguje u stabilní verze Desítek.

V jakém směru? :)

Nechci se zbytečně opakovat, vykecal jsem se v podcastu a pak ve článku. Takže krátce: Android poskytuje výrazně jiný uživatelský zážitek. Trápí mě to, že neustále něco nastavuje, výsledek je někdy lepší, někdy horší, ale už mě tak okrádá o čas, čemuž jsem se chtěl vyhnout. S Windows Phone to bylo jednodušší. Měl jsem nějaké problémy s výdrží zařízení, které se ale zřejmě samy od sebe (systémově) vyřešily. Nejvíc mě chybí dlaždice, nemám zdaleka tak dobrý infromační servis po odemknutí displeje. Android zkrátka vyznává jinou -- a z mého pohledu překonanou -- filozofii.  Díky za tip.

Stránky