Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Dvoukanálové paměti Corsair Vengeance s kapacitou 16 GB a frekvencí 1600 MHz

Série pamětí Corsair Vengeance je určena především pro hráče a k taktování. Toho si je vědom i výrobce, který paměti osazuje rozměrným hliníkovým pasivem. Snadnější přetaktování pak umožňují profily Intel XMP.

Nově uvedený paměťový kit o kapacitě 16 GB pracuje při frekvenci 1600 MHz při časování CL9. K tomu modulům postačuje napětí 1,5 V, takže je bez problémů můžete provozovat i s nejnovějšími procesory, které vyšší napětí pamětí rozdýchávají s velkými obtížemi. V sérii Vengeance již sice najdeme jeden set se stejnou frekvencí i kapacitou, ten se však skládá ze čtyř 4GB modulů.

 

Očekávaná cena novinky je 135 USD, což v přepočtu činí zhruba 2600 Kč. Corsair poskytuje na všechny paměti Vengeance doživotní záruku.

Zdroj: TechPowerUp!, Corsair

Oblíbené Tisk E-mail
Další články na téma: 
Reklama

Komentáře

Čím větší pasiv, tím víc...

Čím větší pasiv, tím větší problém s chladiči procesorů ;-)

Lze vůbec sehnat podobné, s nižším chladičem za přijatelnou cenu?

Ona to zase takova novinka neni. Samostatny 8GiB modul se uz nejakou dobu prodava. http://www.alza.cz/corsair-8gb-ddr3-1600mhz-cl9-vengeance-xmp-d267684.htm

Reklama
Reklama