Reklama

Poslední komentáře

Rozdíl mezi svícením lampičkou na papír a do očí je pouze v jasu. Pokud si lampičku nastavíš, aby měla srovnatelný jas (a plochu) jako je jas po odrazu od papíru a dáš před ní řekněme folii s textem, tak se ti bude číst stejně dobře/špatně jako na papíře (druhým předpokladem,je podobný jas okolí). Výhoda einku je, že dokonale kopírují jas okolí a nasvícení je u nich jen opravdu slabé. I u této vlajkové čtečky se chlubí slabými 150lm (při kterých by tě celkem pálily oči po chvilce čtení - já jsem u Voyage nevydržel večer delší čtení ani na polovině jasu a to je mnohem slabší než tato).

"Bohužel není, jeho GUI i funkčnost jsou zjevně začátečnický, nedodělaný pokus nějakého studenta na praxi" ... No a kdo jiný to asi dělal? Tedy nejen IE11 Mk. II, ale cely ten desítkový bastl? :-D Amatéři na praxi a dobrovolníci, akorát bylo blbé to napsat tak jak jak jsi to správně pojmenoval Ty, tak tomu dali honosný název Insider´s, tos neobjevil nic nového :-D No a když zjistili že to byla fatální chyba a měli z ostudy kabát, tak se začali strašně omlouvat, sypat si popel na hlavu a dávat to strašně dopořádku ... tak snad v červenci už to bude v takovém stavu, že to ocení i někdo jiný než diletanti a Windows lover´s :-D

Možná vytvoří Windows 10 Kibic Edition... No a potom se probudíš s rukou v nočníku

Hmm, mně v Edgi (Insider Preview 14332) při kliknutí pravým tlačítkem na odkaz spadne celý prohlížeč. Když na soubor kliknu levým, spustí se přehrávač. Soubor ale nelze pomocí Ctrl+S uložit jako v jiných browserech. Divné.

Našli u něho Lumii :D

Nevím, jaké máte problémy. Proto můj tip měl spíše potvrdit, že o tuto nesporně užitečnou vychytávku nepřijdete. Jen se mi zdá, čekáte od androida něco jiného, než může nabídnout.
To, že se v tomto systému dá vše možné i nemožné nastavit dle vlastních představ, je jedna z věcí, proč jej má tolik lidí rádo. Být o pár let mladší, taky budu hodiny štelovat a ladit. Dnes jsem rád za tovární prostředí třeba zmíněného LG, protože je svižné a umí to, co potřebuji. A to je hlavně tvorba složek, kdy si tématicky roztřídím zástupce a nemám x stránek zástupců, nebo nekonečnou obrazovku, jako u Google launcheru. Na plochu(plochy) mi stačí widget hodin, hlavně kvůli vstupu do nastavení budíku. Na dalších dvou plochách mám widget dešťových srážek, zkratku pro přímé volání jistého kontaktu, ikonu pro zapnutí diody a měsíční náhled kalendáře(který bohužel nelze vytvořit v jiných launcherech, což je jeho největší nedostatek). Používané věci mám v docku a zbytek řeším přes notifikace. I takto jednoduše a čistě se dá používat android. Nemusí vždy vypadat, jako v dobách Win mobile, kdy měli lidé displeje, jak monitory na ŘLP.

Funguje tu nekomu stahovani na w10m v Edge? Z nabidky vyberu Ulozit zvuk jako a nic se nedeje :-/

Proto jsem rikal, to patrne nejde. Nevsiml jsem si, diky za tip. Nicmene, neberete to tak, ze by jiny launcher vyresil moje problemy. Lukas taky malinko znel tak, ze si vyberu jiny launcher a budu v pohode. S ruznymi launchery jsem experimentoval a jedine zjisteni, ktereho jsem dosahl, bylo, ze se deje to, kvuli cenu jsem Android nikdy nechtel -- hodiny to ladim, nastavuuju a hledam vhdne aplikace. Windows Phone stacilo zapnout a usporadat dlazdice. Zere mi to cas a vysledek je porad silne kompromisni.

Kdyby byl Edge přejmenovaný IE11 s novým jádrem, jak tvrdíš, trolíku, to by bylo zlaté. Bohužel není, jeho GUI i funkčnost jsou zjevně začátečnický, nedodělaný pokus nějakého studenta na praxi.

Ohledně G4 a uspaní poklepáním funguje zejména ve výchozím launcheru, ale lze to zprovoznit i třeba v Nova launcheru. Stačí v nastavení jít do gest a vstupů a tam pro dvojité poklepání zvolit zámek obrazovky. A je to a funguje to úplně stejně, jako v továrním prostředí. Ale kdo chce psa bít... ;-)

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře