Reklama

Poslední komentáře

Jsem z tohoto přístupu znechucen. Obhajovat agresivní reklamu a osočovat presumpcí viny ty, kdo mají úctu k sobě samému.

Adblock na škemrání od odblokování. Kdo se chce živit reklamou, ať začne opravdu makat nebo změní marketing.

Jmenuj cloud, který zdarma nabízí 15 000 000 MB a streamování do různých zařízení.

To je fakt, né že by existovalo několik dalších úložišť, které x GB pro data poskytují zdarma. Dočista rarita.
Navíc OneDrive teď dává 100GB úložiště zdarma ... iluminati nebo HL3 confirmed!

Osobně naprosto souhlasím dělat testy mantle na šestijádrovém I7 by byla blbost, dá se říct, že by vlastně bylo mantle na tomto CPU znevýhodněno a neukázalo by svůj potenciál.
Na druhou stranu to spoustu lidí zajímá a opravdu by nebylo od věci udělat samostatný článek o Mantle a otestování na různých CPU. Ukázat co to umí, otestovat na více cpu a ukázat zda to nějaký smysl má na výkonných CPU versus tych slabších jako třeba G3258/Athlon X4 na FM2+, či třeba FX 6300.
Osobně stejně zastávám názor, že po vydání DX12 v tomto roce Mantle skončí v zapomění. Sice AMD nelze upřít velkou zásluhu v rychlí nástup DX12, na druhou stranu AMD z toho bude mít prd.

"Intel nabízí Xeony E3 coby jakž-takž levné čipy na bázi desktopové architektury..."

Kupodivu mohou být dokonce i levnější než desktopové i7, takový Intel Xeon E3-1246v3 je o cca 700,- Kč levnější než srovnatelný Intel Core i7-4770. A pokud nechcete integrovanou grafiku, tak se dejí sehnat i verze bez ní. Ty jsou také o dalších pár stovek levnější...

Sám jsem si nedávno pořídil E3-1246v3 + desku H97, trochu jsem se bál kompatibility, ale vše šlape jak má... Nikdy bych nevěřil, že budu mít doma v desktopu Xeona a hle...:-)

To jsi toho asi moc nehral, kdyz o tom ani netusis. Zadej si do google slova aim assist difficulty a studuj. Konzolove hry jsou designovany pro gamepad, stezovat si, ze se hraji na gamepadu, to je gol do vlastni brany.

Ty si fakt NV ovce :) tebe a ostatní stříhat z pozice majitele firmy musí být radost.

Taky jsem minulý rok koupil HD 7770 od Saphire v OC edici nejela stabilně na taktech a tak šla na reklamaci (samé BSOD i několikrát za den). Koupil jsem od Asusu R9 270 a nemám problémy s ovladači.

V zásadě z toho bude Intel těžit více, právě díky své penetraci trhu a vlastně tím AMD nepřímo pojistilo nadvládu Intelu.

Penetrace trhu je taková jaká je a stěží to může být pro AMD o moc horší. Kdyby nedělalo AMD nic a dál by dvoujádrová pentia a i3 byla ve hrách schopna porážet nejen A8 a A10, ale i FX-63XX, FX-83XX jen z toho důvodu, že mají silný jeden thread by podle tebe bylo lepší??
To snad nemyslíš vážně!
Teď se ve hrách budou moci využívat všechna jádra a bude to pro multijádrové procesory mnohem lepší a CPU se srovnají ve hrách podle svého maximálního potenciálu. Sice to Intel v nadvládě neohrozí, ale odstraní se letitý problém AMD a obecně všech procesorů s více než dvěma jádry.

Tvrdit, že to prospěje hlavně FX a APU - Intel z toho prospěch mít nebude? Alespoň stejný?

I přesto to bude pro AMD lepší než stávající stav. Viz výše.

Bereš situaci staticky a přiznáváš výhody z DX12 jen AMD - oni Intel a Nvidia z toho žádné výhody nevytěží?

Právě, že to staticky neberu. Naopak.
Kdyby AMD nic nedělalo, tak by to pro ně bylo mnohem, ale mnohem horší. Myslíš si, že si nespočítali, že to konkurenci nenechá klidnou a byli přesvědčeni, že jim dá tří-pěti-desetileté prázdniny a nechají je "beztrestně" rozvíjet API Mantle?!
Tak to jsi v chápání situace statický ty a k tomu hodně naivní.

Lže jako když tiskne. Nenažranci by měli udělat slevy nebo kompenzace, jak vidíme i upřímná omluva je pro NV velký problém.

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
-->