Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více

Perfektní ženskou koupíte od 11 června!

Seznamte se s perfektní ženskou. Již jedenáctého června si budete moci objednat svou vlastní Angelinu, Gwyneth nebo třeba Julii. Společnost Ai Robot totiž vyvinula toho nejlepšího robota pro vaše rande nebo schůzky, který si s vámi bude povídat, uvaří vám oblíbené jídlo, doprovodí vás na nákup nebo uleví vašemu znavenému tělu masáží. Uvnitř příspěvku video!

Podle tvůrců dokáže robožena sledovat konverzaci stejně, jako jakákoli jiná průměrná žena. Rozumí různým oblastem lidské činnosti včetně hudby, kultury nebo cestování. Pod kůží má nainstalovány tisíce dotykových senzorů, oči mají integrované kamery a také má vestavěné Wi-Fi!

Webový obchod, který bude spuštěn právě jedenáctého června ještě neinformuje o cenách. Vím jen, že k dispozici bude blondýnka, brunetka i rudovláska, délku vlasů bude možné zvolit ve třech velikostech. Robot má schopnost učení a pokud se ocitne v neznámé situaci, připojí se prostřednictvím Wi-Fi k centrálnímu počítači a pokusí se zjistit, zda se již v podobné situaci ocitnul jiný model a na základě toho zvolí odpovídající reakci. A dámy: mužský model prý bude brzy následovat.

 Odkazy k tématu: Ai Robot

Další články na téma: 
Oblíbené Tisk E-mail
Reklama
Reklama
Reklama