Reklama

Poslední komentáře

Záleží taky jak jaké hry. 20-40% je to u starých her...
Třeba Crysis3 nebo Battlefield3 je FX8350 srovnatelné s i5-3570...

FX8350 je na úrvni i5 akurát tak aplikačne, v hrách je to o 20-40% horiše, FX potrebuješ otuniť na 4,6-4,7GHz aby si herne dotiahol 3,0GHz i5 Haswell...

Pentium exceluje snad jen ve WoT, jinak je FX snad všude výkonnější, tak nechápu tvuj příspěvek. FX8350 je jinak na úrovni i5. jen spotřeba je vyšší. Na té by měli zapracovat...

Každý vyčítá Windows Phone, že není jako Android. A když je jako Android, se zbytečným notifikačním centrem a hromadou bordelu ve storu (hlavně že je hodně aplikací), je to zase špatně. Těm lidem se prostě nedá zavděčit! Se storem pro desktopová Windows je stejný problém - není vůle ani peníze aplikace pořádně kontrolovat, a stejně jako u WP to ještě Microsoft podporuje těmi prémiemi pro vývojáře.

Bodejt, az amd vyda neco co preleze v cinebenchi 11.5 skore pres 10 jako moje i7@5ghz a ve hrach to bude vykonny jako pentium oc od intelu a tdp kolem 100, tak mozna zapremyslim, ale vidim to na 2011-3 platformu intel :D

Tohle bych asi neresil. Ten kdo si tohle bude kupovat pro databazi, tak se pravdepodobne rozhoduje mezi mnozstvim mensich serveru v clusteru nebo touhle masinou. Jinymi slovy, maji nejaky pozadavek na vykon. A tam urcite pocet jader u SPARCu resit nebudou, protoze alternativy, ktere by pozadovany vykon mely, budou mit pocet jader podobny, i kdyz treba rozlozeny mezi vice stroju.

To jsem si také myslel, ale když jsem vyzkoušel 27" Benq s VA maticí s fHD rozlišením tak jsem změnil názor. Není to sice tak jemné jako 23" Philips s fHD ale rozdíl je velice malý...

Na to jsem hodně zvědaví, přeci jen 36 W jen tak žádný regulátor nezvládne (z toho většina těch levných nezvládne více než 10 W).

Zkoušel jsem 20W zátěž a v pořádku. V nejbližších dnech bych se měl také dostat k vyzkoušení regulace 36 W čerpadla, tak poté mohu do článku dodatečně doplnit výsledky.

No, překonalo. Já ho třeba používám a mám nastavené tak, že to vypadá stejně jako GR. Používám klávesové zkratky pro pohyb a to mi ke štěstí stačí, takže kdyby se feedly přestalo dneska vyvíjet a už žádná funkce nepřibyla, nebo by zmizely všechny ty ostatní layouty a funkce, tak bych si toho asi vůbec nevšiml.

Co mě ale vyloženě štve je, že když přijdu na nějaký feed, tak vidím jen nové zprávy a pro všechny, včetně už přečtených, musím dát refresh.

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama
Reklama