Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Oficiálně: Apple chystá akci na 21. března. Neoficiálně: ukáže menší iPad Pro a 4" iPhone

Poslední spekulace ukazovaly na to, že Apple v pondělí 21. března odhalí několik novinek. První informaci nyní potvrdila sama firma. Na webu již láká na tiskovou konferenci konanou během zmíněného dne v 19:00 našeho času.

Apple chystá akci na 21. března 2016
Apple chystá akci na 21. března 2016

Akce proběhne přímo v centrále Applu, sledovat ji ale bude možné i online, pokud máte iZařízení, Mac, Apple TV nebo počítače s Windows 10 a prohlížečem Edge. Neoficiálně půjde stream rovněž například v přehrávači VLC, jen co někdo objeví tu správnou adresu.

 

Vzhledem k dosavadním únikům je velmi pravděpodobné, že Apple odhalí čtyřpalcový iPhone (SE?), který v sobě skloubí hardware generace 5S a 6S. Dále se štěbetá o 9,7" iPadu Pro s čtyřmi reproduktory, čipsetem Apple A9X, dokovacím konektorem a podporou stylusu Pen. Údajně se dočkáme i nových pásků pro Apple Watch.

Samotná pozvánka toho moc neprozrazuje, snad jen barvy možného iPhonu: šedá, stříbrná, zlatá, růžové zlatá a růžová? Uvidíme.

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama
Reklama