Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Nvidia dává ke grafikám zadarmo hru Rise of the Tomb Raider. Od GTX 970 výš

Předchozí díl „restartované“ herní série Tomb Raider AMD často přikládalo ke grafikám Radeon jako bonusovou hru zdarma. Možná jste ale zaregistrovali neoficiální zprávy o tom, že u nyní vydaného pokračování, hry Rise of the Tomb Raider, mu Laru Croft přebrala Nvidia. Tyto zvěsti se nyní potvrdily a Nvidia oznámila, že hru bude zadarmo přikládat k vybraným grafickým kartám řady GTX 900/900M.

Tato akce oficiálně běží od včerejšího 7. ledna a týká se i České republiky. Hra bude spolupracujícími prodejci ve formě kuponu přikládána ke kartám GeForce GTX 970, GTX 980 a GTX 980 Ti, nikoliv však k modelu GTX Titan X. Kromě toho ale budou předmětem také některé herní noteboky, a to ty, osazené grafikou GeForce GTX 970M nebo GTX 980M. Platit by měla i „ne-M“ mobilní GeForce GTX 980, uvedená nedávno.

Nvidia dává hru Rise of the Tomb Raider zdarma k GeForce GTX 970 a vyšším
Nvidia dává hru Rise of the Tomb Raider zdarma k GeForce GTX 970 a vyšším

Jako obvykle ovšem nebude nárok na hru automatický, kupující musí dostat onen kupon, takže je třeba kartu nakoupit u oněch spolupracujících obchodníků a zkontrolovat si, zda je jeho přítomnost u položky uvedena. Pro naše území Nvidia mezi partnery uvádí obchody Alfa.cz, Alza.cz, CZC.cz a T. S.Bohemia. Tento kupon jako obvykle uplatníte na webu Nvidie a dostanete za něj možnost si hru stáhnout přes službu Steam. Jak dlouho budou kupony a kódy pro stažení platné, Nvidia neprozrazuje, stejně jako termín skončení akce. Jediná informace je, že zásoba kódů je omezená, tato podmínka ale bývá u podobných akcí stanovena vždy.

 

Bundlovaná je přirozeně verze hry pro Windows, která v tuto chvíli ještě nebyla vydána (jako první se dostalo na konzoli Xbox One). Se stažením tudíž bude nutné počkat na oficiální premiéru, která by se měla odehrát 28. ledna.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Pomatuji, jak bundlovali i Arkham Knight.

Pamatuji, jak bundlovali i Metal Gear Solid V: The Phantom Paine už od GTX 960-tky.

Reklama
Reklama