Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Microsoft uvolnil aktualizaci a povýšil tak Windows 10 na verzi 10586.71

Nová kumulativní aktualizace nedorazila v úterý, ale je dostupná od středy od našich večerních hodin. Windows 10 povýšila na verzi 10586.71, přesně jak bylo předem neoficiálně informováno. Majitelé počítačů a větších tabletů mohou zkontrolovat službu Windows Update, kde vám bude nabídnuta aktualizace s označením KB3124262. Nové funkce neočekáváme, měla by přinést klasické opravy chyb, Microsoft sám podrobnostmi opravdu šetří.

 

Dodat můžeme, že podle Windows Central chystá Microsoft rovněž druhou aktualizaci, která by měla systém povýšit na verzi 10586.75. Především však na ni zřejmě nebudeme čekat příliš dlouho. To ale ostatně nečekáme nikdy – s Windows 10 to vychází tak, že dostaneme většinou dvě kumulativní aktualizace do měsíce. Jen by tentokrát čekání mohlo být kratší než jindy.

Zdroj: vlastní | Windows Central

Oblíbené Tisk E-mail
Reklama

Komentáře

Zato v insideru, tam se pěkně rozšoupli, včera upgrade z buildu 11102 hned na 14251. Počítám, že ještě před jarem uvidíme šestimístná čísla buildů. :D

Nikoli. :) Vyšší čísla jsou způsobená spojením číslování počítačových a mobilních sestavení. Mobilní měla číslo vyšší, proto ten skok, dále by se ale mělo pokračovat bez podobných skoků.

Ta snaha sjednotit čísla buildů mi stejně připadá uhozená. No, snad to nemá žádný špatný vliv...

Reklama