Reklama

Petr Urban

Příspěvky uživatele

Stránky

Momentálně když dáš panel na stranu obrazovky, tak tam to pole není, zobrazí se maximálně ikona s lupou. Myslím, že nejde, aby tam bylo. :D

Díky, teď se ukázalo, že v tom mám hokej. Myslím, že to jen potvrzuje působení zmatků v tom, kolik různých edic Lumií Microsoft uvede na trh. To, že budou nějakou dobu koexistovat dvě Lumie 635 s tím, že jedná má 512 Mb a druhá 1 GB paměti, bordel znásobí.

Jak jsem zvyklý psát Office 365, tak jsem pořád během psaní článku psal Lumia 365. Tam jsem to vychytal, ale do nadpisu jsem to stejně procpal. :-)

Řekl bych, že své důvody popisuji v článku, ne? ;-)

No vidíte, opraveno. :-)

Vidím, že žijete v utopických představách. :-) S tím přechodem to není tak jednoduché. ;-) Navíc licence mají spíš tendenci zlevňovat. To se týká zatím hlavně spotřebitelů, ale uvidíme, co Microsoft nabídne s Windows 10. Navíc za své peníze dostanete záruky a podporu, což někdy peněz vyčíslit úplně nelze. Netvrdím, že by nebylo dobré používat bezplatné otevřené řešení, jen se obávám, že chystat v současnosti migraci není tak jednoznačně výhoda.

Můžete dokázat, že se ušetří miliardy?

Bezdůvodně? Použil jste rasistický výraz, což byla definitivní stopka. Vaše komentáře se obvykle snaží vyvolat flame a jsou obecně nejapné. Autorům tykáte, na některé reagujete, jako byste se bavil se svým třináctiletým vrstevníkem. Jednou pochopíte, že ve světě dospělých fungují nějaká základní pravidla slušnosti. Vyjadřujte se slušně a nikdo vás nezablokuje. ;-)

Cílem podle mého názoru není člověka iritovat vyskakovacím upozorněním tak dlouho, dokud mu nerupnou nervy. Jde o to, aby člověk s Adblockem pochopil situaci webů a sám se rozhodl, jestli bude v blokování pokračovat.

Chtěl bych vidět vás, jak se někde celý den dřete a pak sednete k počítači a věnujete psaní dalších osm hodin. Tvorba obsahu je (kupodivu) náročná. Ve svém volném čase bych maximálně sepsal nějaký odlehčený příspěvek na blog. Nemluvě o to testech hardwaru, které trvají někdy celé dny a jsou časově vysoce náročné.

To, o čem píšete, jsou podíly desktopových prohlížečů. O čem my píšeme, jsou podíly komplet všech prohlížečů a jsou dostupné tady. :-)

Takové stránky jsem přestal navštěvovat. ;-) Pakliže bych chtěl v jejich čtení pokračovat, nezbylo by mi než respektovat to, kolik hlasitých reklam nasadí.

To je právě to překvapivé – nedělá to. Je to ostatně zmíněné v článku. ;-)

To nemohu potvrdit ani vyvrátit.

Stránky

-->