Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Doplnil jsem provizorně odkaz ke stažení na ulož.to.

Škoda, že nebude doteková varianta s full HD. :-(

Ale jo, čekal jsem to. :-) Žádné tajemství to není. Redakce ovšem pouze tvoří obsah, technické věci řeší jiní. Doufejme, že bude tento prohřešek co nejdříve napraven.

Troufám si tvrdit, že šíříte zažitý stereotyp. Android je v současnosti vyspělý systém a na padání aplikací si nemohu stěžovat. Jedna nejmenovaná byla nějak špatně udělaná, takže padala ráda, za několik měsíců jsem ale jinak žádnou nestabilitu nezpozoroval. Naopak kamarád si pořídil iPhone a je překvapený z toho, jaké problémy má iOS. Právě jemu aplikace padají poměrně často. To jen tak na okraj. :-)

Vidím, že v tomto bodě jsem to opravdu prohodil. Já jen že jsem si vzpomněl, že jsem tam v jednom případě psal o procentních bodech, ale jinde o procentech, samozřejmě že jsem však udělal chybu na jiném místě. Tohle je dost důležité, i když snadno přehlédnutelné, takže neváhejte „rýpat“. :-) Díky za upozornění.

Díky, opraveno. To nejsou. Je myslím uvedené, kde je řeč o procentech a kde o procentních bodech. :-)

Ano a bude v některém bodě prodloužena. Nový produkt přijde možná s novou platformou, ale na počítačích s nejvyšší pravděpodobností žádný Windows 11 neuvidíme. Microsoft uvádí datum podpory pro první verzi Desítek, kterou vydal loni v červenci, nikoli pro verze následující. Ano, mohl by jej už uvést, nevím, proč tak nečiní. K oficiálnímu posunu data podpory by mohlo podle mně dojít, až definitivně přestane podporovat první verzi Windows 10, tj. v1507. (Nepočítám do toho speciální neměnnou edici pro podniky, jen spotřebitelskou variantu.)

Nevyjde a neuvažuje. I kdyby ano, článek by smysl nepostrádal.

Slušně, prosím! Vulgární vyjadřování netrpíme.

Používal jsem ho s kamarádem, ale oznámení často blbla až nefungovala. Bylo to nakonec nepoužitelné. Navíc neumí volat. Pořád mu osobně fandím a doufám, že bude použitelnější. :-)

Ano, tam mělo být jiné slovo. Přepsal jsem to.

Díky za upozornění, překlep opraven.

Dobrý den, nápady můžete zasílat na naše e-mailové adresy. Buď urban@mf.cz, nebo vaclavik@mf.cz. Díky!

Dívám se na Thurrott.com a tam nic o kodecích nepíší. ;-) Ale zmatlal jsem to já celé dohromady. Jak píše kolega níže, kodekem nejsou ani MJPG a H.264. Člověk je na slovo kodek naučený a použil jsem ho zcela automaticky, aniž by mi docvaklo, že je to hovadina. To je moje chyba.

Chtěl, ale mozek si to očividně rozmyslel. A tak můžeme zůstat u morku. :-))

Stránky

Reklama