Reklama

Poslední komentáře

Hele, ty bys mohl vědět... Jak je to s životností těchto zařízení? Zvládnou alespoň 6h provoz 5 dní v týdnu po dobu dvou až tří let?

Už dlouho si chci něco takového pořídit ke konzoli, ale nevěřím, že to něco vydrží, respektive, že provoz mě nebude stát majlant (co se týče her jsem velmi skromný a teprve teď uvažuji o PS3, protože mají vydat ještě menšího nástupce slimky)...

Souhlas.

Jakmile je to pomalejší jak E450, tak to opravdu nemá smysl. Osobně bych do NB s těmito procesory nešel. Přeci jen nějaký minimální výkon je vždy třeba mít k dispozici, aby se s tím dalo rozumně pracovat. Čekat u všeho a na všechno mne prostě nebaví.
Tenhle procesor do NB nepatří a je to zase jenom chyták na lidi. Zažil jsem už člověka co chtěl pročistit NB, protože se mu zdál strašně pomalý. Přitom vyprávěl jaké to není dělo. Pak se z toho vyklubalo HPčko s E-450 a bylo jasno. Naprosto líné i po čisté reinstalaci. Jak se spustí antivir, nemá smysl se o něco pokoušet. Slabé snad i na ten internet :).
Grafická část pak takový procesor nezachrání. Ostatně i tak je natolik ořezaná, že to k ničemu rozumnému sloužit nemůže.
Jako ano, dvoujádro je dnes pro řadu lidí dostatečné, ale tyhle ořezané přízraky se nedají ani nazvat procesorem. To je prostě čip do tabletu, který nějaký markeťák co přelez na židli obchodního šéfa nacpal do NB a nikdo se mu za neodvážil rozbít ústa. Jinak se to vysvětlit nedá. Ostatně výsledky testů hovoří samy za sebe.

Chlape A4-1200 je tak pomalej ze kdyz uz se konecne doplazi Win 8, antivir, skype tak to prestava fungovat neustale to vse laguje a porad navse cekas.

A jeste bych se te rad zeptal, Hele nemas ty brachu nebo nekoho z rodiny na DD strankach? Me by to sedelo.

NEKRMTE TROLLY!!!

Já osobně prohlašuju všechno "atomové" (a méně výkonné, tj. včetně testovaného A4) za odpad nevhodný ani na ten Word. Tyhle procesory se hodí do routerů a linuxových mediálních přehrávačů, kde nebude vadit jejich tristní procesorový výkon.

Tak sranda uz to je, mel jsem v ruce minulej tyden toshibu.
Pani si stezovala ze je to nejake pomale ;-)
Ono tomelo problem uz jen najet do Windows 8 ,pak se pridal
mcafee a bylo to na sebevrazdu. Nez jsem se dostal do ovladaciho panelu, tak jsem mozna i na chvilku usnul ..
Tohle je opravdu horsi nez prvni netbook s XPckama. akorat v 15.6" provedeni.

to: maysider na tomhle nedas ani solitaire

Oni nove pridali moznost oznacit ve vlaknu vice zprav a ty nasledne vymazat. To dosud neslo...

Cože? :D Na hry je Atom Z3740 pomalejší o 27 % než A4-1200, to je ten rozdíl o "třýdu" ? Ujišťuju tě, že na Atomu se dá hrát i pouštět 1080p video podobně jako na Temashi. Mám to z vlastní zkušenosti, co ty, když tu sebevědomě redaktorům říkáš, že lžou a jsou uplacení?

Optomu ML550 jsem testoval
http://www.ddworld.cz/index.php?option=com_mycontent&task=view&id=9165&I...

ted jsem mel na Test LED 1080p projektor Oproma HD90(akorat sepisuju recenzi)
fotky zde:
http://stratos1.rajce.idnes.cz/Optoma_HD90/

Jinak BenQ GP3 jsemjiz mel na test take...
http://www.ddworld.cz/index.php?option=com_mycontent&task=view&id=9662&I...

To neni argument, ale zdvorila zadost s primesi sarkasmu, ironie a neucty.

Argumentovat s tebou nema smysl, alespon dle tveho stylu vyjadrovani a proto se o to ani nepokousim.

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama
Reklama