Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Stránky

Téma jako vystřižené pro jeden z dalších podcastů. :-)

Měl jste pravdu. I když původní tvrzení pořád platí, neboť Microsoft bude Desítky vylepšovat průběžně, takže můžeme každý měsíc čekat nějakou menší novinku. Pokud ten plán tedy vyjde. :-)

Já jsem upgradoval z anglické verze Windows a teď mi to píše, že jazykový balíček není k dispozici. Kolega má podobnou zkušenost s tím, že měl jazykový balíček předtím nainstalovaný.

Dojmy z těžce nedodělaného systému mohou a budou podstatně jiné než z finální verze. ;-)

To platí i nadále.

Není mi příjemné pracovat v prostředí, které se mi nelíbí. Věřím, že to tak má více lidí. Vím, že se o těch ikonách zmiňujeme poněkolikáté, ale jejich vzezření je příliš děsivé. Pokud je to vám osobně jedno, klidně tyhle novinky přeskakujte, nic vám v tom nebrání. :-) Navíc doufám, že teď máme od ikon na chvíli klid.

Těžko říct, jak to bude, ale nějaký přesun do nového univerzálního prostředí očekávat lze.

Nevím proč, v IE mi funguje, ve Firefoxu nikoli.

Vida, jeden obrázek mi z galerie utekl.

V nadpise je uvedené „přes Tor“, nevidím důvod ke zmatení.

Psal jsem o tom v předchozím článku, na který v textu odkazuji, tady už jsem pouze v rychlosti zmínil dostupnost ohlášených novinek. :)

Momentálně když dáš panel na stranu obrazovky, tak tam to pole není, zobrazí se maximálně ikona s lupou. Myslím, že nejde, aby tam bylo. :D

Díky, teď se ukázalo, že v tom mám hokej. Myslím, že to jen potvrzuje působení zmatků v tom, kolik různých edic Lumií Microsoft uvede na trh. To, že budou nějakou dobu koexistovat dvě Lumie 635 s tím, že jedná má 512 Mb a druhá 1 GB paměti, bordel znásobí.

Jak jsem zvyklý psát Office 365, tak jsem pořád během psaní článku psal Lumia 365. Tam jsem to vychytal, ale do nadpisu jsem to stejně procpal. :-)

Stránky

Reklama
Reklama
-->