Reklama

Poslední komentáře

Heh, ani ja sam som uplne neveril, az kym som ten zazrak nedrzal fyzicky v ruke ;o)

Nevím proč, ale stáhnout se mi to nedaří. Po vybrání místa k uložení ISO dostanu odpověď "The download task did not complete. The file or directory is not a reparse point." :( Neměl někdo podobný problém?

Pokud to bere klíče k Windows 8, je to dobrá zpráva. Sám vlastním Windows 7 Ultimate upgradovaný na Windows 8 Pro a jsem moc zvědavý, jestli mi ho to vezme...

Ty kolečka aktualizací jsem si už zažil mockrát, tak je velmi pozvbudivé, že s tím aspoň trochu něco dělají. Zrovna teď jsem to řešil na hodně pomalém notebooku s Pentiem, a myslel jsem, že to rozšlápnu. Aktualizace mezi 8 a 8.1 trvaly snad 3 hodiny... bez nich update na 8.1 pochopitelně nešťastně nejde... no a samotná aktualizace ještě pak notebook shodila do modré obrazovky kvůli některému nekompatibilnímu ovladači, no horor, 3 pokusy a 3 dny práce pomalu. Po přečtení této zprávy bych to už asi udělal jinak - tovární nastavení do Win 8, poté bych si vytáhnul ze systému klíč, udělal ISO 8.1 a jeho instalaci a doufal bych, že to ten klíč vezme... :)

Ano, existuje Spinpoint M9T, jediný takový model. Má 9,5mm a tři plotny, ale nevím, nakolik je tento model vhodný pro nonstop provoz v malém NASu. Dlužno dodat, že i ve WD si mysleli že jde o 13mm kousek :)

`tak u interních 2,5" disků se kapacita dlouhodobě zastavila na 1 TB`

-> nie je VOBEC pravda,
od konkurencneho SAMSUNG/SEAGATE je realne k dispozicii 2,5" 2TB disk s vyskou 9mm ;o)
(mam ho aj doma)

Tak jsem to zkusil na virtuálu a můj to bere - mám Pro Upgrade za těch necelých 800 Kč.

Podle sebe soudím tebe?
Ne, nejsem rasista, to jen tak...

Sice mimo mísu ale s tou válkou revue na hlavní stránce něco udělejte.

No prostě jste beta testeři tak se není čemu divit :)

Psaní ve vlaku a ještě slepota… no díky ;-)

Stránky

Přihlásit se k odběru Poslední komentáře
-->