Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Edna.cz VideaČesky.cz Více
Flek.cz Profit.cz CoChceš.cz WoT.cz Raketka.cz Hryprodivky.cz Zdn.cz Nasvah.cz LetenkyLevne.cz Stahnu.cz Mujsoubor.cz Kniha.cz Více
Reklama

Poslední komentáře

GTX 960 ~ GTX 1060/2
https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1060/26.html

GTX 1050Ti ~= GTX 1060/2 (60%SU@90%_takt; 66% ROP, 60% TMU, 66% sbernice@??GHz GDDR).

Vyrovná sa výkonovo Pascal GeForce GTX 1050Ti so 768 SPs / 32 ROPs / 48 TMUs pri taktoch 1290MHz ~ 1382MHz s TDP 75W --- Maxwelu GeForce GTX 960 1024 SPs / 32 ROPs / 64 TMUs pri taktoch 1126Hz ~ 1178MHz s TDP 120W ?

co treba ridici mezinarodnich autobusu? ti budou nadseni, kdyz nakonec budou platit vic jak ted

Aspoň jsou clicky. Každý flame je vlastně přínos pro EHW.

Jinak souhlasím, nejlepší je prostě nereagovat, pak by těmhle "odborníkům z wikipedie" došel fuel. Ale prý je důležité uvést ty věci na pravou míru, aby ti které to skutečně zajímá, věděli jak to skutečně s Main10 a Main12 je. A na to je zřejmě nejvhodnější platforma nemoderované diskuze.

O výrobní náklady přece vůbec nejde. Výrobní náklady GTX 1080 nebudou o moc vyšší, než třeba RX 480 - čip sice o něco větší, ale na méně náročném procesu, stejné množství paměti (která je dražší taky jen díky nedostatkovosti a ne kvůli výrobním nákladům), a podobné nároky na napájení a PCB.
Ale dokud nvidia (resp výrobci grafik) prodá všechny vyrobené kusy, tak není nejmenší důvod snížit ceny. A to bude minimálně do doby, doku AMD nepříjde s něčím konkurenceschopným. Můžeme jen doufat, že tím něčím bude Vega 10 (Vega 20 ještě dlouho bude sci-fi už jen kvůli 7nm procesu).

Mně přijde zkrátka zarážející, že lidé tak usilovně vyhledávají emočně přestřelenou a celkově bez jakéhokoli zastírání zaujatou tvorbu.
To, čím mne v 90. letech televizní reklamy odrazovaly, je najednou měřitelným základem úspěchu. A já dřív nechápal, že by ty ujetiny někdo vůbec mohl brát vážně. No, očividně mohl. Prostě jiná mentalita.
To já byl tedy vždycky divnej - takže třeba je teď všechno prostě tak, jak má být.:D

"Inteligentní" móda dnešní doby. Všichni čumí na youtube videa natáčené "kvalitní" kamerou a zajímavostí obsahu pro lidi s IQ menším než 80. Totéž lze tvrdit i o módě zevnějšku. S nepochopitelností denně je vidět ve většině Prahy a republiky, jak na sebe ženský cpou tepláky ve formě legín a jsou v tom schopný jít i do divadla. Celková úroveň a myšlení lidí klesá s pokrokem doby, bohužel.

To jste se ještě nepoučili? Je to skoro pod každým článkem a Maudit nikdy neuzná svou chybu a lež a bude mít vždycky svojí pravdu.
Tak jako každý druhý zákazník, co si přečte někde nějaký jeden článek, pak dělá, že tomu strašně rozumí a přijde k nám dělat chytrýho a poučovat člověka, co se IT věnuje přes 20 let. Na takové lidi lepší nereagovat a nechat je žít ve svým obláčkovým světě. S ním jsou srovnatelní jedině pánové Obermaier a Stach. Koneckonců jejich promazy v diskuzích, které vyvrací jejich tlachy, jsou toho důkazem.

To se tykalo jen Titanu X. Ten clanek, ktery jsem nasel, uvadel ze Titan X to umi. Je samozrejme mozne, ze ten jeho dekoder je lepsi, nez v ostatnich Pascalech. Dva kabely byly nutnost pro pripojeni, protoze specifikace DisplayPortu 1.3 8k/60Hz vubec neumi a 1.4 umi 8k/60Hz jen s kompresi.

To je pravda. To už tu bude snáď 3. generácia VR headsetov. :-)

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama