Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Netflix: Zítra prvním českým předplatitelům skončí zkušební doba. Zrušte předplatné, dokud můžete

Šestého ledna do Česka oficiálně zamířil Netflix. Pokud jste si na něm zaregistrovali účet hned v premiérový den, bezplatná zkušební doba vám zítra na konci dne vyprší. Pak si Netflix automaticky strhne předplatné na další měsíc, což dělá 8 až 12 eur v závislosti na tarifu. Pokud vás Netflix nezaujal (obsahem, chybějící lokalizací nebo z jiných důvodů), doporučujeme předplatné včas zarazit.

 

Netflix vám sice pošle e-mail, že vaše zkušební doba finišuje, ale o možnosti ukončit předplatné nemluví. Zrušit jej můžete na adrese netflix.com/youraccount. Tam kliknete na tlačítko Cancel Membership. Účet vám zůstane, takže se k němu můžete v budoucnu vrátit. Fér je také to, že zkušební lhůta opravdu dojede až do konce, nezruší se při ihned ukončení předplatného.

Netflix sám varuje, kdy vám zkušební doba skončí
Netflix sám varuje, kdy vám zkušební doba skončí

Klikněte na tlačítko Cancel Membership
Klikněte na tlačítko Cancel Membership

Zrušení předplatného ještě musíte potvrdit
Zrušení předplatného ještě musíte potvrdit

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Je to nechutná pakáž... Po zrušení membershipu zůstávají údaje o kreditní kartě pořád na účtu a nejspíš není způsob, jak tyto údaje smazat. Účet nejspíš taky nejde smazat. Což je tak akorát na žalobu.

Reklama