Reklama

Poslední komentáře

Díky, opraveno.

Myslím, že máte špatně rozměry Z5 měly by být 146 × 72 × 7,3 mm

Já teda nevím ale za levnej router považuju router do tisícovky. Běžnejm uživatelům takovej router normálně stačí.
Mám TP-Link asi za 650,- s USB a nic mi nechybí. Nikdy jsem ho nemusel restartovat, rychlosti jsou daleko před rychlostí internetu a o bezpečnost se bát nemusím, jelikož i router je za NATem.

Myslím, že marketingu Aceru se název Predator povedl, s tím by mohli uspět.

To není špatný nápad, mít telefon, na kterém poběží Office a externí displej, to pokryje 90 % potřeb běžného uživatele - mail, internet, office aplikace, video, fotky. Sice už tu bylo něco podobného s Androidem, ale to byla spíš hračka, od kanceláře prostě patří Windows/Office.

Za málo peněz hodně mizerné muziky = úžasný MediaTek neboli bývalý Ralink.

Ale on to není jeden zákazník. Kdyby byl, tak už dávno zkrachovali výrobci různých těch hypermarketových PC, které staví zásadně na obecně vnímaných značkách. Ale protože je opak pravdou, je to přesně tak, jak jsem popsal.

Mimochodem, něco jako pojem "CUDA" zná jen pár nerdů, pro zbytek "normální" populace je to jen nicneříkající zkratka. A co se týká kvality, nebo dobré zkušenosti se značkou - to byl jistě velký vtip (jinak si nedovedu vysvětlit nefunkční ovladače, HW problémy se staršími kartami apod). Lepší nabídku má v poměru cena/výkon dlouhodobě AMD (samozřejmě s výjimkami), takže v tom to asi také nebude. Ten výběr z 80% přisuzuju marketingu, jak jsem už napsal - lidi si prostě koupí to, co si kupují jiní, příkladem budiž trh televizí nebo mobilů, kde je to stádní chování vidět velmi dobře.

Pokud by marketing neovlivnoval rozhodnuti zakazniku, tak by se jednoduse nepouzival. Proc myslite, ze do marketingu jde dnes v nekterych pripadech i treba 50% nakladu?

To je naprosty nesmysl a ten vysledek je na gameworks efektech videt pomerne stabilne napric hrami. Bez nich jdou ty hry ve vetsine pripadu velmi obdobne a po jejich zapnuti je situace naprosto odlisna. AMD ma svoje Radeon SDK otevrene a nvidia muze bez problemu na vsechny jejich efekty optimalizovat. AMD na gameworks optimalizovat nemuze prakticky nic (nastaveni max tessellace v ovladacich je toho krasnym prikladem). Tohle nema nic spolecneho se spolupraci s vyvojari ale otevrenosti kodu samotnyho! Se kterym mimojine samotni vyvojari nemuzou absolutne nic delat (podle novych podminek si ho mohou prohlidnout).
Mimojine tohle jasne zrejme ohrozeni rovne souteze neodnasi pouze AMD a intel ale i majitele starsich generaci nvidia grafik.
Ono taky ve chvili kdy nvidia by prestala mit konkurenci tak by zacala (jeste vic nez ted) soutezit se svymi vlastnimi zakazniky! Resp. s temi neochotnymi si kupovat novy HW cca kazdy rok. Tech prikladu je tu uz ted mnoho.

ECC šlo na platformě AM3+ (a jejích předchůdcích), na FM* už pokud vím opět ne (omezení hardwaru).

Intel si toto bohužel striktně hlídá a potřebujete minimálně Xeon E3 a desku s workstation/serverovým čipsetem.

P.S. Asus uvádí, že s jeho deskama má Skylake fungovat i v kombinaci s 1,65V pamětmi: http://www.cnews.cz/asus-procesory-skylake-se-daji-pouzit-i-s-pameti-ddr...

Otázka je, jeslti to třeba nebude náchylnější na odpálení nebo to nezkrátí životnost pod podstatnou míru (nevím, tak 7-10 let? Dneska počítače přežijou fakt dlouhou dobu, ty dnešní by možná mohly být užitečné i za dvouciferné počty let).

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
Reklama