Reklama

Poslední komentáře

U2515H je výborný i jako druhý/třetí monitor k velkému hlavnímu (30-32"). 27" je moc velké a 24" 1920x1200 má moc hrubý rastr.

Pokrytí signálem - ke zmínce u Vaculíka se sílou signálu v roce 2015.
Čeští operátoři pokryjí Prahu, Plzeň, Brno a pár větších měst na 100% ... potom vystaví mapku, kde mají vše pokryto. Blbost. Zkuste na služebce zajet do nějaké jihočeské, moravské vesnice .... Běháte kolem firmy a lovíte signál.
_____________
Obdobně rozhlas, který je ubohý v pokrytí a chce uvalit prachy do digitálního signálu.
Pokrytí Česka (Československa) radio/TV-signálem je aspoň 50 let mizerné. Jezdil jsem na dovolené do pohraničních hor. Na TV či rádiu jsem v kdejaké kotlince naladil polské, německé, rakouské stanice ve velmi dobré kvalitě. Nedávno jsem jel mezi Hodonínem a Mikulovem. Rakouské stanice perfektní signál. České? První dolinka a šumící signál, Rakouský OK. Že by v Österreich měli kvalitnější vlny? Ne nejel jsem na rakouské straně.

aha chybička, myslel som rev00 :)

Jak Mirek ukázal v jedné z kapitol, tak můj U2515H A01 je ve výchozím nastavení zkalibrován velmi dobře, takže za mě bych určitě nechal standardní profil. Samozřejmě, že bych si jej mohl díky sondě zkalibrovat asi ještě o něco lépe, ale za sebe říkám, že bych nechal standardní profil a v barvách se již nevrtal.

Dell garantuje průměrnou odchylku dE pod 3, což se zatím potvrdilo v testu zde, na TFT Central a i u mého kusu, tudíž věřím tomu, že tohle dodržuje u všech kusů a taková kalibrace je bez problému použitelná i na úpravu fotek na trochu vyšší úrovni (můj názor).

Ano, dá se to tak říct. Ovšem navrhnutí systému, který ty 4 kousky dohromady opravdu spojí je složitější, než jen přikrytí alobalem. Pokud Vás to ale překvapuje, asi se o procesory moc nezajímáte. V desktopu to třeba dělal Intel u prvních dvou/čtyřjáder (Kdežto AMD se snažila dělat nativní kusy křemíku. Dnes se jí to tolik nevyplatí). :)

pismo je podstatne vyhladenejsie na tomto 25" 1440p monitore voci 1080p 24". Mne osobne uz tych 1080p na 24" pripada zubate a raster mi vadi. Vidim to hlavne u fotografii kde totalne zanikaju drobne detaily vdaka hrubemu rastru. Dlhe roky som mal 21,5" 1080p a tam to bolo OK, ale akonahle som presiel na 24" moje oci trpia :D Vsetko pod 100 PPI mi uz vadi. Tento monitor je presne to co som potreboval.

Neprskej tu a kontaktuje Acer a vyjdou ti vstříc :)

Mě fakt zaráží, že si to fakt pustí těch 100 lidí každý víkend. Každá minuta bez muziky je jak utrpení !

ked podrzite prve a štvrte tlačitko naraz na pár sekúnd, spustí sa akýsi self-test (štvrtým tlačítkom sa potom posúva dalej)

vedel by niekto poradiť tým, čo majú rev01a aké hodnoty farieb v custom mode nastaviť?

Proč do pytle dají ke Switchi jen 2GB RAM? Už i Asus s T200 pochopil a dělá variantu s 4GB RAM. Takhle i když se mi líbí o dost víc, tak o něm nebudu uvažovat.

Stránky

Reklama
Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama