Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Nový dotykový Dropbox je plně přizpůsobený pro Windows 10. Podporuje i Hello

Ve Windows Store bohužel stále není toho skutečně kvalitního softwaru o moc více než kvalitních potravin v českých supermarketech. Světlou výjimkou se teď stane Dropbox, který dodal univerzálního správce souborů, který je tedy plně přizpůsobený pro Windows 10. Aplikace působí na první pohled velmi dobrým dojmem, leč alespoň jedna moucha se přeci najde. Pokud chcete na počítači využívat synchronizaci, stažení klasického klienta vás stejně nemine.

Na druhou stranu nová aplikace zcela jistě poslouží na tabletech a později na mobilech s Windows 10 Mobile, kde umožní procházení cloudového úložiště, nahrávání souborů ze zařízení, ale požadované dokumenty jde také označit a zpřístupnit offline. Když v katalogu aplikací zapátráte trochu více, k dispozici je např. i konkurenční Box. Nového klienta najdete ve Windows Storu.

Zdroj: Windows Experience Blog

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Neznám jediný důvod, proč preferovat Dropbox v angličtině se dvěma GB v základu před počeštěným Onedrivem od MS s více jak 2x větším úložištěm. Dropbox jsem využíval 4 roky, před dvěma měsíci jsem přešel na Onedrive (s 25GB) a nemohu si to vynachválit. Ve funkcích a spolejhlivosti nevidím rozdíl.

Reklama