Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Na český trh dorazí Samsung Omnia M - Windows Phone 7.5 pod sedm tisíc

Společnost Samsung v úterý oznámila novinku pro český trh - Samsung Omnia M s čtyřpalcovým Super AMOLED displejem a originálními komunikačními službami.

Samsung Omnia M nabízí oblý design v černém provedení, procesor s frekvencí 1 GHz, akumulátor s kapacitou 1 500 mAh, 5 Mpx kameru s bleskem, operační systém Windows Phone 7.5 a Super AMOLED displej s úhlopříčkou 4“ a rozlišením 800 × 480. Bude dostupný se 4 i 8 GB interní paměti a nebude podporovat paměťové karty. To však vynahradí cloudové úložiště Live SkyDrive s kapacitou 25 GB.

Samsung Omnia M
Samsung Omnia M

Smartphone přinese i několik zajímavých funkcí, díky první, nazvané Family Story, můžete jednoduše sdílet svá rodinná videa nebo zprávy a prohlížet je na dalších propojených zařízeních Samsung. Druhou je komunikační služba ChatON, přes kterou lze posílat SMS, nahrávat videa nebo fotky. Funkce Music Hub je vylepšená o položku Smart DJ, která automaticky vytváří playlist odpovídající vaší náladě.

V České republice bude Samsung Omnia M v prodeji od druhé poloviny července za doporučenou cenu 6 999 Kč.

Zdroj: TZ Samsung

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama
Reklama