Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Yiri

Příspěvky uživatele

Výborný Mirku. Dalo by se ověřit, zda má Galaxy S3 PWM regulaci jasu? Podle mého oka bych řekl, že tam PWM je. Když snížím jas na minimum a sleduji displej v pohybu, tak to vypadá, že je to PWM s ne úplně vysokou frekvencí.

CRT těžko, spíš E-ink, kterej je zajímavej při čtení na slunci třeba ;)

Správně bys měl napsat, že 61 je nad 49, protože už 50 se zaokrouhluje nahoru :) Každopádně zde nemá smysl nic zaokrouhlovat, protože 561 a 600 jsou pro ty čipy brutální rozdíly.

Na computexu předváděl sapphire 7770 Ultimate,.. ale nakonec nevyšla. Gigabyte silent series pro 7000 taky neudělal, nejspíš je trend pasivní grafiky nevydávat kvůli rentabilitě.

No tak snad ta metodika je správná konečně ;) Protože, doteď to byla tedy ztráta úsilí,... na cttl se poučili z chyb ostatních a vymysleli nejdřív pořádně metodiku a až pak začli testovat.

Noctuu i phanteks už jste testoval, nerozumim tomu proč jen nesrovnáte naměřené hodnoty.

Všechny kity na uchycení jsou +- stejný. Noctua má zase nápadně podobný thermalrightu.

V kvalitní skříni je zdroj dole a boční ventilátor tam nemá co dělat. Kdyby ještě fungoval web cttl.cz, tak bych tě odkázal na testy abys viděl, jak markantní rozdíly mezi chladiči s podobnou hmotností jsou.

Na to jak je to velký by to mělo chladit podle mě líp než noctua. Očekával jsem, že to bude chladit na úrovni Phantekse. Noctua je tu nějakou dobu, tak jsem očekával, že by mohl Scythe inovovat konstrukci a zvýšit její výkon. Tohle je zkrátka mrhání materiálem a zbytečná zátěž základní desky. Nehledě na to, že to bude kolidovat kde s čim.

Z77 OC Formula: 15 kilo hliníku...

Nejsem si tak úplně jistý, zda je jednoduchost ten pravý důvod. Zmiňovaný powercolor i asus mají HP rovněž dvakrát zalomené do příčných žeber.
Co se týče větráku v bočnici, tak myslím, že ten k dobrému airflow ve skříni nepomáhá a je tedy montován jen kvůli GK. Potom se už nedá mluvit o pasivně chlazené grafice.

Toto vypadá naprosto příšerně a odpudivě :D Moc dobře nechápu proč poslední dobou dělají žebra takto příčně (např Powercolor 6850, Asus GTS 450). Jestli si borci natolik věří, že to nepotřebuje ofuk od předku skříně a že to půjde jenom pasivně? Nevim.

Souhlasím s Adamem Vágnerem. 7770 si žádala Ultimátku, když má prakticky stejnou spotřebu jako 6770, která vyšla v pasivním provedení u gigabytu. Sapphire už tak prokaučoval Ultimátky u 6000 série, kde vyšla pasivně jen slabá 6670.

Já na něho nezapomínam. Já ho zkrátka neznam a nevim co to je :)

Říkáš to dobře. Hluk se nesčítá. Sčítá se jenom v případě interference (stejná frekvence a stejné fázové posunutí(?)).

Stránky

Reklama