Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Oskarta zlevňuje data na polovinu, 200MB balíček stojí jen 77 Kč

Vodafonův „virtuální operátor“ chce nalákat mladé na levnější data. Měsíční balíček s 200 MB nově stojí jen 77 místo 149 Kč. Zlevnilo i dokoupení dalších 200 MB z 99 na 77 Kč. Nadále také zůstává pravidlo, že data se kupují na kalendářní měsíc, nikoliv 30 dní. Pokud byste si je koupili poslední den v měsíci, zaplatíte jen poměrnou částku, ale dostanete celých 200 MB.

Oskarta od Vodafonu
Oskarta od Vodafonu

Oskarta má také týdenní 60MB balíček za 49 Kč (dokoupení nového je za 39 Kč), případně účtuje korunu za každý megabajt. U týdenního nebo měsíčního balíčku po vyčerpání limitu dojde ke snížení rychlosti na 20 kb/s. Velkou ostudou zůstává, že Oskarta nemá přístup k LTE, ale jen k 2G a 3G sítím.T-Mobile u své karty pro mladé (Kaktus) LTE nabízí.

Zbytek cen se u Oskarty nemění. Volání do všech sítí stojí 2 Kč za minutu (při tarifikaci 60+1), SMS je za 1,50 Kč a MMS za 4,50 Kč. Kartu s kreditem 10 Kč je možné objednat zdarma. Platnost kreditu je 6 měsíců.

 

Zdroj: FB Oskarta

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Prosím prozraďte mi někdo k čemu to je... 200MB je jen špatný vtip a pokus maximalizovat zisky...

Ja bych to vyuzil na Fb messenger. Proste nahrada za smsky, za ktery si u meho tarifu rikaj 1.50kc

Doteď nechápu, proč nezlevní mmsku, platit 5 korun za obrázek v dnešní dig. době, na to jim kašle každý

"Pokud byste si je koupili poslední den v měsíci, zaplatíte jen poměrnou částku, ale dostanete celých 200 MB." Chápu to správně, že přikoupit si datový balíček posledního v měsíci by stálo například 77/31 Kč tedy asi 2,5 kč ale bylo by k dispozici 200 MB dat pro ten den? To by bylo zajímavé do nějaké fotopasti třeba, v průběhu měsíce by posílala zmenšené obrázky, aby šetřila data a posledního v měsíci by odeslala všechno v plném rozlišení za 3kč. Nebo nějaká jiná sledovací čidla, na počasí, na stav ovzduší, a vždy posledního v měsíci by odeslala pěkný balík dat skoro zadarmo. Nebo pro připadný backup nějakého stroje napůl mimo civilizaci jen s mobilním internetem, za 25kč 2GB záloh.

Reklama