Reklama

Poslední komentáře

Už to chce ty memrystory.

Kdyby odstranili 3GHz bug ve hrách, tak by to mohl být pěkný upgrade za 6600K.
Doufám, že přijdou nový biosy s aktuálním AGESA kódem. Je hrůza, jak většina desek nemá vydanou bezpečnostní záplatu.

Aj by som im docela rad zatlieskal za to, ze konecne vyrobili nieco z coho sa neda strielat (pockajme ale na testy, mozno si z toho nakoniec vystrelia recenzenti ;-)). Zial nezatlieskam, pretoze jedinym dovodom vyroby tohto CPU je ruska paranoia zo Zapadu a jeho "spehovacich" technologii v procesoroch. Takze stara obohrana ruska pesnicka o nepriatelovi cihajucom na kazdom kroku.

Jen male doplneni nebo korekce. Pokud tam jede Android, tak tam vlastne Linux jede, nebot Android je postaven nad Linuxem (se specifickou libc). Tim narazim na vasi poznamku o existujicich distribucich pro ARM a problemech s ovladaci. Pokud jede Android a jsem schopen ho rootnou, pak by nemel byt problem rozhodit v chroot i normalni Linuxovou distribuci jako Ubuntu/Debian a nebo Fedora.

No, pozor na to. Itanium, IBM Power nebo SPARC byly jen pro drahé a výkonné servery, čili malý trh. Zařízení s Androidem a ARM je dnes několikanásobně víc než PC s Windows a Intelem, takže pozice x86 rozhodně není tak neotřesitelná. Již existují linuxové distribuce pro ARM, problém je především s chybějícími ovladači, protože SoC je hodně a různých řadičů, co se v ARMových tabletech nacházejí, taky. Bude to ještě dlouhá cesta, než bude počítač architektury ARM schopný se rovnat s x86, ale na rozdíl od doby před několika lety už víme, kudy ta cesta vede.

http://www.slideshare.net/Fred8kins/amd-and-directx12

toto som objavil v jednej diskusii o novych APU AMD

Nechapu v cem by to reseni melo byt zaostale? Jedna se o SoC pro routery a infrastrukturu, takze 32bit je akceptovatele. Navic se jedna o pomerne moderni a vykony cip. Cetl jste: http://blog.imgtec.com/mips-processors/baikal-t1-communications-processo... -- ? Venujte prosim pozornost "MIPS P5600 has also recently achieved 5.6 CoreMark/MHz, the highest score per core for 32-bit licensable microprocessor IP". Takze ja si myslim, ze rozhodne lepsi cesta nez MSC Elbrus s dynamickym prekladem x86 instrukci...

Simtě, pro rusaki dborý

Kvalita (myslím tím efektivní pokrytí a rychlost) mobilního internetu je v téhle zemi spíše směšná než použitelná a co se týká rychlostí a FUPu v poměru k ceně za připojení, tak to je už pomalu zločin chtít po lidech aby za to platili, to je prostě bez jakýchkoli diskusí, nicméně k věci. Při prodlužování smlouvy (dnes už vím že to byl nesmysl a taky vím, že přechodem k jinému providerovi si vzhledem ke kartelovým dohodám nepomůžu, ale prostě ochudím T-mobile o jednu ovci) jsem vyhandloval nějakých 50MB k tarifu s tím, že mi vysloveně řekli, že po vyčerpání tohoto limitu se internet pouze zpomalí, což se myslím až do neděle 24.5 normálně dělo. Tento krok jsem učinil proto, že ten jejich superrychlý internet funguje stejně blbě jak před vyčerpáním limitu, tak i po něm a když říkám stejně, myslím tím stejně. Nicméně, od pondělka, mi začal v prohlížeči vyskakovat pamflet, ve kterém se psalo přibližně totéž o čem zde píše pan Václavík, ale s tím, že jsem si žádná data nepřikupoval (jak jsem řekl, nemá to žádný význam) a po zavření listu s tímto upozorněním v prohlížeči lze webové stránky normálně prohlížet dál. Stejně tak lze normálně používat i Gmail a Outlook. Co ale nefunguje, je RSS čtečka, ta mi pořád dokola tvrdí že nejsem připojen do internetu a také nelze provádět aktualizace Androidu, což jsem stejně nikdy nedělal, protože je to jednak dost drahá sranda a druhak bych u toho asi zestárnul při té rachlosti. Takže mi nezbývá než konstatovat, že to je ze strany T-mobile další důkaz toho, jaký mají ve všem BORDEL.

To by mě zajímalo, jestli s novou a všudypřítomnou (dle operátorů) rychlou datovou sítí je opravdu takový problém, že nekdo dojede měsíc se zpomaleným internetem a nebo jen nějaká manažerská hlava vymyslela, že tihle všichni si budou dokupovat balíčky jako splašení a dostanou se zpátky na svoje diamantový zisky z doby smskové. A jestli těch pár masochistických stahovačů dokázalo touhle rychlostí něco nastahovat, tak stačilo zavést druhý FUP třeba ve velikosti dat, takže by šlo stejný objem prodatovat zpomaleně a až pak konec. To by se dotklo jen těhlech lidí a ostatní by to netrápilo.

Stránky

Reklama
Přihlásit se k odběru Poslední komentáře