Poslední komentáře

No jo, jenže zde se jedná o 16GB verzi, kdežto z originální distribuce máme 64GB verzi za 8700,- ...

kdyz vemu 8700 z originalni distribuce a 9450 s dopravou z ceske tak uz to tak daleko neni http://mobilni-telefony.heureka.cz/oneplus-one/

Viac by pomohlo pripnutie lubovolneho Settings na StartScreen alebo priamo do notifikacneho centra.

aha, překoukl jsem se, je to až druhého. Každopádně na pixmanii se objevila i s cenovkou 228 eur, což nic moc. Jsem moc zvědav na místní recenzi :)

Ale samozrejme ze Oneplus One ma certifikaciu CE, recenzia je urobena zle, recenzent tu recenzoval a skusal verziu ktoru sice predava ceska firma Mironet ale je to cinska verzia, ktora CE certifikaciu nepotrebuje:-))takze vsetky telefony Oneplus One oficialne zakupene z oficialneho OPO shopu maju certifikaciu CE, nepotrebujete k nej ziadny adapter na nabijacku, pretoze sa dodava s nabijackou ktora funguje v EU, mimochodom oficialna cena z OPO shopu je 8700CZK samozrejme za 64Gb verziu, a ma aj oficialnu 2 rocnu zaruku:-)))

R9 285 je stále pod NDA :-) 

Dotaz trochu mimo - kde váznou recenze na R9 285? 1.9 se chýlí ke konci a na českém webu je nějak mrtvo....

Dragonfly 1.2 je "předražený" ? Cena 4k se mi zdá naopak velice příjemná. Mikrostreamer je "jen o něco lepší" a stojí o hodně víc. A tak by se dalo pokračovat.

Opraveno, díky.

povolení slabého hesla je chyba v návrhu :)
Minimálně by masově rozšířené služby měly varovat uživatele před použitím těch nejrozšířeněnjších hesel. Ale varovat, ne zakázat. Pak už by to byl čistě problém hloupého uživatele.

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře