Reklama

Poslední komentáře

GeForce GTX 650 OC, HD Graphics 4600 (Core i5-4670K) a Radeon HD 6670 GDDR5 mají v grafech špatnou barvu.

Má velmi dobrý stojan (pivot) i vzhledově, technologii šetřící oči, IPS panel, a je za slušnou cenu...

Řešeno přes dvojici hdmi 1.4 by to mělo šlapat v pohodě (jako dvojice - problémem může být některý sw v režimu celé obrazovky), v kombinaci DVI-hdmi už by to bylo asi o trošku větší laborování - ale mělo by to jít.

Píšou o tom jako o "picture by picture"... - jen ty appky ve fullscreenu (obvzláště starší) můžou haprovat (nerespektovat např. natočení, brát v potaz jen jeden výstup atd.).

V době testu měl verzi Androidu, jaká je v tabulce uvedena. Jako vždy, výrobci postupně aktualizují a mohli  bychom to přepisovat donekonečna.

Vydrz notebooku nezalezi jen na pouzitem CPU, ale i na displaji (a ten FHD si urcite veme dost), samozrejme take na SW a uziti te separatni grafiky.

Ja bych to nevidel jako herni notebook, byt levny, ale spise jako zajimavy levny FHD se nizko-strednim grafickym vykonem.

Dobrý ignor.Aspoň sa vyjadriť a upraviť článok kde sú zavádzajúce informácie.Xiaomi Mi2S má oficiálny upravený android MIUIv6 na androide 4.4

Pre zaujimavost, jedna sa o Clevo P651SG, v DE je o cca 9k lacnejsi:
review Schenker XMG P505 PRO (Clevo P651SG) http://www.notebookcheck.net/Schenker-XMG-P505-PRO-Clevo-P651SG-Notebook... (first choice for gamers)
DE eshop http://www.mysn.de/detail.asp?KategorienOrder=010;020;015;001;010&bestel...

Asi ze zeptám jako lama, ale přes jaké rozhraní to mám připojit, když DVI-D má strop 2560×1600@60 Hz (umí i více, ale ne 60 Hz), HDMI také ne a zbývá jen DisplayPort. Nebo by monitor zvládl spojit obraz z DVI + třeba HDMI a v systému pak vypadat jako dvě obrazovky?

Ještě jsem si vzpomněl, že byl docela problém s instalací té karty. Náhodou jsem měl doma několik PC a sedla jen desce s EFI. Na mé starší desce jsem musel vypnout USB3... laboroval jsem s tím snad dvě hodiny a překvapivě nejsem sám. Na netu jsou toho plná fóra a podle všeho nezáleží na značce.

Koupil jsem ji tento týden a radost převeliká. Díky nízkému příkonu je to ideální adept na pasivní chlazení. Škoda, že AMD v tomto směru víc netlačí na nižší spotřebu svých karet. Zvažoval jsem i Ti, ale ten rozdíl je opravdu malý.

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama
Reklama
-->