Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

NajduTě.cz: pomocí mobilu můžete najít své dítě do 10 sekund

E-shop CZC.cz zahájil prodej systému NajduTě.cz, který slouží pro lokalizaci mobilního telefonu dětí do 18 let. Dítě je možné lokalizovat za 9,5 sekundy.

NajduTě.cz funguje od začátku letošního roku. Vytvořila ho firma GOPE Systems ve spolupráci s Policií ČR a Ministerstvem vnitra, aby pomohl najít pohřešované děti. Služba je dostupná pro SIM karty sítě T-Mobile.

Na výběr máte ze tří variant služby – Basic, Standard a Exclusive, kterou si můžete předplatit na 1, 2 nebo 3 roky od 132 Kč. Po zakoupení systému obdržíte kartičku s aktivačním kódem, který je nutné aktivovat pro konkrétní SIM kartu. Dle zvoleného tarifu se pak pravidelně zjišťuje poloha SIM karty.

 

Například když dítě nezvedá telefon, rodič si může zjistit jeho polohu zavoláním na nonstop linku operačního centra. Po ověření jména a hesla specialista obratem sdělí, kde se telefon nachází. Rodič se dle zjištěné informace může rozhodnout pro případné kontaktování policie.

Více informací o službě NajduTě.cz najdete na stránkách CZC.cz.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Aaa, další pokušení jak někoho špiclovat. Kdopak odolá? Já zakládám na důvěře a domluvě. Stejně pokud ho někdo přepadne, mobil mu nenechá... a pokud se mu něco stane, má mobil na to, aby zavolal. Dle mne jenom další nástroj jak se odloučit od svého dítěte.

jen nechápu proč byla vymazána první reakce v diskuzi, že by se neschodoval strategicky plán: svědomí vs výdělek?
tzn. toto je PR?!

Reklama